Da...au jucat bine in prima repriza...era doar 2-0 pentru Steaua !! :lol: :lol:
Intrebarea este...pe care dintre ultimile patru locuri termina Craiova campionatul asta?? :lol:
Da...au jucat bine in prima repriza...era doar 2-0 pentru Steaua !! :lol: :lol:
Intrebarea este...pe care dintre ultimile patru locuri termina Craiova campionatul asta?? :lol:
ce bine-mi pare ca a marcat si Paraschiv... si e bine c-a fost si frumos la cat de rar o face..
Trebuie remarcat jocul foarte bun al lui Valentin Badea,chiar daca nu a inscris ex-vasluianul a jucat bine reusind sa fie un ghimpe in apararea olteana.
a fost un meci frumos,imi pare rau k nu am putut sa ajung pe stadion sa ii sustin :cry: mi-a placut de Ochirosii,insa arbitrajul nu a fost prea corect,mi s-a parut k s-a dat off-side la Dica de prea multe ori si nu era cazul si nu au vazut un hands in careu.oricum sunt multumita si cu rezultatul asta.FORZA Steaua! :lol:
Toate ca toate, dar asta e chiar tare:
"Steaua nu merita sã cîștige, pentru cã noi am jucat bine în prima reprizã"
Dorel Stoica, cãpitan U Craiova
La asta nu ma asteptam nici macar de la ei ... ![]()
![]()
![]()
Normal ca Steaua nu merita sa cistige, doar Craiova a jucat mai bine in primele 3 minute. Dupa aia s-a terminat prazul din baterii si cazura psihic si emotiv juvetii. Nea Marine, vezi ca te intrecura juvetii astia tineri la caterinca...
Pacat de accidentarea lui Iacob
...in rest totul a fost bine, mai incapeau cateva goluri, dar bine ca am castigat la o diferenta vizibila.
@ Motanu D
Steaua nu merita sa castige, ba chiar sa piarda cu 4-0, Craiova avand un ghinion teribil, daca ne luam dupa Dorel :lol:
@ Iancu Jianu Zapciul
Si eu am vazut aseara cat de multi erati... de fapt n-am vazut ca nu prea erati... Au fost cativa olteni care probabil se duceau la mare si erau in trecere si si-au zis sa vina si ei sa vada cum e la un meci
Sa speram ca accidentarea lui Iacob nu este grava si ca va putea juca miercuri, de altfel parca si Cristocea tot din cauza unei lovituri a iesit..
Si eu am vazut aseara cat de multi erati... de fapt n-am vazut ca nu prea erati... Au fost cativa olteni care probabil se duceau la mare si erau in trecere si si-au zis sa vina si ei sa vada cum e la un meci
Tu mai intai vino pe stadion la meciurile echipei tale... :twisted:
Citeste regulamentul si vezi ca nu ai voie sa dai citat din ultimul post!
Hai gata... lasa-ma sa ma pregatesc de Champions League!
Te las...sper sa faceti fata...nu de alta dar se va discuta despre o echipa romaneasca in presa internationala....
ce ziceti de meciul de miercuri.trebuie sa inscriem neaparat ca sa ne ducem cu prima sansa de calificare altfel ne va fi greu.voi ce ziceti????????????????????????????????????? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Am fost la meci ...olteni sau facut de [râs]....Steaua bineinteles..a fost cea mai tare..a fost este si va fi :lol: :!: :!: !!
Modificat de moderator.
o victorie clara si de necontestat...
miercuri o sa fie mai greu...
Craiova = o nou promovata cu o medie de varsta in jurul a 20 ani , fara experienta..
usor de invins de o echipa matura cum e Steaua.
bafta miercuri!