FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Inter Milano

«14567»
maye20.05.2009 15:58
Milan, Juventus, Lazio, Fiorentina, Roma... astia nu sunt adversari? :confused:

Uita-te ce forma au...

 

Daniel-Ionut20.05.2009 17:38
Uita-te ce forma au...

 

A' si inter are o forma mai buna nu? :confused:

Daniel-Ionut30.08.2009 06:10

Ale, ale... Internazionaleee...

AC Milan - Inter 0-4

Thiago Motta ('26), Milito (36), Maicon (45) si Stankovic (67)

Maye30.08.2009 10:25

ce praf e Milan...nu pot sa cred cat de slabi sunt.

Daniel-Ionut06.12.2009 07:53

Juventus - Inter 2-1 (Melo 20' Marchisio 58' / Eto'o 26')

Lupta s'a relansat... da' tot Inter castiga campionatul :thumbsup:

red&blue_boy06.12.2009 14:50
Lupta s'a relansat... da' tot Inter castiga campionatul

 

 

Mai vedem...Bine,daca iar incepe Inter sa fie ajutata de arbitrii....

Daniel-Ionut06.12.2009 15:26
Mai vedem...Bine,daca iar incepe Inter sa fie ajutata de arbitrii....

 

Inter nu e JUVENTUS! :oops:

DelPiero1006.12.2009 19:14
Inter nu e JUVENTUS! :oops:

Bineinteles ca nu e.Niciodata nu se va putea compara cu Juventus.Cine e Inter?

red&blue_boy06.12.2009 19:29
Inter nu e JUVENTUS! :oops:

 

 

Da,asa e.Dar vezi ultimele doua sezoane,cate greseli au fost pentru Inter...

Daniel-Ionut07.12.2009 15:05
Bineinteles ca nu e.Niciodata nu se va putea compara cu Juventus.Cine e Inter?

 

Calciopoli :shifty:

Daniel-Ionut21.12.2009 07:47

Internazionale - Lazio 1-0 (Eto'o 14')

Si Inter se distanteaza iar, si iar, si iar... :happy:

Maye21.12.2009 07:48

Daniele este fan Inter?

Daniel-Ionut21.12.2009 07:49

Simpatizez putin cu Inter din Italia :P

Fan e mult spus.

Maye21.12.2009 07:52

Din Franta cu cine simpatizezi?

Din Germania?

Din Olanda?

Din Scotia?

Din Austria?

Din Belgia?

Din Ucraina?

Din Irlanda?

Din Danemarca?

Din Bulgaria?

Din Ungaria?

 

Daniel-Ionut21.12.2009 07:56

Din Franta - PSG

Din Germania -

Din Olanda - Ajax

Din Scotia -

Din Austria -

Din Belgia -

Din Ucraina -

Din Irlanda -

Din Danemarca -

Din Bulgaria - CSKA

Din Ungaria -

 

Da putin ma intereseaza rezultatele lor... da asa sa nu zici ca n'am raspuns :D

red&blue_boy21.12.2009 07:56
Si Inter se distanteaza iar, si iar, si iar...

 

Si cu putin ajutor de la arbitrii,parca a avut Lazio ceva penalty neacordat... ;)

Daniel-Ionut21.12.2009 07:58
Si cu putin ajutor de la arbitrii,parca a avut Lazio ceva penalty neacordat... ;)

 

N'am vazut meciul... nu stiu... :rolleyes:

Maye21.12.2009 07:59

Esti un fan adevarat al fotbalului Daniel Ion.

O sa ai odata si odata o statuie.

Si ca sa nu fiu total offline:

Campionatul Italiei este din ce in ce mai slab , in frunte cu Inter.

_yang21.12.2009 08:45
Campionatul Italiei este din ce in ce mai slab , in frunte cu Inter.

 

O sa-ti schimbi parerea dupa ce o sa fie eliminata Man Utd.

MoWeed21.12.2009 09:07

Adevarul e ca, campionatul Italiei a scazut mult in ultimii ani. E mai slab decat Premier League si Primera Division. Si daca o sa continue asa, o sa-i intreaca si Ligue 1

 

 

@Maye

Si ca sa nu fiu total offline:

Sa inteleg ca erai numai partial offline?

Maye21.12.2009 09:09
O sa-ti schimbi parerea dupa ce o sa fie eliminata Man Utd.

Poa` sa fie eliminate si United si Chelsea.Parerea mea ramane aceeasi.

@Mo

Tot timpul sunt doar partial :D

KERATOCONUS21.12.2009 19:02
N'am vazut meciul... nu stiu... :rolleyes:

 

Uite un scurt rezumat al meciului Inter - Lazio.

 

la 1:38 e faza penalty-ului neacordat biancocelestilor. :cursing:
blindica24.04.2010 16:17

11' Inter Milan 0 - 1 Atalanta

Daniel-Ionut24.04.2010 16:30
11' Inter Milan 0 - 1 Atalanta

 

30' Inter Milano 1 - 1 Atalanta ;)

red&blue_boy24.04.2010 19:32

Final : Inter-Atalanta 3-1 . A dat si Chivu un gol...

«14567»