FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Real Madrid CF

«1252627282975»
KERATOCONUS28.10.2009 12:59
Poate au tratat meciul cu superficialitate.

 

Mai nou, am inteles ca aceasta este scuza oamenilor de fotbal cand exista suspiciuni de meciuri aranjate de mafia pariurilor.

 

 

PS: Pun pariu cu oricine ca Real Madrid intoarce rezultaul in retur.

 

 

andrei_ionete28.10.2009 13:14

Conducerea cu 3-0 la pauza este cea mai mare umilinta din istorie pentru Real. Si cu asta am spus totul despre meciul de aseara.

Daniel-Ionut28.10.2009 14:05

Nici nu stiam ca a jucat :hmmm:

Wai... 4-0

Se joaca si retur?

cristy.steaua2128.10.2009 14:59
Conducerea cu 3-0 la pauza este cea mai mare umilinta din istorie pentru Real. Si cu asta am spus totul despre meciul de aseara.

 

+ ca Alcorcon e in Liga 3-a

cristian01428.10.2009 15:07

Desi nu simpatizez cu real si niciodata nu voi simpatiza..vor intoarce scorul in retur. ;)

Daniel-Ionut28.10.2009 15:15
@ Daniel-Ionut :

Sa fi fost si asta blat la pariuri??? :hmmm:

 

Orice e posibil, vreau sa fie clar :D

 

Oricum intoarce 99,99% scorul in retur :P

Deci acest rezultat este = 0

*Alecs*28.10.2009 15:26

Avand ca sponsor principal pe Bwin, la mafia pariurilor m-am gandit si eu. Insa nu cred ca se hotarase acest scor, probabil ca stabilisera sa piarda, dar au prins incredere cei de la Alcorcon si le-au administrat o infrangere usturatoare. Prea se aruncasera in atac la 1-0 si erau niste spatii in aparare de care putea profita si o echipa din curtea scolii.

 

Se stie ca Real are datorii foarte mari, numai vara aceasta au facut imprumuturi la banci pentru a putea realiza transferuri garantand ca va aduce jucatori vedeta care vor scoate bani buni.

 

Mergand un pic mai departe si la meciul cu Milan mi s-a parut ceva dubios. Si asta mai ales pentru ca si Milan are ca sponsor tot pe Bwin. In primul rand, Milan a pierdut acasa surprinzator cu Zurich 0-1. Apoi au venit la Madrid si si-au recuperat punctele. Si in ce mod.. 1 pauza / 2 final. Desigur sunt teorii care nu cred ca vor fi demonstrare vreodata, dar lucrurile sunt dubioase.

 

Oricum, e rusinos sa patezi istoria si numele clubului pentru o suma de bani oricare ar fi ea si sa pierzi cu 4-0 impotriva unei echipe de Liga a 3-a. Pun si eu pariu ca in retur se vor califica, dar sa vedem cu ce scor. Multi o sa tinda spre 5-0, dar astfel casa de pariuri o sa iasa in pierdere. Asa ca e posibil un 4-0 scor final si o calificare in prelungiri. Insa, pronosticul meu este 6-1.

Daniel-Ionut28.10.2009 15:27

Da ma... ce rau era sa joci p 4-0 scor exact... p la o agentie din Sudan sau Trinidad Tobago :D

vlad28.10.2009 15:33
Mergand un pic mai departe si la meciul cu Milan mi s-a parut ceva dubios.

 

 

 

Eu as merge si mai departe. As merge la acel meci Real-Barcelona : 2-6.

Aseara a plecat maica-mea la Madrid si m-a intrebat ce sa-mi ia de acolo. Chiar nu mi-a venit nimic in minte. Absolut nimic. Nici macar un breloc sau vreo scrumiera cu galactici. Niste lame de ras ar fi bune. Dar pe alea le iau si de aici. Chiar nimic.......

Daniel-Ionut28.10.2009 15:36
Eu as merge si mai departe. As merge la acel meci Real-Barcelona : 2-6.

Aseara a plecat maica-mea la Madrid si m-a intrebat ce sa-mi ia de acolo. Chiar nu mi-a venit nimic in minte. Absolut nimic. Nici macar un breloc sau vreo scrumiera cu galactici. Niste lame de ras ar fi bune. Dar pe alea le iau si de aici. Chiar nimic.......

:D

Un tricou alb cu Sergio Ramos, un trening negru, 2 brelocuri, o bluza, un ghiozdan (sau geanta), 2 fulare, si o geaca mai groasa ca vine iarna :happy:

darkye28.10.2009 17:56

ditamai blatu clar.....cum a fost si cu Barcelona-rubin kazan in Champions League ....

 

 

Daniel-Ionut31.10.2009 15:13

Cristiano Ronaldo: As plati 94 de milioane pentru mine! :D

red&blue_boy31.10.2009 15:34
Cristiano Ronaldo: As plati 94 de milioane pentru mine! :D

 

 

Da,modest baiatul,ce sa zica si el acum...oricum nu merita atat...

red&blue_boy31.10.2009 21:47

Real Madrid - Getafe 2-0 ! Dupa umilinta din cupa,o victorie importanta pentru Real. Mai ales ca Barcelona a facut egal la Osasuna,1-1.

Daniel-Ionut03.11.2009 17:07

Echipe probabile:

AC Milan: 4-3-3: Dida; Oddo, Thiago Silva, Nesta, Zambrotta; Gattuso, Pirlo, Seedorf; Pato, Borriello, Ronaldinho.

 

Real Madrid: 4-2-2-2: Casillas; Ramos, Pepe, Albiol, Marcelo; Xabi Alonso, Diarra; Kaka, Granero; Higuain, Raul.

 

Pronostic: 2-1 pentru Real Madrid :rolleyes:

MoWeed03.11.2009 17:15

Eu cred ca se termina egal.

Daniel-Ionut03.11.2009 17:41
Eu cred ca se termina egal.

 

Asa as zice si eu...

As vrea sa scriu un pronostic corect, doar ca tastatura o ia razna :D

red&blue_boy03.11.2009 19:05
Pronostic: 2-1 pentru Real Madrid :rolleyes:

 

 

2-1 pentru Milan !!! :D Dar si eu as merge pe un egal.Care ar fi oricum bun pentru Milan.

red&blue_boy03.11.2009 22:38

Dupa 1-1 la Milan,Real Madrid tot n-a aratat mare lucru in joc,nu s-a vazut cat au investit in transferuri fata de Milan.Sunt departe de jocul "galactic".

MoWeed03.11.2009 22:46
Eu cred ca se termina egal.

Na ca am nimerit-o

Daniel-Ionut04.11.2009 11:13
Cred ca se termina 1-1...

Parca vad ca deschide Benzema scorul, si p urma egaleaza un Ronaldinho dintr'un penalty dubios :hmmm:

 

Ba da ce le mai nimeresc :blush:

red&blue_boy04.11.2009 11:18

Daniel-Ionut = oracolul de la Balcesti !!!

MoWeed04.11.2009 11:19

N-a nimerit nici un scor mah

Daniel-Ionut04.11.2009 11:20
N-a nimerit nici un scor mah

 

Ce te bagi? :blink:

red&blue_boy04.11.2009 11:23
N-a nimerit nici un scor mah

 

 

Pai tocmai aia era ideea!!! :D

«1252627282975»