Dl Balint.Am urmatoarele intrebari.
1.Care e sistemul de joc preferat de dvs.4-4-2,3-5-2,4-4-1-1?
2.Jucati fotbal online,ex:hattrick.org,football manager,pes(pro evolution soccer).
3.Ati avut ocazia sa-l antrenati pe cocis la serif?Daca "da" ce parere aveti despre el..e un jucator de profilul Stelei?!
4.Care este cel mai pozitiv aspect si cel mai negativ aspect care se intampla in fotbalul romanesc.
5.Daca ati reveni la meseria de antrenor,nu l-ati luat pe Andrei Vochin ca si secund? :wink: dupa mine,stie mai mult fotbal decat multi antrenori din liga1.
1. 4-3-3
2. NU
3. Cocis nu era la Sheriff in perioada cand o antrenam eu. Oricum, e un jucator de care Steaua are nevoie.
4. Evolutia echipelor romanesti in Cupele Europene (+)
Galceava intre conducatori, antrenori si arbitri (-)
5. Nu e totul sa cunosti fotbal dupa carte. Trebuie sa fii un bun pedagog si sa "ai ochi" in teren.
