Milan, Juventus, Lazio, Fiorentina, Roma... astia nu sunt adversari?![]()
Uita-te ce forma au...
Milan, Juventus, Lazio, Fiorentina, Roma... astia nu sunt adversari?![]()
Uita-te ce forma au...
Uita-te ce forma au...
A' si inter are o forma mai buna nu? ![]()
Ale, ale... Internazionaleee...
AC Milan - Inter 0-4
Thiago Motta ('26), Milito (36), Maicon (45) si Stankovic (67)
ce praf e Milan...nu pot sa cred cat de slabi sunt.
Juventus - Inter 2-1 (Melo 20' Marchisio 58' / Eto'o 26')
Lupta s'a relansat... da' tot Inter castiga campionatul ![]()
Lupta s'a relansat... da' tot Inter castiga campionatul
Mai vedem...Bine,daca iar incepe Inter sa fie ajutata de arbitrii....
Mai vedem...Bine,daca iar incepe Inter sa fie ajutata de arbitrii....
Inter nu e JUVENTUS! ![]()
Inter nu e JUVENTUS!![]()
Bineinteles ca nu e.Niciodata nu se va putea compara cu Juventus.Cine e Inter?
Inter nu e JUVENTUS!![]()
Da,asa e.Dar vezi ultimele doua sezoane,cate greseli au fost pentru Inter...
Bineinteles ca nu e.Niciodata nu se va putea compara cu Juventus.Cine e Inter?
Calciopoli ![]()
Internazionale - Lazio 1-0 (Eto'o 14')
Si Inter se distanteaza iar, si iar, si iar... ![]()
Daniele este fan Inter?
Simpatizez putin cu Inter din Italia ![]()
Fan e mult spus.
Din Franta cu cine simpatizezi?
Din Germania?
Din Olanda?
Din Scotia?
Din Austria?
Din Belgia?
Din Ucraina?
Din Irlanda?
Din Danemarca?
Din Bulgaria?
Din Ungaria?
Din Franta - PSG
Din Germania -
Din Olanda - Ajax
Din Scotia -
Din Austria -
Din Belgia -
Din Ucraina -
Din Irlanda -
Din Danemarca -
Din Bulgaria - CSKA
Din Ungaria -
Da putin ma intereseaza rezultatele lor... da asa sa nu zici ca n'am raspuns ![]()
Si Inter se distanteaza iar, si iar, si iar...
Si cu putin ajutor de la arbitrii,parca a avut Lazio ceva penalty neacordat... ![]()
Si cu putin ajutor de la arbitrii,parca a avut Lazio ceva penalty neacordat...![]()
N'am vazut meciul... nu stiu... ![]()
Esti un fan adevarat al fotbalului Daniel Ion.
O sa ai odata si odata o statuie.
Si ca sa nu fiu total offline:
Campionatul Italiei este din ce in ce mai slab , in frunte cu Inter.
Campionatul Italiei este din ce in ce mai slab , in frunte cu Inter.
O sa-ti schimbi parerea dupa ce o sa fie eliminata Man Utd.
Adevarul e ca, campionatul Italiei a scazut mult in ultimii ani. E mai slab decat Premier League si Primera Division. Si daca o sa continue asa, o sa-i intreaca si Ligue 1
@Maye
Si ca sa nu fiu total offline:
Sa inteleg ca erai numai partial offline?
O sa-ti schimbi parerea dupa ce o sa fie eliminata Man Utd.
Poa` sa fie eliminate si United si Chelsea.Parerea mea ramane aceeasi.
@Mo
Tot timpul sunt doar partial ![]()
N'am vazut meciul... nu stiu...![]()
Uite un scurt rezumat al meciului Inter - Lazio.
11' Inter Milan 0 - 1 Atalanta
11' Inter Milan 0 - 1 Atalanta
30' Inter Milano 1 - 1 Atalanta ![]()
Final : Inter-Atalanta 3-1 . A dat si Chivu un gol...