1.Cum ati trait episodul Middlesbrough si cum considerati reactia presei romane care ne-a adus injurii cum nu s-au mai intalnit pana atunci,stergand practic cu buretele performanta de anul trecut al Stelei?
2.Este adeverat ca in perioada magica din anii `80,Cristian Þopescu va furniza date despre adversarii externi pe care Steaua ii intalnea?
3.Considerati justa calificarea Irlandei in dauna Romaniei la Coppa del Mondo din 1990,chiar daca aceastia s-au calificat la loteria penalty-urilor?
4.De ce vi se spune Gãboaja?Cu care jucator din echipa magica a Stelei v-ati inteles cel mai bine?
Va multumim ca ati acceptat sa dialogati cu fanii Stelei si ar fi interesant ca multi sa urmeze atitudinea dumneavoastra.
Hai Steaua!
