17.09.2012 21:49
Îmi place cum arată Steaua. Lotul e valoros, echipa joacă in viteza iși creează ocazii... Dar să vedem cum se va comporta de acum incolo, cand vor incepe meciurile grele. Acum, totul e frumos la Steaua, dar la primul esec, incep problemele. Cei din Ghencea iși pierd repede rabdarea
EvZ

