FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CUPA fcsteaua.ro - editia a II-a

«134567»
iny1805.09.2006 14:31

ultima etapa marinescu_dani2005-iny18 - 2-3 asta ee sunt in forma maxima nai ce zice :P

ManiaCU05.09.2006 16:14
maniacule las ca noi am iesit sa poata sa castige altzii cupa ca de nu noi jucam finala nu ?? ;)

 

Am zis sa-i las si pe altii sa se afirme 8) :lol: ... lasand caterinca deoparte un singur lucru mai am de comentat : daca nu imi anula Ionutz meciurile alea (pe nedrept) sezonul asta eram mai mult ca sigur campion :wink: In rest ii urez succes lui Dany_ok , sa castige cupa :wink:

iny1805.09.2006 16:40

restanta iny18-niraymond 3-1 sunt in forma maxima baietii ....... deci :P

El_nin0_T0rr3s05.09.2006 16:52
maniacule las ca noi am iesit sa poata sa castige altzii cupa ca de nu noi jucam finala nu ?? ;)

 

Am zis sa-i las si pe altii sa se afirme 8) :lol: ... lasand caterinca deoparte un singur lucru mai am de comentat : daca nu imi anula Ionutz meciurile alea (pe nedrept) sezonul asta eram mai mult ca sigur campion :wink: In rest ii urez succes lui Dany_ok , sa castige cupa :wink:

 

lol....dak nu imi anula ionutz meciurile alea poate k ieseam si eu campion...apropo...e plin de campioni pe aici..:D:D...eu joc cu anonim in cupa...cine pierde nu trece de grupe...la egal cred k o sa stam aksa amandoi...si s-a nimerit sa jo tocai cu el...cu ocazia asta cer sa-mi scoti ignoru anonime...!!

i0nutz8305.09.2006 16:54

@kamaciuki, maniaku: Nu v-am anulat niciun meci dupa bunul meu plac. S-a respectat regulamentul si PUNCT. Si asa suntem offtopic..

El_nin0_T0rr3s05.09.2006 17:00

@ionutz: nu am comentat nik la adresa ta frate..m gresit asta e..e doar un joc..:D...dar l-am vazut pe julik k sufera si de ce sa nu sufar si eu??:)))

Prodigy_andrey05.09.2006 17:27
@ gogo: anul acesta NIMIC nu e la deva ! dub dub dub !
la k vine sezonu urmator si oricum cip o castigat campionatu de futsal si acuma avem 2 echipa in a k o intrat si quasar :P
ManiaCU05.09.2006 17:37
@ionutz: nu am comentat nik la adresa ta frate..m gresit asta e..e doar un joc..:D...dar l-am vazut pe julik ca sufera si de ce sa nu sufar si eu??:)))

 

Off topic ... Ai dreptate kama , sufar din dragoste :cry: iubesc in secret de vreo 3 luni , deja mai am putin si ajung la paranoia :? te sfatuiesc sa nu suferi pentru o fata :( nu merita !

P.S. Mai sufar de Stelism dar boala asta-i incurabila din fericire :twisted:

i0nutz8305.09.2006 17:39

Sunteti offtopic ! Continuati discutiile in particular sau veti lua o pauza !

DannY_105.09.2006 17:45

Maniakule astept sa ne mai duelam,in Liga 1 sa speram sau in Champions League:D :D Bafta in continuare in competitiile ramase :D:D:D(adica in Campionat) :lol: :lol: :lol:

El_nin0_T0rr3s06.09.2006 14:07

repet pt a 2-a sau a 3-a oara....anonime scote-mi ignoru sa jukm meciu..!

PoWeR06.09.2006 16:50

Julica_maniaku – power_steaua_6 0-0 ... un meci f ciudat :D

mihai141108.09.2006 05:31

nu s-au jucat grupele?ca sa trecem mai departe

hurricane_msg10.09.2006 12:20

Andrei_marius06 - Hurricane_msg = 0 - 4

johnny0611.09.2006 12:45

alex_filip2003 4-2 niraymond

 

nu se da drumu la sferturi?? :?

i0nutz8313.09.2006 09:20

GRUPA A

 

1. danutz 12p 30-6

2. danny1 9p 16-12

3. julika 4p 10-9

4. power 4p 5-17

5. bogdanus 0p 2-19

 

 

GRUPA B

 

1. iny 10p 12-6

2. filip 8p 14-9

3. marinescu 4p 8-10

4. gogo 4p 6-10

5. niraimond 1p 8-13

 

GRUPA C

 

1. nino 9p 15-8

2. hurricane 9p 9-6

3. joker 7p 12-9

4. anonim 4p 9-10

5. Marius 0p 4-16

 

GRUPA D

 

1. Mihai 9p 12-6

2. i0nutz 9p 9-7

3. delpiero 7p 20-9

4. blind 4p 9-13

5. ianculescu 0p 5-20

 

Meciul el_nin0 - omul_anonim se joaca maine seara.

DannY_113.09.2006 10:32

Sferturile se joaca tur-retur?

i0nutz8314.09.2006 18:27

Da, tur - retur.

 

Asteptam pana maine seara (vineri, ora 18.00) sa se dispute si anonim - el_nin0. In caz contrar, ambii vor fi penalizati.

mihai141115.09.2006 03:30

hai mireselor,de atata timp nu sunnt in stare sa joace 15 minute :?

Sonic15.09.2006 17:22

Nu am dat de kamaciuki, eu am avut dorinta sa joc :D poate si el... :arrow: am fost mai toata ziua on line ( am plecat de la PC de la ora 20.25 sa vad Craiova - Poli Iasi <nici macar n-am vazut meciu intreg>) 8)

 

las decizia la mana "moderatorului suprem" ( sau a comitetului responsabil cu deciziile ... stiu si eu :D )

mihai141115.09.2006 17:24

mda...de atata timp ba zice nino ca nu da de anonim,acum zice anonim ca nu da de nino :)....clar

nyku_myhay15.09.2006 18:54

Si iata si momentul...cei doi sunt pe mess, iar termenul a cam expiratde vreo 4 ore :wink: asteptam ssa vedem ce decizie se valua,asta tinand cont de faptul ca regulile sunt acelesi pentru toti :wink: ...

El_nin0_T0rr3s15.09.2006 19:07

el_nin0 - anonim : 5-3

 

a condus cu 3-0....:D:D

Sonic15.09.2006 19:07

da, am jucat si meciu :) omul_anonim 3-5 kamaciuki

nyku_myhay15.09.2006 19:21

Nu inteleg de ce se oftica kamaciuki :roll: (cu care am avut o discutie pe mess)...termenul kiar a expirat! Si "regulile sunt aceleasi pentru toti"(zice ionutz) --->

@kamaciuki, maniaku: Nu v-am anulat niciun meci dupa bunul meu plac. S-a respectat regulamentul si PUNCT. Si asa suntem offtopic..
«134567»