FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Inter Milano

«1234567»
zoloz200521.12.2008 22:13

inter nu a facut niciodata performanta in CL..un avantaj ar fi ca Mou cunoaste fotbalul englez..

 

o veste buna pentru voi, vidici e suspendat..

Dany's21.12.2008 22:26
2-1 cu siena, 8 victorii consecutive, locul 1 detasat, un sfarsit de an bun daca in primavara trece si de man utd , Inter la UCL...

2-1 dupa un furt sau prostie pe fata,bravo Inter!

Totusi sper sa treaca de United in UCL "pe teren"

redondo19.01.2009 10:21
2-1 dupa un furt sau prostie pe fata,bravo Inter!

Totusi sper sa treaca de United in UCL "pe teren"

Sa treaca de United? N-au nici o sansa.Au fost zdrobiti in campionat de Atalanta.

steaua_gloria19.01.2009 12:59

Se pare ca si Chivu intra in gura lui murinho, dupa ce si Mutu a patit-o la Chelsea. Chivu a fost scos in minutul 30 in partida pe care inter a pierdut-o cu 3-0 la atalanta.

redondo19.01.2009 18:21
Se pare ca si Chivu intra in gura lui murinho, dupa ce si Mutu a patit-o la Chelsea. Chivu a fost scos in minutul 30 in partida pe care inter a pierdut-o cu 3-0 la atalanta.

Pai daca gafeaza meci de meci....ce sa faca si Mourinho?

f234567k19.01.2009 18:35

O mutare normala atata timp cat scorul era 2-0 pentru Atalanta.

c.ronaldo1719.01.2009 18:40

Mai ales ca(,) Chivu vine dupa o accidentare de 2 luni.

DelPiero1019.01.2009 19:30

Inter este o echipa mult umflata.Nu o sa aiba nici o sansa in fata lui United in optimi.Din pacate,n-am stiut sa profitam.Suntem la 3 p de Inter,campionatul se joaca,ar fi practic o minune sa luam titlul,dar la Juventus,miracolele sunt mai posibile decat la altii...;)

f234567k19.01.2009 19:56
Nu o sa aiba nici o sansa in fata lui United in optimi.

Ai spus si tu un adevar, dar, cine stie...

DelPiero1019.01.2009 20:11
Ai spus si tu un adevar, dar, cine stie...

Iti spun,in afara de Ibrahimovici,nu are cine sa suprinda apararea lui United.Pana atunci isi revine si Ferdinand.Manchester este o echipa completa,sper intr-o finala cu Barca in acest an,asta pentru spectacol.Desigur,vreau o finala Barca-Juve,insa anticipez ca Manchester va ajunge din nou in finala...sunt prea buni...

Joga Bonito19.01.2009 21:36

Eu zic ca Man UTD nu trec de optimi. Fotbalul e cel mai imprevizibil.

redondo19.01.2009 23:25
Iti spun,in afara de Ibrahimovici,nu are cine sa suprinda apararea lui United.Pana atunci isi revine si Ferdinand.Manchester este o echipa completa,sper intr-o finala cu Barca in acest an,asta pentru spectacol.Desigur,vreau o finala Barca-Juve,insa anticipez ca Manchester va ajunge din nou in finala...sunt prea buni...

Nu cred ca este la aceasta ora o echipa italiana care sa se compare cu Manchester.Poate doar Milan care desi nu prea merge in campionat are capacitatea de a juca fantastic in Europa...de aici si rezultatele.

MoWeed20.01.2009 06:44

@redondo cine stie... Nu ar fi prima data cand o favorita certa e eliminata...

DelPiero1020.01.2009 09:50
@redondo cine stie... Nu ar fi prima data cand o favorita certa e eliminata...

Nu ar fi,insa nu e Inter echipa capabila de surprize.Ma bucur enorm ca am evitat Manchester,nici noi n-am fi avut vreo sansa...

redondo20.01.2009 11:40

Inter are aproape numai jucatori trecuti de 30 ani si care sunt cam....expirati.... Sa fim seriosi....Figo,Crespo,Cruz,Zanetti,Cordoba,Stankovici,Vieira... Anul trecut,in aceeasi faza au fost spulberati de Liverpool.

Galatasaray_190521.01.2009 20:39

Zlatan ibrahimovic you are the best football player fularultras

Forza İnter...

SteauaB21.01.2009 20:50

Ce mai face si Daminuta asta? A tras-o cu Ramona nebombola? Bravo lui, oricum la fotbal e praf.

 

Daca vreti sa vedeti un talent la Inter? SANTOS. Ala e talentat, nu Danonino nostru.

Recoba22.01.2009 10:59

maia re jose pana sa faca o echipa mare...dar e la inceput...o sa vedeti cu Manchester de ce poate fi in stare inter...un singur lucru nu agreez la inter acum.....odio Chivu :)

redondo01.02.2009 22:23
maia re jose pana sa faca o echipa mare...dar e la inceput...o sa vedeti cu Manchester de ce poate fi in stare inter...un singur lucru nu agreez la inter acum.....odio Chivu :)

La ce fotbal joaca in acest moment cele doua echipe,cred ca Inter are sansa Stelei in meciurile cu Lyon.

Recoba23.02.2009 16:04

hai omule in ce lume traiesti...daca nici inter numai e echipa mare atunci...e Champions League...orice se poate intampla..prea bine poate sa bata man utd cu 5-0...sau sa bata inter cu 1-0 in min 90 :thumbup:

Daniel-Ionut23.02.2009 17:11

Cred intr-o victorie a'la Murinho :thumbsup:

Sper sa castige Inter si sa se si califice, ca m-am saturat de fotbalul englezilor, cu sutele lor de milioane de euro... distrug fotbalul... :thumbdown:

Oare este posibil sa nu se califice nici o echipa din Anglia mai departe? :notangel:

Liverpool - Real Madrid -> clar se califica REAL :yeahh:

Chelsea - Juventus -> au sanse mari cei de la Juve!

Manchester - Inter -> cred in INTER!

Arsenal - Roma -> tinand cont ca finala se joaca la Roma... sper ca Roma sa joace cat mai departe...

 

Si uite asa se vor uita la TV echipele englezesti :wave: ... cel putin asa sper eu.

c.ronaldo1723.02.2009 17:35

Prietene, inca nu ai inteles ca banii aduc fericirea.

Daniel-Ionut23.02.2009 17:43
Prietene, inca nu ai inteles ca banii aduc fericirea.

 

@c.ronaldo17

 

In anglia se arunca prea multi bani pe transferurui... mai ales acum cei de la City ma enerevaza enorm... vor ei tot :cursing:

A si poate de la vara iti pui o poza la avatar cu Ronaldo de la REAL :)

ron-image_708001a.jpg

MoWeed23.02.2009 17:45

@Daniel-Ionut

 

La pariu ca cel putin o finalista a CL va fi din Anglia?

 

LE: 90 de milioane de euro nu e o suma imensa de transfer? realu tau cheltuieste mult mai mult pe transferuri...

redondo23.02.2009 17:46

@Daniel Ionut

In cel mai rau caz 3 echipe engleze vor fi in sferturile de finala.Desi eu cred ca toate 4.Vedem!

«1234567»