FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CUPA fcsteaua.ro - editia a II-a

«12347»
ultras_andrei_i14.08.2006 18:45

andrei_marius06-jok3r_sarbu=3-5.intr-adevar ai avut noroc.ai dat 3 goluri in primele 11 min si apoi ai avut bafta,am rata multe ocazii de gol printre care si 2 bari.

i0nutz8315.08.2006 09:36

ETAPA a II-a:

 

GRUPA A

 

danutz12345 - savubogdanus 8-0

julica_maniaku - danny1ok 1-4

 

GRUPA B

 

andrey_gogo - niraymond 3-3

marinescu_dani2005 - alex_filip2003 3-3

 

GRUPA C

 

jok3r_sarbu - el_nin0_t0rr3s 4-2

andrei_marius06 - omul_anonim 1-3

 

GRUPA D

 

i0nutz83 - ianculescustefan 2-1

mihai1411 - adelp1er0 1-3

 

 

Meciurile se joaca pana sambata, 19 august, ora 12.00

DannY_115.08.2006 09:55

Danny1ok-power_steaua 8-1

PoWeR15.08.2006 10:00
Danny1ok-power_steaua 8-1

 

de departe cel mai prosty meci al meu ... am incercat sa joc cu gamepadu` lu var`miu :D .. si s-a vazut. Oricum ...

johnny0615.08.2006 11:44

alex_filip2003 3-3 marinescu_dani... inca un egal... dar mi-am mai intrat in mana. am dominat marea parte a meciului si am avut si 2 bari si alte ocazii mari de care nu am stiut din pacate sa profit

niray16.08.2006 16:34

GRUPA B

andrey_gogo - niraymond 3-3

Prodigy_andrey16.08.2006 16:36

andrey_gogo 3-3 nyraimond o mare surpriza netul adversarului nu ia mers cum trebuie am ratat mult si am luat 2 goluri din respingere dar asta este nu-i un capat de tara :D mai am sanse sa merg in sferturi oricum bafta nicolau

DannY_116.08.2006 18:04

Danny1ok-julica_maniaku 4-1

Prodigy_andrey16.08.2006 18:06

moama :D sezonul surprizelor :D

blindica16.08.2006 18:12
moama :D sezonul surprizelor :D

 

nu ti-am zis k Liga 2 e mai puternica ?

johnny0616.08.2006 19:03

chiar asa :P

ManiaCU16.08.2006 19:08

Dany fara suparare , recunosc ai fost mai bun meciul asta dar daca mai joc vreodata cu tine promit sa-mi iau revansa :wink: si sunt sigur ca o sa reusesc :P a mers cam greu si nu am fost nici in forma ... nu caut scuze oricum AI FOST MAI BUN ! sper sa reusesc sa ma calific mai departe ... desi am cam dato-n bara :(

Prodigy_andrey16.08.2006 21:17

mai lasa-ma cu Liga a 2-a k deja o strici

DannY_116.08.2006 21:25

Ce surpriza,mie nu mi se pare deloc o surpriza

ady_4steaua17.08.2006 14:12

scuzele mele..am fost plecat o saptamana..-ady_adinho

Sonic18.08.2006 13:44

andrei_marius06 1-3 omul_anonim

hurricane_msg18.08.2006 15:59
Grupa C:omul_anonim - hurricane_msg = 1 - 2 :)
Sonic18.08.2006 16:02

deja tipic, trageri de timp intr-un hal fara de hal, asta nu mai e fifa

 

pe deasuprea ca se trage de timp intr-un hal fara de hal , la urma adversaru mai si devine ironic cu tine... nu am ce sa zic... daca nu se instaureaza o regula privind tragerile de timp eu ma retrag... nu ma mai intereseaza absolut nimic...asa nu se poate juca

 

omul_anonim 1-2 hurricane_msg

 

P.S. hurricane imi motiveaza :" pai cum sa nu trag de timp, eu am dominat tot jocu si tu sa-mi dai goluri pe final"

 

iti dau un singur exemplu hurricane, fianal CL din 2005 (daca nu gresesc) AC Milan - Liverpool

blindica18.08.2006 16:24

domne, retrage-te :)kiddin`...dar totusi, deja exagerezi :) way to go hurricane, scoateti sampania baieti .. fular-campionii

johnny0618.08.2006 16:32

deja stim cum sa-l batem pe anonim :lol:

ADelPiero18.08.2006 17:00

cine are de jucat in urm etp cu el ?:D

PoWeR18.08.2006 17:09

mda ... glumitzi voi da` omu poate are dreptate :|

DannY_119.08.2006 04:11

Nu va mai agitati atat,ce scrie undeva ca trebuie sa joace omul cu 6 varfuri;fiecare isi alege tactica si stilul de joc pe care le doreste.

nyku_myhay19.08.2006 05:11

etapa ii, grupa c

 

jok3r_sarbu - el_nino_kamaciuki : 4-2

mihai141122.08.2006 08:20

mihai1411 - adelp1er0 1-3

«12347»