da - meci lejer, relaxat, nici un fel de emotii - sper sa continuam sirul de meciuri fara gol primit si cu belgienii
asteptam ziua de miercuri
in caz ca Iacob nu are nici o problema si nu se intampla nimic pana atunci, banuiesc ca primul 11 va fi Carlos - Saban, Goian, Ghionea, Marin - para, Lovin, Nicolita, Bostina - Dica, Iacob
Cristocea ar putea intra in locul lui Banel, dupa cum joaca amandoi, dar daca nici azi nu l-a jucat pe dreapta Oli, nu cred sa fie cazul nici la liege - oricum, fata de sezonul trecut, banca de rezerve e mult mai puternica
