FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discutii despre Liga 1 - editia 2006/2007

«123456»
forever_STEAUA26.03.2007 16:43

In urma modificarilor facute de Comitetul de Urgenta al FRF în programul de disputare a etapelor a 26-a – a 29-a, au avut loc schimbari si în ceea ce priveste transmisiunile TV. Iata programul:

 

 

Etapa a 26-a :Sîmbata, 14 aprilie

 

Gloria – Steaua (Kanal D, ora 15:30)

 

 

 

Etapa a 27-a :Sâmbata, 21 aprilie

 

 

Steaua – Poli Iasi (Antena 1, ora 20:45)

 

 

Etapa a 28-a :Joi, 26 aprilie

 

CFR Cluj – Steaua(Kanal D, ora 15:30)

 

 

Etapa a 29-a :Duminica, 29 aprilie

 

Steaua – Otelul (Kanal D, ora 20:00)

peviatzasteaua26.03.2007 16:47

la noi nu conteaza programul,oricum suntem cei mai buni,Elton va face senzatie in acest campionat!!!

sper din toata inima sa luam toate cele 12 puncte!!!

champion*26.03.2007 17:36

Si eu cred ca Elton va face senzatie si va fi unul dintre cei mai buni din Romania...cred asta.

Forza Steaua!!!

 

fularsteau2

 

fularsteau2

Pr0-ionutz27.03.2007 14:47

cand se joaca meciul Steaua - rapid?? duminica sau sambata?? ca nush sigur

champion*27.03.2007 16:25

pe 1 aprilie, eu asa stiu...la ora 20.00

 

forzateauaforzateaua

 

TRebuie sa batem neaparat. :D

Nekzselk30.03.2007 18:37

Stimati suporteri stelisti, fratilor, va rog din suflet reveniti asupra acestei hotarari.Acest meci este, daca nu decisiv,cel putin foarte important pentru ocuparea locului 2 la finalul campionatului.Loc care ne va permite sa jucam (echipa binenteles) iar meciuri memorabile la toamna in LC.Eu personal cred si sper ca avem sanse si la locul 1.

Echipa are nevoie de sustinerea si incurajarile voastre in momentele grele ale jocului.Voi veti sustine echipa Steaua si nu pe Gigi Becali.Nu uitati ca G.Becali este "trecator" pe la aceasta echipa, nu-l substituiti echipei, el este un afacerist care a bagat bani la Steaua ca sa castige imagine, dar firea lui il tradeaza si ce "construieste" azi, maine darama din nechibzuinta.

Va veni si momentul cand o sa i-o platiti cu varf si indesat, adica la...viitoarele alegeri!

Atunci sa va achitati "datoria" fata de el, pentru ofensa adusa,nu va razbunati pe echipa, fiindca riscati sa va furati propria caciula.

Ma incearca un profund sentiment de regret ca datorita distantei (si serviciului) nu pot sa fiu si eu alaturi de voi in tribuna.Daca fizic imi este imposibil, in schimb cu inima va rog sa ma credeti voi fi alaturi de voi si de echipa, fiindca sunt totusi convins ca Steaua va beneficia din plin de sustinerea voastra morala.

Fie ca echipa cea mai buna, adica Steaua, sa castige pentru gloria clubului si-a minunatilor ei suporteri!

.........HAI Steaua Bucuresti !.............

Alin_Stelistul_9203.04.2007 16:32

cand se pun in vanzare biletele pt meciul cu cainii ?

Virgil03.04.2007 17:14

Miercuri, 4 aprilie 2007, incepand cu ora12:00, se vor pune in vanzare biletele pentru meciul Steaua - Dinamo de pe 7 aprilie, ora 19:00. Acestea vor fi vandute numai la cele 7 case de bilete de la Stadionul "Steaua". Fiecare spectator are dreptul sa cumpere un numar maxim de 4 bilete. Vanzarea biletelor va fi supravegheata de reprezentanti ai Jandarmeriei si Politiei.

 

Suporterii echipei Dinamo vor avea acces doar in sectoarele rezervate din peluza a II-a numai pe baza biletelor ce vor fi distribuite de clubul din Sos. Stefan cel Mare.

 

Preturile biletelor sunt urmatoarele:

 

Peluze: 10 RON

Tribuna a II-a: 15 RON

Tribuna I: 30 RON

Tribuna 0: 50 RON

Fotolii: 150 RON

c.ronaldo1703.04.2007 17:16

Destul de "usoare" preturile pentru un meci cu catelusii.

ktalyn03.04.2007 18:27

Ar fi excelenta o victorie acum in preajma sarbatorilor...asa reducem si ecartul pana la 9 puncte!

 

CFR n-are nicio sansa la Craiova ;) !

korynna04.04.2007 04:37

CFR n-are nicio sansa la locul 2,sa fim realisti. Lupta se da intre echipele din Bucuresti, Steaua si raped.

Sexystelista04.04.2007 06:19

Sunt usoare preturile pentru ca vor sa fie siguri ca vor veni suporteri la stadion...Dupa conflictele care au avut loc, le e cam frica ca o sa aiba si la acest meci tribunele cam goale!

Alexandru H.06.04.2007 20:16
CFR n-are nicio sansa la locul 2,sa fim realisti. Lupta se da intre echipele din Bucuresti, Steaua si raped.

 

:roll:

Dumitrache07.04.2007 17:58

Ba fratiilor e vai de capu Stelei!!! ne-au batut Dinamo cu 4 la 2 !.....aualeu fularultras Dar daca intra Dica dica10 .Oricum Steaua e campiaana fular-campioniifular-campionii Nu uitati Forza Steaua forzasteaua

 

 

 

 

[/b]Ba oricum Steaua e cea mai tare!!

Overmind-of-Borg08.04.2007 18:34

Fara 6 jucatori de baza...ce sa-i faci...

mesteaua10.04.2007 09:00

Daca Dica ar fi jucat in meciul Steaua-Dianmo...ce credeti...Steaua ar fi putut sa castige?

 

Sorry dar nu stiu prea bine romaneste :D

costinsteaua10.04.2007 14:38

Batuti de cretinii aia de dinamovisti cu 4-2 este UMILITOOOOOOOOOOOOOORRRRRRR!!!!!!!!!Nu se poate asa ceva.Din fericire Va reveni peste o aproximativ 2 etape Dica fara frica!

 

Dica,Dica,e cel mai tare

El e golgeterul din parcare!

mesteaua10.04.2007 18:11

Urmatorul meci e impotriva Gloriei. O sa fie greu pentru ca ei or sa dea tot pentru 3 puncte.

**Stelist**11.04.2007 19:35

Dica,Dica, e cel mai tare

El e golgeterul din parcare!

 

Daca Dica revine peste 2 etape e super..ca vine fix la meciul cu CFR pe care o sa-i macelarim...

k-steaua12.04.2007 08:39

Suntem intr-o pasa proasta. Nu-i nimic, o sa iesim noi. Luptati in continuare baieti! steagcruce2

Dani200514.04.2007 14:15

Am ramas perplex dupa meciul asta cu Gloria 8O cred ca nu mai stiu eu fotbal, ca nu pot sa-mi explic :roll:

Wally14.04.2007 14:43

Tocmai ne-am bagat p*** in locul 2...:(

**Stelist**14.04.2007 18:50

Sanse sunt 50% pentru locul doi; acum suntem la 3 puncte de Rapid si la 8 de CFR....Steaua macar locul 3 sa-l ia, loc care sa o duca in Cupa UEFA!!!!!!! dica10

c.ronaldo1714.04.2007 19:42

50% sanse?! Asta pai daca pierde CFR in prostie. Ca am emotii si la un meci cu Poli Iasi...

Dani200514.04.2007 20:26

Tot ce ne-a mai ramas e CUPA(ne durea in basca de ea sezoanele trecute) :oops: ca daca nu suntem macar in Cupa UEFA e grav :x

«123456»