Am ramas perplex dupa meciul asta cu Gloria 8O cred ca nu mai stiu eu fotbal, ca nu pot sa-mi explic :roll:
Eu mai mult decat atat. am rabdat soarele ala in tribune pentru o bataie de joc. Sa ajungi sa-ti injuri propria echipa din peluza, nu este ceea ce mi-as fi dorit de la aceasta deplasare....
