FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CUPA fcsteaua.ro - editia a II-a

«14567»
mihai141115.09.2006 19:52

aici sunt de acord cu joker,dar asa si multi altii ar trebui depunctati (sunt o gramada care postau dupa termenul limita)

El_nin0_T0rr3s15.09.2006 19:56

lol....cine se oftik ma ??....nu vezi k tu plangi p'aci pe forum...??....eu ii dau massuri lu anonim sa jukm de 2 sapt...dak omu a fost plekt acu ce vrei...am jucat la o zi dupa ce a venit...ieri m vb cu ionutz...si a zis sa joc cu el...si uite k am jucat...la pranz nu am intrat pe mess k am avut tre3aba si nici de dim....am intrat seara k tot omu....cum am intrat anonim online si goo....:D.....oricum bafta si tie la cupa JETIX,,,

nyku_myhay15.09.2006 21:05

multam' pentru urare kamaciuki...si sa stii si tu ca nu mi-era mie de cupa pt k oricum ieseam din optimi...dar vad k se tot spune ca se respecta regulile si ne multumim doar sa spunem...pacat de campionatu' asta ca era serios inainte, iar acum incet-incet joaca fiecare cand vrea si face ce vrea...hai sa ne trezim!

i0nutz8315.09.2006 21:33

SFERTURI

 

 

1. danutz12345 - alex_filip 6-5

2. danny1ok - iny18 5-0

3. el_nin0 - i0nutz83 5-6

4. hurricane_msg - mihai1411 1-3, 1-4

 

Meciurile se joaca tur- retur, pana vineri, 22 septembrie, ora 22.00

Prodigy_andrey15.09.2006 21:54

un pronostic pt semifinale ;)

 

1.filip-kamaciuki

2.dan1ok-Mihai

El_nin0_T0rr3s15.09.2006 22:11

sa dea domnu sa scap de cosmaru No1....:))....da tot il bat un campionat si pierde titlu....pariaza pe mine gogo....=))

Dani200515.09.2006 23:09

neah io crek sunt invers :)

johnny0616.09.2006 06:01

frumos spus gogule... sa vad daca reusesc sa il bat pe danutz... si daca voi reusi, nu ma voi opri aici :D

El_nin0_T0rr3s16.09.2006 06:46

lol johny....yo's victima sigura?=))......;)

Prodigy_andrey16.09.2006 06:55
sa dea domnu sa scap de cosmaru No1....:))....da tot il bat un campionat si pierde titlu....pariaza pe mine gogo....=))
aham yo pariez da poate ma faci sa pierd banii !! ;);) :D:D !! bafta ;)
mihai141116.09.2006 11:18

hurricane_msg - mihai1411 2-7

1-3 ( tur)

1-4 (retur)

 

 

mai departe cum se joaca ionute?

 

1-3 sau 1-2?

iny1816.09.2006 17:46

danny1ok-iny18 1-1 (turul) un meci echilibrat ....... dane te astept in retur !!!! :lol:

blindica17.09.2006 07:52

iny, dak faci 0-0 esti calificat, deci gandeste-te la tactica...

mihai141117.09.2006 08:04
Regulament:

 

--  Daca rezultatul dublei manse este egal, se joaca un meci decisiv, mergandu-se, daca este nevoie, pana la lovituri de la 11m.

 

deci nu se joaca cu regula golului in deplasare

blindica17.09.2006 14:39

cu golu` din deplasare era mai normal

dani@steaua4ever17.09.2006 16:39

danutz12345 - alex_filip 6 5 in total

 

2 meciuri ff grele...

iny1818.09.2006 16:16

blindica.... nu cred ca voi trage la egal eee bune si 1-0 pt mine :lol: !!!

DannY_118.09.2006 16:18
blindica.... nu cred ca voi trage la egal eee bune si 1-0 pt mine  :lol: !!!

Nu fii asa sigur de calificare:)))

iny1819.09.2006 18:28

ca si in tur iny18-danny1ok 1-1!! un meci frumos cu multe ocazii,am deschis repede scorul in min 3 si la finalul primei reprize m-a egalat, in a doua repriza ce pot sa spun ca dany nu cred ca a avut un sut la poarta da na ......... asta a fost !!! jucam meciu decisiv!!! :) dane te astept !!! :lol:

 

 

Stelist pana la moarte si dupa......... steagcruce2

El_nin0_T0rr3s22.09.2006 12:18

sfertul meu cu ionutz se va juk duminica pt k pleaca la Lupeni cu Chindia...asta in caz k sunteti nerabdatori sa trecem mai departe...:D

DannY_123.09.2006 14:10

Danny1ok-iny18 5-0 in meciul decisiv

i0nutz8324.09.2006 12:51

In sfarsit,

 

i0nutz83 - el_nin0 kamaciuki 1-2, 5-3.

 

Sa vina Cupa la Targoviste ! dub dub dub! :)

i0nutz8324.09.2006 12:57

SEMIFINALE

 

1. i0nutz83 - danny1ok

2. danutz12345 - mihai1411

 

Meciurile se joaca tur-retur, pana joi 28 septembrie, ora 22.00

DannY_124.09.2006 13:39

Danny1ok-Ionutz83 3-3 in mansa tur,un meci echilibrat;]

mihai141124.09.2006 18:27

ce manevra...in loc de 1-3 2-4...se joaca 1-4 2-3,ca sa nu joace ionut cu danutz :?

«14567»