Craiova-anti Bucuresti dar mai presus de asta anti Dinamo(aici e bine)
Steaua 3-0 Craiova
nici nu ma gandesc ca ne vom impiedica de olteni.
as vrea ca Oli s-ai odihneasca pe Goian,Ghionea,Paraschiv,Nicolita,Bostina,Dica,Iacob pentru meciul cu standard si s-a trimita pe teren urmatorul 11:Cernea-Klemi-Baciu-Panait-Nesu-Cristocea-Ochirosii-Lovin-Balan-V.Badea-Oprita.
nu are rost sa fortam cu o echipa de talia craiovei.
Sunteti prea mici pentru noi!Mici la gratar sunteti! :lol: :lol: :lol:
