FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CUPA fcsteaua.ro - editia a II-a

«123457»
ADelPiero22.08.2006 08:20

Grupa D

mihai1411 - adelp1er0 1-3

mihai141124.08.2006 09:48

jucati meciurile ca sa puna ionut alta etapa din cupa

i0nutz8326.08.2006 08:06

Etapa a III-a:

 

Grupa A

 

danutz12345 -power_steaua_6 8-2

julica_maniaku - savubogdanus 6-0

 

Grupa B

 

andrey_gogo - iny18 0-3

marinescu_dani2005 -niraymond amanat

 

Grupa C

 

jok3r_sarbu -hurricane_msg 1-2

andrei_marius06 - el_nin0_t0rr3s 0-4

 

Grupa D

 

i0nutz83 - blind1ro 2-1

mihai1411 - ianculescu Stefan 3-1

 

Toate meciurile se joaca pana joi, 31 august, ora 19.00

i0nutz8326.08.2006 18:30

i0nutz83 - blind1ro 2-1.

 

Conexiune slaba, meci slab, importante sunt punctele:).

blindica26.08.2006 18:40
i0nutz83 - blind1ro 2-1.

 

Conexiune slaba, meci slab, importante sunt punctele:).

 

yes, indeed, punctele tale k yo n-am :roll:

i0nutz8326.08.2006 19:21

Avertisment blindica pentru incalcarea Regulamentului, art. 1.7:

 

1.7 Citatele (Quote): Este voie sa citati in intregime orice post, cu exceptia celui imediat anterior. Exista totusi si exceptii. Puteti cita din postul anterior in cazul in care nu il citati complet, c i numai o idee, o fraza, o expresie etc. Daca vreti sa evitati un citat, folositi cu incredere numele userilor carora va adresati in mod punctual (ex: Pentru Gigel, @Gigi, Gigele, Vasile! etc). In rest, daca postul nu este imediat anterior, puteti cita fara nici o restrictie.

ManiaCU26.08.2006 21:28

ai fost tare la faza asta :lol:

iny1827.08.2006 07:22

andrey_gogo-iny18 0-3 conexiune slaba a zis andrey_gogo si sar putea sa rejucam meciu am prins si io zii buna :!: !!!!

Prodigy_andrey27.08.2006 07:25

dap 3-0 nu am putu juca nik luam mingea se bloca si vedeam cum era la poarta mea !! nu am reusit sa trag la poarta lui !! asta este dak asa se joaca ce sa fac:(

i0nutz8327.08.2006 13:08

@iny: De unde pana unde ideea cu rejucarea?

hurricane_msg27.08.2006 17:35
Etapa III:jok3r_sarbu -hurricane_msg = 1 - 2 :D
i0nutz8328.08.2006 04:24

Restanta:

 

i0nutz83 - ianculescustefan 2-1.

 

Golul victoriei in min. 89 :)

mihai141128.08.2006 05:40

mihai1411 - ianculescu Stefan 3-1

Dani200528.08.2006 07:22

Cu niraymond ce se intampla ca nici nu mi-a dat add pe mess? :(

blindica28.08.2006 07:31

e in concediu omul...

i0nutz8328.08.2006 07:31

E plecat pana pe 5 septembrie, daca am inteles eu bine. In concediu..

El_nin0_T0rr3s28.08.2006 09:00

andrei_marius e de negasit...dak expira termenu asta e....am 3-0 :D:D:D

dani@steaua4ever28.08.2006 09:33

danutz12345 savubogdanus 8 0

dani@steaua4ever28.08.2006 10:32

danutz12345 julika_maniaku 5 3

ManiaCU28.08.2006 12:03

julica_maniaku - savubogdanus 6-0

El_nin0_T0rr3s29.08.2006 07:33

andrei_marius - el_nin0 : 0-4.....

 

min 70 s-a "intrerupt"...pe mess bineinteles k nu a mai intrat...pakt...faceam golaveraj... 8) ...cer o invoire de 3 zile...ms anticipat!

ultras_andrei_i29.08.2006 09:47

Chiar s-a intrerup.S-a blocat calculatorul si n-am mai putut intra.

i0nutz8329.08.2006 16:32

el_nino: cam multe amanari ceri tu.. Sa te vad sezonul viitor :)

 

* In editia urmatoare, fiecare jucator va avea dreptul sa isi amane maxim 6 meciuri.

dani@steaua4ever30.08.2006 11:54

danutz12345 - power_steaua_6 8 2

PoWeR30.08.2006 11:55

progresez :)

«123457»