FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - U. Craiova 3 - 0 (2 - 0)

«1235»
greco02.08.2006 20:52

Sambata, 5 August, pe Stadionul National - Lia Manoliu, Steaua intalneste Universitatea Craiova, echipa proaspat promovata in prima Liga.

end-er02.08.2006 21:01

gura mare, echipa subtire, fotbal putin - asta e Craiova astazi - cel putin doua clase sub Steaua oricum - castigam fara probleme

armanovici02.08.2006 21:22

Imi era dor de duelurile cu prazarii!

 

Am avut si vom avea mereu...boala pe tzarani :)

Melku02.08.2006 21:45

Nu cred ca vom intampina probleme in ciuda ambitiei cu care vor juca oltenii, va fi un antrenament pentru meciul cu Standard, va fi un meci in care Mititelu va avea ocazia sa spuna din nou cum Craiova va fi cea mai tare echipa si discursul lui deja obositor. Sper sa le dam multe boabe sa inteleaga prazarii ca in timp ce ei se bateau la "matineu" noi cuceream Europa, diferenta e de la cer la pamant.

ManiaCU02.08.2006 22:27

Trebuie neaparat un 5-0 sa le dam :lol: M-am saturat de Mititelu care n-are nici o treaba cu fotbalul ... ochelarii lui sunt penibili , mai bine incerca ceva gen Morandi :lol:

Am vazut la TV Sport ceva de genu : Clubul Steaua a refuzat propunerea fãcutã de U.Craiova în privința unei reciprocitãți de 1.000 de bilete...pana aici nimic interesant :D stati sa vedeti ce s-au gandit prazarii :lol: Liga Suporterilor U.Craiova a cerut ca prețul biletelor pentru partida din retur cu Steaua din Bãnie sã fie de 5 milioane de lei pentru sectorul rezervat suporterilor steliști. :lol: :lol: :lol: Mai bine imi cumpar un vagon de praz decat sa ii dau 5 mil pe bilet lui Mititica :wink: ... probabil ei se cred in ciampions oltenia lig !

I.N.Money02.08.2006 23:40

Bine zis,trebuie batuti bine oltenii,baietii nu trebuie sa uite ca acesti oameni si-au batut joc de echipa dupa episodul semifinala UEFA si au sarbatorit in strada !!

Merita o lectie dura din partea noastra...

Virgil03.08.2006 05:22

Cred ca va fi un joc de-a soarecele si pisica,asa cum a fost si Steaua - Gorica spre final.

 

Distributia va fi urmatoarea :

 

Pisica.......................Steaua Bucuresti

Soarecele....................Stiinta Craiova

Motanu D03.08.2006 06:15

Craiova e sub Gorica !!! Singura problema e ca s-ar putea sa atace picioarele si nu mingea...

sorin_77703.08.2006 06:43

Nici un oltean momentan pe site... Vad asta din poll... :)

 

Ar trebui sa facem scorul etapei cu astia, dar cel mai mult conteaza cele 3 puncte...

Va reintra Carlos sau vom juca cu Cernea in poarta?

dbd03.08.2006 08:04

U.Craiova = ND Gorica ??? :lol:

The Flyer03.08.2006 08:20

sunt sub gorica,da-i dracu'!pentru faptu' ca s-au bucurat,desi erau in b si n-aveau nicio tangenta cu fotbalu',bine,nici acum nu au :D:D:D ,de eliminarea Stelei din meciu' cu boro,trebuie sa le dea 5-6 boabe!

 

vis-a-vis de reciprocitatea biletelor,astia au declarat,pe linga faptu' divers cu 500 ron biletu' la ei,ca steau n-a vrut sa le dea bieltele datorita faptului ca in retur nu stringe Steaua 1.000 de suporteri!inteligenti rau oltenii! :lol: :lol:

ultras steaua03.08.2006 08:32

:lol: :twisted: :D Steaua u Craiova 6 0 diferenta de valoare este doua clase intre Steaua si Craiova HAI Steaua !

ktalyn03.08.2006 09:12

eu am inteles de la Oli aseara, k nu e nimik grav cu Carlos si spera k pana la ora meciului sa fie apt!... pt mine nu conteaza dekt 3 pcte cu Craiova, nu pot sa ma gandesc dekt la meciu cu standard, singuru' care conteaza cu adevarat! Sper ca Dumnezeu sa fie stelist ;)!!! Forza Steaua Spre <<24>> & Champions League!

bodanelu03.08.2006 10:05
Nici un oltean momentan pe site... Vad asta din poll... :)

 

io`s oltean, dar STELIST

Virgil03.08.2006 11:25

Preturi bilete:

Tribuna O 30 RON

Tribuna I 20 RON

Tribuna II 10 RON

Peluze 5 RON

 

Programul caselor de bilete este urmãtorul:

Joi 3 august

Stadionul Steaua 13.00 – 19.00

 

Vineri 4 august

Stadionul Steaua 13.00 – 19.00

Stadionul National 13.00 – 19.00

 

Sambata 5 august

Stadionul Steaua 10.00 – 16.00

Stadionul National 11.00 - 21.00

Iancu Jianu Zapciul03.08.2006 13:08

Buenas tardes stimabililor.... 8)

awp_kent03.08.2006 14:04

Trebuie sa ii batem pe prazari ...avem nevoie de cele 3 puncte... :twisted: :twisted:

Iancu Jianu Zapciul03.08.2006 15:45

Si noi... :wink: Frumos avatar AWP_Kent...bravo.

De la meciul de sambata in afara de victoria noastra mi-as dori sa nu se dea in spectacol vreunul din conducatorii celor doua echipe...Nici Mititelu ... :twisted:

sorin_77703.08.2006 20:45

Bine mai prazare, nu iti dam BAN, imi ia prea mult timp sa banez si sa anunt un oltean ca e restrictionat. Si la ora asta chiar mi-e somn... Apropo, la ce fotbal jucati cred ca va ia si pe voi somnul... :lol: :lol: :lol:

Lordys03.08.2006 20:53

Da eu nu va inteleg de ce voi sunteti atat de nesuferiti ... si ne injurati si ne faceti in toate loazele .. ce aveti frate cu noi .. sau ce voi cei din Bucuresti sunteti cu patru oua sau extraterestri ce sunteti ati vrea voi

Alex1403.08.2006 20:56
RULLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLZZZZZZZZZZZZ CRAAAAAAAAIOOOOOOOOOOOOOOVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA TARANILOR

Ca bine zici...

hai Craiova, rulz taranii!!! woohoo :P

Mah noi mai jucam 2 meciuri in CL, voi cate mai jucati? :roll:

P.S. In caz ca vi la meci in Bucuresti, cartela de METROU e 2 lei ;)

Lordys03.08.2006 21:02

Ete na cine vorbi :)) de ce mai aveti chef de scandal .. pai poate nu stai cu echipa in alea doua jocuri in LC .. ca va ia UEFA in ochi si nu e bine .. si asa stie lumea ca sunteti distrusi rau rau .. asa ca :) lasati-o mai moale orgoliosilor si nu va mai dati in bara ca voi sunteti .. NO COMMENT

Stryker03.08.2006 21:21

Mai oltenasule, voi in acest moment NU aveti echipa de prima Liga sau cel putin pentru o clasare in primele 12...

Urmatorul meci il aveti in deplasare cu campioana antitra si all-time a Romaniei, la ce rezultat te astepti sincer?? Eu iti zic ca daca scapati doar cu o infrangere la 3 goluri diferenta este un mare lucru...

George Stan03.08.2006 21:36

Bucurestenii sunt superiori genetic oltenilor. Chestie dovedita stiintific. Restul e tacere.

Katau04.08.2006 07:08

noi nu vrem prazari pe stadioane....noi nu vrem prazari pe stadioane...noi nu vrem prazari...noi nu vrem prazari noi nu vrem prazari pe stadioaneee... =))

«1235»