da, nici eu nu inteleg de ce se pune atata accent pe faza cu presupusul offside la Nicolita (si nu stiu de ce sunt atatea dubii, se vede destul de clar ca in momentul plecarii pasei, Nicolita e EXACT pe linie cu fundashul ala... in fine)
da' cine stie, o sa zica Jiji ca a intervenit factorul psihologic, ca Nicolita a preluat, s-a uitat la tusier care a ridicat fanionul, iar dupa aia a tras in portar pt ca stia ca oricum nu o sa fie validat golul si nu s-a mai concentrat baiatul...
oricum, mai multa importanta are ca idee in sine, decat ca si consecinta, si anume ca suntem in continuare, putin cate putin, "ciupiti", de unde se poate, mai un fault, mai uh hentz, mai un galben...
