FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Galatasaray

«1192021222328»
bodrumdan_barkahan29.07.2010 22:29

asta e fotbal nu avem ce sa facem...nu se zice degeaba ca ''mingea e rotunda''...prima repriza am jucat doar pe poarta lor...a doua repriza cand m-am uitat ai nostri atacau dar nu am reusit sa ma uit tot meciul ca mai veneau si clienti la magazin...in ziua de azi nu se castiga nici un meci inainte sa joci...pe foaie esti sigur ca ii bati si esti mai sus decat ei...dar fotbalul se castiga jucand....exemplu ieri fenerbahçe nu a jucat deloc si young boys daca aveau fotbalisti putin mai talentati le daramau dar a luat egalitate in ultimele minute cu un penalti...si noi azi am jucat foarte bine,numai pe poarta lor dar in ultimii 10 minute doua goluri 2-2...ne trebuie un portar bun si un fundas centru langa Neill...si in mijloc unu mai dur si razboinic...pe ziua de azi cine alearga mai mult cine e mai puternic castiga...nu castiga banii clubului sau numele fotbalistilor....Arda Turan sa luptat omu de unu singur dar nu a reusit... sa speram sa trecem de tur in retur...sper sa ramanem in grupe...si sa mergem cat mai departe putem...sper ca si Steaua sa mearga cat mai departe..sper sa cadem in aceeasi grupa si sa trecem impreuna in turul urmator...si sa vin la meci in Bucuresti si sa bem cate o bere toti :beer2:

fii linistit nu sunt trist si am sperante la al doilea meci...si daca pierdem si ne eliminam nu o sa mor pentru asta...normal ca atunci o sa fiu trist dar viata merge inainte...nu traim numai pentru fotbal...sa pierzi si sa castigi e in viata....dar inca nu e nimik terminat...poate au un mare avantaj dar eu am incredere in echipa mea....

 

o noapte buna....

Maye29.07.2010 22:38
:wave:
red&blue_boy30.07.2010 04:33

Lasa ca mai e si returul,eu zic ca o sa va calificati.

bodrumdan_barkahan30.07.2010 09:23
Lasa ca mai e si returul,eu zic ca o sa va calificati.

si eu ma gandesc ca ne calificam...am incredere in echipa...

bodrumdan_barkahan20.10.2010 09:36

Frank RðJKAARD nu mai este antrenorul GALATEð...in mare siguranta o sa vina FATðH TERðM sau HAGð

Marius20.10.2010 09:53

terim si Hagi?

 

in ziarele voastre scrie ca terim sau tucay...

red&blue_boy20.10.2010 09:59

Cred ca Terim va fi...

RobYnho20.10.2010 15:41

Terim a refuzat oferta.

bodrumdan_barkahan20.10.2010 16:28

da TERðM refuzat..in mare siguranta o sa fie TUGAY KERðMOÞLU...si eu il vreau pe TUGAY...

red&blue_boy20.10.2010 16:34

De ce-a refuzat Terim?

RobYnho21.10.2010 11:00

UPDATE / Hagi a plecat cu o cursă de linie din Bucuresti spre Istanbul, unde va ateriza in jurul orei 14:30. Toată presa turcă este deja la aeroport si il asteaptă pe "Rege", care va semna contractul cu Galatasaray.

 

Șansele ca Gică Hagi să o preia pe Galatasaray au crescut brusc joi noapte.

 

Fortati de refuzul lui Fatih Terim, ale carui conditii, financiare si sportive, nu au putut fi acceptate in totalitate, conducatorii clubului din Istanbul s-au reorientat spre tehnicianul roman.

 

În urma unei sedinte de urgență, terminată după miezul noptii, presedintele Adnan Polat s-a decis să-l invite pe "Rege" in Turcia pentru a trata contractul. Foarte hotarit, seful Cim Bom l-a anunțat pe Rege că are in orice moment la dispoziție un avion privat ca să-l aducă in Turcia pe cel ce s-a ocupat de Galata si in sezonul 2004-2005, cind a reusit să cîștige Cupa in urma unui senzational 5-1 cu Fenerbahce. Romanul vrea insă să fie sigur de acord inainte să plece din Romania, lucrurile nefiind incă sigure.

 

Presa turcă sustine totuși că semnarea acordului este iminenta toate piedicile fiind surmontabile.

 

Dacă va parafa actele, lucru asteptat să se intimple azi, Hagi ar avea ocazia să debuteze furtunos, duminica in derbyul cu Fener.

 

Turcii au și alte variante in discuție, una dintre el fiind neamțul Christoph Daum, un antrenor de succes pe malurile Bosforului, neamțul pregatind in cite două rinduri pe Beșiktaș și pe Fenerbahce.

 

gesepe

Fane21.10.2010 11:39

Hagi, noul antrenor al lui Galatasaray - oficial

RobYnho21.10.2010 11:49

Va fi prezentat oficial maine.

bodrumdan_barkahan21.10.2010 16:45

probleme financiare nu au avut deloc cu FATðH TERðM...dar FATðH TERðM nu a dorit sa fie adnan sezgin la club...adnan sezgin fiind mana dreapta al baskanului ADNAN POLAT...

 

este bine ca a venit HAGð lanoi...ma bucur mult...

Daniel-Ionut21.10.2010 16:48
este bine ca a venit HAGð lanoi...ma bucur mult...

 

Si eu, sper ca de data asta sa reuseasca sa se impuna ca antrenor si sa petreaca cat mai mult timp pe banca Galatei.

Mult succes! :thumbsup:

red&blue_boy21.10.2010 17:23

Succes Hagi!

Va avea un debut greu,parca cu Fenerbahce.

Astristul21.10.2010 19:06

Mult succes Gica! Sper sa reusesti la Galata! Noi iti vom tine pumnii cu siguranta! ;)

blindica21.10.2010 19:38

Or sa ramana la mijlocul clasamentului 1-2 ani...ca sa fim realisti :D

bodrumdan_barkahan22.10.2010 19:43
Or sa ramana la mijlocul clasamentului 1-2 ani...ca sa fim realisti :D

anul asta este greu sa fimi campioni adevarat.....dar am amre sperante pentru anii viitori...HAGð cat e al vostru e si al nostru :)

 

am citit azi la ziar turcesc ca HAGð il vrea pe torje de la Dinamo...ce fel de fotbalist e cum joaca???am auzit ca HAGð a spus pentru el ca vede tineretul lui...

 

si am citit de la gsp.ro ca Oierul la oferit pe Bogdan Stancu...el cum este???ce joaca e bun sau nu???

 

Stancu e mai bun sau torje???

 

nu stiu nimik despre ei...puteti sami ziceti???

 

va multumesc ....

red&blue_boy22.10.2010 19:55
am citit azi la ziar turcesc ca HAGð il vrea pe torje de la Dinamo...ce fel de fotbalist e cum joaca???am auzit ca HAGð a spus pentru el ca vede tineretul lui...

 

si am citit de la gsp.ro ca Oierul la oferit pe Bogdan Stancu...el cum este???ce joaca e bun sau nu???

 

Stancu e mai bun sau torje???

 

nu stiu nimik despre ei...puteti sami ziceti???

 

va multumesc ....

Torje e mijlocas dreapta,e un jucator bun.Titular la nationala de tineret,a fost si pe la nationala mare.Hagi l-a descoperit,l-a promovat la echipa mare cand a antrenat cu cativa ani in urma pe Timisoara.

 

Stancu e poate cel mai bun,cel mai talentat jucator al nostru.Joaca in atac,nu stiu daca se compara cu Torje,avand in vedere ca joaca pe posturi diferite.Eu sper sa nu plece Stancu.

bodrumdan_barkahan22.10.2010 20:00
Torje e mijlocas dreapta,e un jucator bun.Titular la nationala de tineret,a fost si pe la nationala mare.Hagi l-a descoperit,l-a promovat la echipa mare cand a antrenat cu cativa ani in urma pe Timisoara.

 

Stancu e poate cel mai bun,cel mai talentat jucator al nostru.Joaca in atac,nu stiu daca se compara cu Torje,avand in vedere ca joaca pe posturi diferite.Eu sper sa nu plece Stancu.

multumesc pentru raspuns...da daca joaca in posturi diferite nu se compara....daca Stancu este cel mai bun si talentat sper sa vina la noi :) dar asi dorii sa il vad si pe torje...

red&blue_boy22.10.2010 20:07

E bun si Torje,sper sa vina doar el la voi! :)

Desi,pentru o suma buna,Oierul nostru-i va da drumul lui Stancu.Plus ca e bagat pe combinatie si varul sau,Giovanni,care are 50% din suma de transfer a lui Stancu.

 

Oricum,va doresc mult succes cu Hagi!

Daniel-Ionut22.10.2010 20:07

Cum se zice PITICUL PORNO in turceste? ca sa stiti cum sa il strigati pe Torje :D

bodrumdan_barkahan22.10.2010 20:41
E bun si Torje,sper sa vina doar el la voi! :)

Desi,pentru o suma buna,Oierul nostru-i va da drumul lui Stancu.Plus ca e bagat pe combinatie si varul sau,Giovanni,care are 50% din suma de transfer a lui Stancu.

 

Oricum,va doresc mult succes cu Hagi!

multumesc mult...cred ca cu HAGð simtiti si voi echipa e ca si cu ar fii echipa voastra:)

 

Cum se zice PITICUL PORNO in turceste? ca sa stiti cum sa il strigati pe Torje :D

da am auzit ca asa i se zice lui torje in Romania si am auzit ca l-au luat o data suporterii si l-au scuiapat pe fata intr-un club o noapte...

 

PðTðCUL PORNO - PORNO CÜCE...:))

bodrumdan_barkahan22.10.2010 20:55

AM ðNTELES CA TORJE E UN MðJLOCAS DE LðNðE...DACA E SA VðNA LA NOð SPER SA FðE MAð BUN DECAT MðROSLAV STOCH DE LA FENER:)

«1192021222328»