FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gavril Pele Balint

«1456»
Lari17.09.2012 21:49

Îmi place cum arată Steaua. Lotul e valoros, echipa joacă in viteza iși creează ocazii... Dar să vedem cum se va comporta de acum incolo, cand vor incepe meciurile grele. Acum, totul e frumos la Steaua, dar la primul esec, incep problemele. Cei din Ghencea iși pierd repede rabdarea

 

EvZ

 

gio_stgloria23.09.2012 21:14

 

Messi la golul 2 .

drvladyk24.09.2012 16:07

ce jucator....

spartacus25815.04.2013 15:38
Banner creat de suporterii Stelisti din Chisinau dedicat selctionerului Moldovei, inaintea meciului cu Olanda!

 

mesajmoldova.jpg

 

 

Felicitari !!!

«1456»