FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CUPA fcsteaua.ro - editia a II-a

«1237»
i0nutz8307.08.2006 15:07

Marti, 10 august, debuteaza cea de-a doua editie a Cupei FCSTEAUA.RO, competitie care va alinia la start atat jucatorii din Divizia A cat si pe cei din B. Exceptie vor face ionescusrn si bully, primul retras, al doilea exclus.

i0nutz8308.08.2006 14:44

Regulament:

 

- Fiecare jucator este liber sa joace cu ce echipa vrea (sunt admise doar echipe de club)

- Meciurile din turul preliminar se joaca tur-retur. Castigatoarea merge in grupe. Daca rezultatul dublei manse este egal, se joaca un meci decisiv, mergandu-se, daca este nevoie, pana la lovituri de la 11m.

- In grupe, se joaca dupa sistemul UEFA, fiecare cu fiecare o singura data.

- Primele doua echipe clasate in fiecare grupa merg in sferturi.

 

GRUPA A

 

danutz12345

julica_maniaku

danny1ok

power_steaua_6

savubogdanus

 

GRUPA B

 

andrey_gogo

marinescu_dani2005

alex_filip2003

iny18

niraymond

 

GRUPA C

 

jok3r_sarbu

andrei_marius06

omul_anonim

hurricane_msg

el_nin0_t0rr3s

 

GRUPA D

 

i0nutz83

mihai1411

adelp1er0

blind1ro

ianculescustefan

 

In sferturi: A1-B2, A2-B1, C1-D2, D1-C2.

 

Direct in grupe au intrat locurile 1-8 din Divizia A si locurile 1-4 din B, restul echipelor urmand sa dispute tur preliminar.

 

Meciurile din turul preliminar se joaca pana vineri, 11 august, ora 18.00.

 

 

*toate rezultatele se posteaza AICI.

niray08.08.2006 20:55

recreator_ro82 - niraymond 1-2 si 3-4

2 meciuri frumoase, si in retur am cam tremurat la 3-3

mihai141109.08.2006 09:17

si e voie doar cu echipe de club?sau iar unu isi ia brazilia si celalalt 1 mai slaba :P?

i0nutz8309.08.2006 09:28

Exclusiv echipe de club.

Valius09.08.2006 14:17

si pot mai multi useri sa joace cu aceeasi echipa?(macar aici pot si io sa joc cu AC Milan :D)

i0nutz8309.08.2006 14:31

Da, pot mai multi useri sa joace cu aceeasi echipa. Asta era de inteles cred..

PoWeR09.08.2006 17:31

power_steaua_6 - nicks18us 5-1 / 6-2

 

si PoWer trece de turul preliminar :D

RobYnho09.08.2006 19:27

tur: el_nin0_t0rres 4 - 2 robinho_2903

Adiy66610.08.2006 18:33

adiy_rooney 4-6 hurricane sa gasiti inlocuitor ca de sezonul viitor nu am sa ma mai inscriu sorry z'bye :D

hurricane_msg10.08.2006 18:35

hurricane_msg / adiy_rooney agg: 6 - 4 ... meciuri frumoase ;) sa vedem grupa acum :))

i0nutz8310.08.2006 22:17

Hai si cu restu' barajelor.. Nu de alta, dar luni, marti e posibil s-o tai pan' la Neptun..

iny1811.08.2006 12:19

ady_adinho-iny18- 0-2 tur

 

 

Am avut si vom avea mereu...

geegee2111.08.2006 16:51

savubogdanus / valius_the_greatest 2-1,3-1 (5-2)

Valius11.08.2006 16:52

savubogdanus - valius _the_greatest agg:5-2 doua meciuri in care am ratat atat de multe suturi da si savu a facut al doilea meci foarte bun

i0nutz8311.08.2006 19:30

Am lasat inca 4 ore fata de termenul stabilit, in speranta ca se vor juca si restul barajelor. Indiferenta a fost la ea acasa, asa ca asteptarile mele n-au avut efectul scontat. Prin urmare, s-au calificat in grupe iny si el_nin0, invingatori in prima mansa. Ianculescustefan merge si el in grupe profitand de indolenta cu care adversarul a tratat barajul de promovare.

 

Programul primei etape din faza grupelor va fi afisat in cursul zilei de maine.

Prodigy_andrey12.08.2006 13:40

Hai cu meciurile !! hai hai hai ;):D:D:D:D

i0nutz8312.08.2006 16:05

Faza grupelor, etapa I:

 

GRUPA A

 

danutz12345 - julica_maniaku 5-3

danny1ok - power_steaua_6 8-1

 

GRUPA B

 

andrey_gogo - marinescu_dani2005 2-0

alex_filip2003-iny18 3-3

 

GRUPA C

 

jok3r_sarbu - andrei_marius06 5-3

omul_anonim - hurricane_msg 1-2

 

GRUPA D

 

i0nutz83 - mihai1411 2-3

adelp1er0 - blind1ro 4-4

 

 

Meciurile se joaca pana luni, 15 august, ora 23.00

Prodigy_andrey12.08.2006 17:41

andrey_gogo 2-0 marinescu_dani2005 si cred k am trecut peste cel mai dificil meci :D

blindica12.08.2006 20:49
Grupa D : - adelp1ero - blind1ro 4-4 : Ratare a mea incredibila minutu` 90...egal de aur pt mine k am jucat cu lordul delp1ero...
ADelPiero12.08.2006 20:51

da ... in seara asta a fost cam adormit 8O steagsimplu "lordul" :oops:

mihai141113.08.2006 13:52

i0nutz83 - mihai1411 2-3

johnny0614.08.2006 13:39

alex_filip2003 3-3 iny18... inca nu imi revin la forma maxima dar bine ca nu am pierdut la debutul in cupa

Prodigy_andrey14.08.2006 14:24

2 grupe meciurile jucate !! restu stau si dorm !! si mai is cateva ore si expira timpu :D:D:D:D

nyku_myhay14.08.2006 18:41

jok3r_sarbu - andrei_marius06 : 5-3 (juve-juve)

:D buffonu' meu n-a gafat ... si Mutu meu a dat gol :lol: aaaa...si cica am avut si bafta :lol: :lol: :lol:

«1237»