FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Klemi Saban

«12345»
vupn20.12.2006 01:29

Saban va ramane la Steaua, parerea mea ca va confirma in returul campionat.

 

Dumnzeu sa-l ajute!

 

Forza Steaua!

rain_man20.12.2006 06:41

Macar sa il lase sa joace...

Bogdan4Steaua27.12.2006 21:07

Klemi Saban a reusit sa inscrie un gol in meciul amical dintre Andaluzia si Echipa Pacii(Israel+Irak).

 

Click

pentru a viziona golul marcat de Saban.

 

Interesant este faptul ca israelianul a fost prezent atat pe dreapta cat si pe stanga, in special la mijlocul terenului. Golul a fost inscris de pe partea stanga.

I.N.Money28.12.2006 01:20

M-a surprins placut Saban in seara aceasta,a aparut de cateva ori la finalizare si a jucat foarte bine pe partea stanga.

A evoluat pe intreaga durata si cred ca a fost cel mai bun jucator al echipei Pacii.

_yang29.12.2006 23:26

Poate daca ar primi mai multe sanse de a juca ar demonstra ca a meritat investitia in el...

rain_man03.01.2007 06:53

Cum spuneam?!

 

Se pare ca e foarte important sa i se dea credit unui jucator. A fost lasat sa joace si a jucat bine si chiar a inscris.

 

Ar trebui si la noi sa il lase sa joace.

Poate dupa acest gol se mai schimba ceva...

mountytoma03.01.2007 07:18

Daca il lasa ai nostri.

A fost pus la zid dupa meciul cu Real, a trait pe pielea lui experienta xenofobiei romanilor, la fel ca si Carlos. Si, la fel ca si in cazul lui Carlos, ar fi putut fi ajutat de Goian, care a gresit si la golul imputat lui Saban, si la golul imputat lui Carlos (lobul lui Van Nistelrooy). Ar fi fost fair-play ca Goian sa isi recunoasca partea lui de vina si atunci nici Saban si nici Carlos nu ar fi fost atat de injurati.

 

Eu am mai mare incredere in Saban decat in Stancu, amandoi sunt buni, dar israelianul are ceva in plus: ambitia specifica neamului lui!

 

Succes la Steaua, Klemi Saban!

bodanelu08.01.2007 15:14

21345_24769_no3z2784.jpg

 

S-a tuns!

Nici sa nu-l recunosc!

Rebela09.01.2007 01:49

Nici eu nu l-am recunoscut.

 

L-a pus Jiji sa se tunda ca, cica: nu-i plac tatuatii, tipii cu plete sau cu cercei, etc.

 

E comunist in privinta asta.

AmuntBoy09.01.2007 03:55

In amicalul ala a jucat extrema de a dat si 1 gol!

Sper sa intre in ritm si la noi, pentru ca avem nevoie de un jucator bun acolo! Un P.Marin mai tanar!

ulivius09.01.2007 07:57

Bravo! Poate se apuca serios de fotbal, pentru ca are talent cu carul.

 

Ma bucur ca ramane la noi si sper sa fie folosit cat mai des.

ratonitza16.02.2007 19:55

Poate cu el in teren ar fi fost altceva... Stancu a fugit dupa muste ieri... dar lui Olaroiu nici nu cred ca i-a trecut prin minte sa se uite pe banca si sa vada ca Saban vrea sa intre sa joace si sa le dovedeasca suporterilor ca meciul cu Real Madrid a fost doar o intamplare si ca el poate mai mult! :evil:

AmuntBoy16.02.2007 23:56

La multi ani Klemi!

 

 

 

Eu sper sa-l joace Oli in retur pe el, Stancu m-a cam dezamagit pana acum!

puyol17.02.2007 06:14

La multi ani Saban... nu-i lua in seama pe cei care te critica pt ca te-a driblat unu' care dupa 3-4 zile il dribla pe zambrotta de nu stia ce e cu el.

Bogdan4Steaua17.02.2007 13:53

La multi ani, Klemi!

Virgil17.02.2007 14:20

מזל־טוב!‏ mazl tov !

Virgil22.03.2007 13:07

Israelianul Klemi Saban este deja in vacanta. Chiar daca pâna la finalul campionatului mai sunt de disputat 11 etape.

Fundasul Stelei a fost instiintat ca nu mai intra in planurile de viitor ale antrenorului Cosmin Olaroiu, iar din vara este liber sa plece la orice club doreste.

 

Motivele pentru care Steaua renunta la serviciile israelianului sunt urmatoarele:

1. Salariul mult prea mare (250.000 de euro pe an). 2. Concurenta pe postul de fundas dreapta, acolo unde Banel Nicolita este titular de drept, iar Stelian Stancu reprezinta prima optiune la schimbare.

 

Sursa : www.7 plus.ro

________________

 

A început curatenia de primavara la Steaua ? Daca da,cine credeti ca ar mai trebui sa intre în vacanta?Tinând cont de faptul ca si partea stânga a apararii e completa : Nesu si Petre Marin.

bodanelu22.03.2007 13:16
Daca da,cine credeti ca ar mai trebui sa intre în vacanta?

 

 

 

Lovin! :twisted:

I.N.Money22.03.2007 13:36

Sper sa fie o inventie a presei, dar Prosport-ul de ieri sustinea ca Argaseala a declarat la Europa FM, ca in acest moment nici Croitoru nu intra in atentia lui Olaroiu.

Virgil22.03.2007 13:43

Se pare, din pacate, ca asa e. Croitoru nu prea intra în vederile lui Oli. Se mai spune ca a fost adus la Steaua peste capul antrenorului.

I.N.Money22.03.2007 13:46

Daca a fost adus la dorinta speciala a lui JJ, atunci acesta sa se implice la echipa cum sustine ca face mereu si sa il impuna pe acest Croitoru pe care a dat o suma importanta de bani.

Virgil22.03.2007 13:48

Unde l-ai vedea jucând, cunoscând faptul ca prin aducerea lui Elton, nu mai poate fi folosit ca înlocuitor al lui Dica?

I.N.Money22.03.2007 13:53

Mijlocas dreapta, in meciul cu Arges in aceea zona l-am vazut mai mult pe Paraschiv, Banel fiind retras in apare.

 

 

Din punctul meu de vedere ducem lipsa unui jucator de picior drept in linia mediana, care sa fie capabil sa furnizeze pase spre atacanti.

 

Dar pentru a-l vedea pe Croitoru titular, trebuie sa revenim la vechea problema, renuntarea la un mijlocas defensiv.

forever_STEAUA22.03.2007 14:53

@I.N.Money:

Vom reveni la discutia despre renuntarea la cel de-al doilea mijlocas defensiv cand vom fi siguri ca Oli e dus de la Steaua... Pana atunci, tocim tastele de pomana...

 

Croitoru ar avea loc in primul 11, dar trebuie sa joace Nicolita... Indiferent de forma... Pana la adanci batraneti...

Totusi, daca e musai sa joace Banel, atunci sa o faca pe postul de fundas dreapta (nu e cine stie ce concurenta acolo) iar Croitoru sa fie mijlocas drepta... Din primul minut!

cyril_thereau_2101.05.2007 13:00

Stie cineva care e numarul lui Saban de pe tricou?

«12345»