Grupa D
mihai1411 - adelp1er0 1-3
Grupa D
mihai1411 - adelp1er0 1-3
jucati meciurile ca sa puna ionut alta etapa din cupa
Etapa a III-a:
Grupa A
danutz12345 -power_steaua_6 8-2
julica_maniaku - savubogdanus 6-0
Grupa B
andrey_gogo - iny18 0-3
marinescu_dani2005 -niraymond amanat
Grupa C
jok3r_sarbu -hurricane_msg 1-2
andrei_marius06 - el_nin0_t0rr3s 0-4
Grupa D
i0nutz83 - blind1ro 2-1
mihai1411 - ianculescu Stefan 3-1
Toate meciurile se joaca pana joi, 31 august, ora 19.00
i0nutz83 - blind1ro 2-1.
Conexiune slaba, meci slab, importante sunt punctele:).
i0nutz83 - blind1ro 2-1.
Conexiune slaba, meci slab, importante sunt punctele:).
yes, indeed, punctele tale k yo n-am :roll:
Avertisment blindica pentru incalcarea Regulamentului, art. 1.7:
1.7 Citatele (Quote): Este voie sa citati in intregime orice post, cu exceptia celui imediat anterior. Exista totusi si exceptii. Puteti cita din postul anterior in cazul in care nu il citati complet, c i numai o idee, o fraza, o expresie etc. Daca vreti sa evitati un citat, folositi cu incredere numele userilor carora va adresati in mod punctual (ex: Pentru Gigel, @Gigi, Gigele, Vasile! etc). In rest, daca postul nu este imediat anterior, puteti cita fara nici o restrictie.
ai fost tare la faza asta :lol:
andrey_gogo-iny18 0-3 conexiune slaba a zis andrey_gogo si sar putea sa rejucam meciu am prins si io zii buna :!: !!!!
dap 3-0 nu am putu juca nik luam mingea se bloca si vedeam cum era la poarta mea !! nu am reusit sa trag la poarta lui !! asta este dak asa se joaca ce sa fac:(
@iny: De unde pana unde ideea cu rejucarea?
Restanta:
i0nutz83 - ianculescustefan 2-1.
Golul victoriei in min. 89 ![]()
mihai1411 - ianculescu Stefan 3-1
Cu niraymond ce se intampla ca nici nu mi-a dat add pe mess? ![]()
e in concediu omul...
E plecat pana pe 5 septembrie, daca am inteles eu bine. In concediu..
andrei_marius e de negasit...dak expira termenu asta e....am 3-0
:D:D
danutz12345 savubogdanus 8 0
danutz12345 julika_maniaku 5 3
julica_maniaku - savubogdanus 6-0
andrei_marius - el_nin0 : 0-4.....
min 70 s-a "intrerupt"...pe mess bineinteles k nu a mai intrat...pakt...faceam golaveraj... 8) ...cer o invoire de 3 zile...ms anticipat!
Chiar s-a intrerup.S-a blocat calculatorul si n-am mai putut intra.
el_nino: cam multe amanari ceri tu.. Sa te vad sezonul viitor ![]()
* In editia urmatoare, fiecare jucator va avea dreptul sa isi amane maxim 6 meciuri.
danutz12345 - power_steaua_6 8 2
progresez ![]()