FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Real Madrid CF

«1232425262775»
Daniel-Ionut07.10.2009 10:25

Oleeeee :oleole:

Mai am un aliat in lupta cu... cum sa va spun :hmmm: Anti-Realisti!

RealMadrilista :yes:

RealMadridista07.10.2009 10:27
Tin sa te contrazic: Sevilia este o echipa foarte puternica, are jucatori buni atat individual cat, mai ales, ca echipa. Majoritatea joaca in aceasta echipa de vreo 3-4 ani.

Orice echipa din lume ar avea probleme cu Sevilia, mai ales la Sevilia

Bine, dar asta nu poate fi o scuza.. mai ales pentru Real Madrid. Sper totusi sa-si revina si sa ne aduca cupa, cupele de fapt acasa. :D

MoWeed07.10.2009 10:29

Stati sa vedeti in CL cand o sa dea de o echipa englezeasca. Atunci vedem distractie :naughty:

 

 

@Daniel-Ionut

 

Ai mai fost odata foarte sigur de victoria Realului in El Clasico si s-a terminat 2-6 :D

RealMadridista07.10.2009 10:32
Stati sa vedeti in CL cand o sa dea de o echipa englezeasca. Atunci vedem distractie :naughty:

 

 

@Daniel-Ionut

 

Ai mai fost odata foarte sigur de victoria Realului in El Clasico si s-a terminat 2-6 :D

Lasa ca latinii sunt intotdeauna mai buni la fotbal. Englezii sunt tehnici si rabdatori..bine au foarte multa forta si joaca mult mai dur. Dar ajung cateva momente de inspiratie din partea albilor si bineinteles, San Iker sa fie intr-o zi buna. Sper....

RealMadridista07.10.2009 10:35
Acum e altceva... meciul retur din 2010 se joaca acasa chiar de ziua mea... o sa imi pun amprenta psihologica p acel meci.

Merg la vraci, la Basescu (daca o sa mai fie presedinte pana atunci), la mama-omida, si tot castiga Real! :D

 

A fost trucat 6-2 ala, a jucat Florentino Perez la pariuri p scor corect... manareli ce sa le ceri, de unde crezi ca a scos atatia bani pentru transferuri acum :D

 

Inseamna ca o sa ai o zi de nastere superba. :D

Daniel-Ionut07.10.2009 10:37
Orice echipa din lume ar avea probleme cu Sevilia, mai ales la Sevilia

 

Mda... :no: pana si Urziceni a avut probleme la Sevilla :D

Acum serios vorbind... campionatul este lung, si se vor pierde multe puncte... atat Real, cat si Barcelona (29.11.09/11.04.10)

RealMadridista07.10.2009 10:38
Corect :happy:

HALA MADRID! :hooray:

Daniel-Ionut07.10.2009 10:44
@Daniel-Ionut

Ai mai fost odata foarte sigur de victoria Realului in El Clasico si s-a terminat 2-6 :D

 

Acum e altceva... meciul retur din 2010 se joaca acasa chiar de ziua mea... o sa imi pun amprenta psihologica p acel meci.

Merg la vraci, la Basescu (daca o sa mai fie presedinte pana atunci), la mama-omida, si tot castiga Real! :D

 

A fost trucat 6-2 ala, a jucat Florentino Perez la pariuri p scor corect... manareli ce sa le ceri, de unde crezi ca a scos atatia bani pentru transferuri acum :D

Daniel-Ionut07.10.2009 10:46
Inseamna ca o sa ai o zi de nastere superba. :D

 

Corect :happy:

MoWeed07.10.2009 11:03

Si iar te vad ca taci o saptamana dupa meciul retur Daniele

RealMadridista07.10.2009 13:18
Oleeeee :oleole:

Mai am un aliat in lupta cu... cum sa va spun :hmmm: Anti-Realisti!

RealMadrilista :yes:

 

Lasa ca le aratam noi lor cine e Real Madrid la sfarsitul campionatului. Cand o sa ne vedeti cu cupa, campionatul si Champions-ul ce o sa mai ziceti?

 

Dan, luptam pana la capat! OLE! :thumbup:

MoWeed07.10.2009 13:58

Iti fac eu rost de o poza Ronnie. Ce dai? :D

Ronnie07.10.2009 14:02

Mai bine pui o poza cu tine.

Daniel-Ionut07.10.2009 16:37
Dan, luptam pana la capat! OLE! :thumbup:

 

Murim cu ei de gat :shutup2::D

 

Repede voi cu poze... tine cu real ce mai conteaza altceva? :D

MoWeed07.10.2009 17:46

Ia verifica-i ip-ul RealMadrilistei si vei fi surprins :D

Ronnie07.10.2009 17:54
Iti fac eu rost de o poza Ronnie. Ce dai? :D

 

Tu ce poze ai ma? Cu fete de la munte?

Maye07.10.2009 20:39

Faurei?

Ronnie08.10.2009 09:16

Brasov. Clona lui Mo.

 

Ia zi, ce cont vrei sa pastrezi?

RealMadridista08.10.2009 14:14

Parca era topic Real Madrid....Reveniti la subiect.

MoWeed12.10.2009 16:17

Lipseste de pe teren cocalarul suprem; acum sa vedem cat de tare e Realul

Daniel-Ionut12.10.2009 16:27

Accidentarea portughezului Cristiano Ronaldo a recidivat si este mai grava decat se astepta initial. Practic desi neconfirmata oficial de catre medicii madrileni, informatia initiala despre accidentarea starului lusitan devine to mai veridica: CR9 va absenta cel putin o luna de zile!

 

In aceasta perioada, atacantul madrilen va rata nu mai putin de 8 meciuri ale albilor, cele mai importante fiind cele cu AC Milan si Atletico Madrid :cursing:

Daniel-Ionut12.10.2009 16:47

N'ai cu cine domnle... :)

Cum vede unu mai bun p teren, cum sa intre la rupere la el... :no:

red&blue_boy12.10.2009 19:02

Lasa ca are Real cu cine juca,nu sta numai in Ronaldo asta.

 

 

RealMadridista13.10.2009 05:46
Accidentarea portughezului Cristiano Ronaldo a recidivat si este mai grava decat se astepta initial. Practic desi neconfirmata oficial de catre medicii madrileni, informatia initiala despre accidentarea starului lusitan devine to mai veridica: CR9 va absenta cel putin o luna de zile!

 

In aceasta perioada, atacantul madrilen va rata nu mai putin de 8 meciuri ale albilor, cele mai importante fiind cele cu AC Milan si Atletico Madrid :cursing:

 

 

Pe site-ul oficial ziceau ca sta intre 3 si 4 saptamani. Acum depinde si de capacitatea de recuperare si de afectiunile suferite..oricum, cu Milan ne descurcam, si cu Atletico...o sa fie bine. Sper...

red&blue_boy13.10.2009 10:44

Cat merge Milan de rau,n-as fi asa sigur ca ar avea Real un meci asa usor.

«1232425262775»