Poate au tratat meciul cu superficialitate.
Mai nou, am inteles ca aceasta este scuza oamenilor de fotbal cand exista suspiciuni de meciuri aranjate de mafia pariurilor.
PS: Pun pariu cu oricine ca Real Madrid intoarce rezultaul in retur.
Poate au tratat meciul cu superficialitate.
Mai nou, am inteles ca aceasta este scuza oamenilor de fotbal cand exista suspiciuni de meciuri aranjate de mafia pariurilor.
PS: Pun pariu cu oricine ca Real Madrid intoarce rezultaul in retur.
Conducerea cu 3-0 la pauza este cea mai mare umilinta din istorie pentru Real. Si cu asta am spus totul despre meciul de aseara.
Nici nu stiam ca a jucat ![]()
Wai... 4-0
Se joaca si retur?
Conducerea cu 3-0 la pauza este cea mai mare umilinta din istorie pentru Real. Si cu asta am spus totul despre meciul de aseara.
+ ca Alcorcon e in Liga 3-a
Desi nu simpatizez cu real si niciodata nu voi simpatiza..vor intoarce scorul in retur. ![]()
@ Daniel-Ionut :Sa fi fost si asta blat la pariuri???
Orice e posibil, vreau sa fie clar ![]()
Oricum intoarce 99,99% scorul in retur ![]()
Deci acest rezultat este = 0
Avand ca sponsor principal pe Bwin, la mafia pariurilor m-am gandit si eu. Insa nu cred ca se hotarase acest scor, probabil ca stabilisera sa piarda, dar au prins incredere cei de la Alcorcon si le-au administrat o infrangere usturatoare. Prea se aruncasera in atac la 1-0 si erau niste spatii in aparare de care putea profita si o echipa din curtea scolii.
Se stie ca Real are datorii foarte mari, numai vara aceasta au facut imprumuturi la banci pentru a putea realiza transferuri garantand ca va aduce jucatori vedeta care vor scoate bani buni.
Mergand un pic mai departe si la meciul cu Milan mi s-a parut ceva dubios. Si asta mai ales pentru ca si Milan are ca sponsor tot pe Bwin. In primul rand, Milan a pierdut acasa surprinzator cu Zurich 0-1. Apoi au venit la Madrid si si-au recuperat punctele. Si in ce mod.. 1 pauza / 2 final. Desigur sunt teorii care nu cred ca vor fi demonstrare vreodata, dar lucrurile sunt dubioase.
Oricum, e rusinos sa patezi istoria si numele clubului pentru o suma de bani oricare ar fi ea si sa pierzi cu 4-0 impotriva unei echipe de Liga a 3-a. Pun si eu pariu ca in retur se vor califica, dar sa vedem cu ce scor. Multi o sa tinda spre 5-0, dar astfel casa de pariuri o sa iasa in pierdere. Asa ca e posibil un 4-0 scor final si o calificare in prelungiri. Insa, pronosticul meu este 6-1.
Da ma... ce rau era sa joci p 4-0 scor exact... p la o agentie din Sudan sau Trinidad Tobago ![]()
Mergand un pic mai departe si la meciul cu Milan mi s-a parut ceva dubios.
Eu as merge si mai departe. As merge la acel meci Real-Barcelona : 2-6.
Aseara a plecat maica-mea la Madrid si m-a intrebat ce sa-mi ia de acolo. Chiar nu mi-a venit nimic in minte. Absolut nimic. Nici macar un breloc sau vreo scrumiera cu galactici. Niste lame de ras ar fi bune. Dar pe alea le iau si de aici. Chiar nimic.......
Eu as merge si mai departe. As merge la acel meci Real-Barcelona : 2-6.Aseara a plecat maica-mea la Madrid si m-a intrebat ce sa-mi ia de acolo. Chiar nu mi-a venit nimic in minte. Absolut nimic. Nici macar un breloc sau vreo scrumiera cu galactici. Niste lame de ras ar fi bune. Dar pe alea le iau si de aici. Chiar nimic.......
![]()
Un tricou alb cu Sergio Ramos, un trening negru, 2 brelocuri, o bluza, un ghiozdan (sau geanta), 2 fulare, si o geaca mai groasa ca vine iarna ![]()
ditamai blatu clar.....cum a fost si cu Barcelona-rubin kazan in Champions League ....
Cristiano Ronaldo: As plati 94 de milioane pentru mine! ![]()
Cristiano Ronaldo: As plati 94 de milioane pentru mine!![]()
Da,modest baiatul,ce sa zica si el acum...oricum nu merita atat...
Real Madrid - Getafe 2-0 ! Dupa umilinta din cupa,o victorie importanta pentru Real. Mai ales ca Barcelona a facut egal la Osasuna,1-1.
Echipe probabile:
AC Milan: 4-3-3: Dida; Oddo, Thiago Silva, Nesta, Zambrotta; Gattuso, Pirlo, Seedorf; Pato, Borriello, Ronaldinho.
Real Madrid: 4-2-2-2: Casillas; Ramos, Pepe, Albiol, Marcelo; Xabi Alonso, Diarra; Kaka, Granero; Higuain, Raul.
Pronostic: 2-1 pentru Real Madrid ![]()
Eu cred ca se termina egal.
Eu cred ca se termina egal.
Asa as zice si eu...
As vrea sa scriu un pronostic corect, doar ca tastatura o ia razna ![]()
Pronostic: 2-1 pentru Real Madrid![]()
2-1 pentru Milan !!!
Dar si eu as merge pe un egal.Care ar fi oricum bun pentru Milan.
Dupa 1-1 la Milan,Real Madrid tot n-a aratat mare lucru in joc,nu s-a vazut cat au investit in transferuri fata de Milan.Sunt departe de jocul "galactic".
Eu cred ca se termina egal.
Na ca am nimerit-o
Cred ca se termina 1-1...Parca vad ca deschide Benzema scorul, si p urma egaleaza un Ronaldinho dintr'un penalty dubios
Ba da ce le mai nimeresc ![]()
Daniel-Ionut = oracolul de la Balcesti !!!
N-a nimerit nici un scor mah
N-a nimerit nici un scor mah
Ce te bagi? ![]()
N-a nimerit nici un scor mah
Pai tocmai aia era ideea!!! ![]()