Vedeti cat de parsiv, mincinos si [...] cu 2 fete e acest Jiji? Cand era la anaghie spunea ca daca Dinamo bate pe Cluj, in viata lui nu o sa mai intre in polemici cu ei, acum...ca i-au venit boii la caruta(se stie foarte bine in ce fel... vazut meciul cu Otelul... si in ce fel a castigat anul trecut campionatul) iar se ia de Dinamo. De cate ori a mintit acest oier, si lumea fraiera tot il crede, NU EL E PROSTUL CI NOI SUNTEM CEI MAI MARI FRAIERI CA LASAM O ASFEL DE CREATURA (INSECTA DAUNATOARE) CARE SE CREDE CREDINCIOASA, DAR N-ARE NIMIC COMUN CU RELIGIA... SA CONDUCA SI SA DISTRUGA TOT CE A INSEMNAT Steaua PENTRU FOTBALUL ROMANESC... PACAT CA SUNTEM ASA FRAIERI SA CREDEM TOTI MARLANII CU BANI SI TOTI EXCROCII!
http://www.youtube.com/watch?v=cgyF7hhQwX4...ted&search=
VEDETI ASTA SI DUPA AIA TRAGETI SINGURI CONCLUZIILE. VEDETI CINE CONDUCE Steaua. VAI DE CAPUL LOR:lol:
Ok, am inteles, n-o sa se mai intample!
http://www.youtube.com/watch?v=8rqk0drJHUA...ted&search=
Valeu,CAT DE PROST E!
http://www.youtube.com/watch?v=63LbqSP0Zno...ted&search=
VEDETI VOCABULARUL"CREDINCIOSULUI" Jiji...
http://www.youtube.com/watch?v=awHpV9orY0Q...ted&search=
IN SFARSIT A FOST CINEVA CARE I-A DAT O LECTIE OIERULUI:
1.4 Fara "Spamming": Va rugam sa nu postati mesaje consecutive in acelasi thread sau acelasi mesaj cu copy/paste pe mai multe threaduri/forumuri, numai de dragul de a va creste numarul de posturi. Pentru a adauga ceva unui mesaj pe care tocmai l-ati scris, folositi butonul Edit. Moderatorii