FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Klemi Saban

«12345»
drlv8517.07.2006 19:36

daca il ajuta capu o sa fie un transfer reusit .. doar de EL depinde

end-er02.08.2006 21:58

promitator debut (nu aduc in discutie faptul ca adversarul a fost modest) - a alergat mult, incursiuni bune in ofensiva, are potential sa fie titular

skorpio1502.08.2006 23:18

Si mie mi-a placut mult cum a jucat. A avut dreptate Oli cand a zis ca face bine faza defensiva. Inca 3-4 meciuri si-o sa-si dea drumul si la centrari. Sa nu uitam c-a fost primul sau meci oficial . In plus a obtinut cornerul de unde a plecat golul lui Iacob si penaltiul pt golul 3. 8)

Virgil03.08.2006 04:51

O prima concluzie dupa meciul cu Gorica :

 

1.Klemi e fotbalist.

 

O ultima concluzie dupa acelasi meci :

 

2.Nu sunt convins ca George ar fi facut mai mult decat Klemi ieri seara.

 

Klemi e un transfer reusit.

thunderz03.08.2006 08:22

Klemi e un fotbalist cum ai zis,dar oricum lipsesc un pic aruncarile lungi ale lui Oga in rest un jucator bun cu multa creativitate eu am stat la tribuna a doua si am vazxut in prima repriza niste driblinguri de geniu plus ca el la cum joaca cred ca poate fi folosit si mijlocas isi merita locul in echipa e al treilea bischon dupa Carlos si nesu deci un bischon israelian :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dbd03.08.2006 08:23

exact...si eu cred ca e putin peste Ogararu...bravo lui si mult succes

DTP-Ludacris03.08.2006 09:41

Un transfer reusit ... dar nu cred ca este peste Ogararu ... cel putin nu dupa ce am vazut aseara...

skorpio1503.08.2006 12:10

Acuma sa nu cadem in extaz numa dupa un singur meci. Echipa adversa a fost slaba. Baiatul s-a descurcat, a facut o figura frumoasa, dar de-aici pana a-l compara cu Ogararu care a aratat constanta in mai toate meciurile e cale lunga.

tanti03.08.2006 13:03

La prima vedere pare ok baiatul... sper sa nu fi fost vorba doar de dorinta de a castiga publicul si dupa cateva meciuri reusite sa se lase pe tanjala... nu stiu daca e mai bun ca Ogararu, deocamdata eu inca suspin dupa el, dar mi-a placut si Saban... urca bine in atac, controleaza bine mingea cu ambele picioare, cere balonul, se demarca bine pentru a ajuta ofensiva... cred totusi ca mai are de lucrat la centrari... ma bucur ca a fost repede "adoptat"... sa vedem cine mai zice acum ca suporterii Stelei sunt rasisti, antisemiti si mai stiu eu cum... Bravo Klemi! Fa-ne sa fim mandri ca ai fost transferat la Steaua!

LoveNesta03.08.2006 15:33

Mai bun ca Ogararu nu stiu daca e....dar a jucat bine aseara.Oricum o sa ne dam seama mai bine de valoarea lui cand o sa jucam cu echipe mai mari.

Cooper03.08.2006 16:30
exact...si eu cred ca e putin peste Ogararu...bravo lui si mult succes
. Nu cred ca este peste George Ogararu ca tehnica, dar ca daruire se pare ca e aproape de Mirel.
AmuntBoy03.08.2006 18:34

Multumit de Klemi 8)

waste04.08.2006 09:03

"Şi are motive reale sa fie aşa. Luna trecuta Saban a semnat pentru 290.000 de dolari pe sezon, un contract pe doi ani cu campioana României, aproape triplu decît cei 110.000 de dolari pe care-i cîştiga la Maccabi Haifa." - stelisti.ro, preluand ziarul israelian Haaretz.

 

E ceva ciudat la mijloc. :P

AmuntBoy04.08.2006 09:06

Nu cred ca ia atat la Steaua din sal

290k $ :lol: (poate a pus omul salariul anual plus multe alte prime si indemnizatii de obiectiv si peformanta)

pumma_boy199404.08.2006 19:38

Are sau n-are barba Saban, ca nu m-am dumirit inca?

LoveNesta04.08.2006 20:16

Nu nu are,eu asa tin minte.Da are paru tare misto :wink: .

weeezer_2005.08.2006 03:51

are şi niţică barbă, genul ăla care apare după vreo săptămână de nebărbiereală :lol:

Cooper05.08.2006 13:24
Nu nu are,eu asa tin minte.Da are paru tare misto :wink:   .
N-ai nici o sansa :D:D:D . Se pare ca tipul isi iubeste la culme sotia (sper ca stii de gluma).
IL_Diablo05.08.2006 15:06
exact...si eu cred ca e putin peste Ogararu...bravo lui si mult succes

 

Sa nu ne grabim ca fata mare la maritis. :wink: Intr-un meci cu o echipa ca Goritza oricine e bun. Sa asteptam macar sa treaca acest tur de campionat si apoi sa tragem concluzii.

LoveNesta05.08.2006 19:25
Nu nu are,eu asa tin minte.Da are paru tare misto :wink:   .
N-ai nici o sansa :D:D:D . Se pare ca tipul isi iubeste la culme sotia (sper ca stii de gluma).

Iti dai seama ca nu :lol: :lol: :lol: .Draga da eu nu am nevoie de el ca sincer acum da nu as vrea sa il insel pe Lovin :D:P .(ce norocoase sunt unele...)

alex4steaua08.08.2006 12:32

Dupa primele 2 meciuri ale lui Saban cu Gorica si cu Craiova pare destul de bun sa fie titular pentru meciul cu Standard , a dat niste centrari bune . SA sperem ca va confirma mai departe . Bafta !

Gontel08.08.2006 13:15

Nu e la punct cu pregatirea fizica. Ar fi trebuit sa-l inlocuiasca Oli cu Balan pe finalul celor 2 meciuri ca sa se odihneasca. In rest, depinde de el ca sa ajunga un fundas dreapta de mare valoare.

crazy_frog_200710.08.2006 11:34

SA II URAM MULT SUCCES LUI Saban

SPER SA JOACE BINE CA SA CASTIGAM :wink:

cristian01410.08.2006 12:29

Nu inteleg de ce il tine Olaroiu pe Nesu in teren in loc sa-l titularizeze pe Klemi, cum n-am inteles de ce l-a introdus pe Oprita in locul lui Cristocea sau Bostina.Nesu in aparare a fost sub orice critica.Nu e posibil sa te afli la marginea careului si in spatele tau sa se afle un adeversar si tu sa pasezi cu calcaiul in spate, plus ca la fiecare faza de atac Nesu ajungea pe linie cu atacantii nostri si apoi se retragea in postura de mijlocas mai mult.

Saban are mult mai multa maturitate, viziune in joc si cred..experienta.Daca tot nu e refacut fizic, ar trebui sa joace 60-70 de minute si sa fie inlocuit.

mihaisupersteaua15.08.2006 15:32

Sunt de acord cu cristian014. spre24 .

«12345»