Dute ma...o fi venit Xabi Alonso gratis..o fi venit Garcia pe pupe si saruturi...sau Hamman...sau Riise...sau Gerrard o fi acceptat salariu de 25 de mii de lire ca sa stea la Liverpool si sa nu plece la Real sau Chelsea..dar CISSE?,pe cate 0 lire a venit...Hai fii serios, in fotbalul de azi daca nu investesti esti mancat, unii investesc mai mult, unii mai putin..Chelsea trebuia sa investeasca masiv pentru ca in momentul venirii lui Abramovici nu avea trupa pentru a fi o super forta, iar rusul nu are rabdare cand e vorba de performanta!...in rest nimic diferit, aceeasi vrajeala.
stii vorba aia "banii nu aduc fericirea??". Liverpool este mult mai sudata ca Chelsea si asta s-a vazut in meciul de cupa. degeaba cumperi jucatori daca ii vinzi la anul!
