FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Meciuri amicale

«1456789»
DTP-Ludacris15.07.2006 18:14

Hai frate mai dureaza mult pana deschidem scorul cu amatorii aia ?

focus15.07.2006 18:40

Pai cine sa inscrie ? Ca nu prea avem atacanti.Insa am observat ca in era Olaroiu le place sa joace la limita careului ca la handbal.Cu pasa si cu sutul spre poarta mai greu.

 

Si inca ceva.Atunci cand jucam cu echipe care nu se apara tragem la poarta.Mai mult pe langa...Dar atunci cand intalnim "autobuzul" nici macar un sut.Doar la "semicerc"...

Ayrton15.07.2006 18:45

Incredibil 0-0 la pauza cu o echipa de amatori...

In plus de asta s-a reaccidentat Radoi! Viitorul suna bine!

 

Off-topic: Pe cine intereseaza, pe M6, a inceput meciul din Intertoto Marseille - Dniepr (echipa lui Protasov).

DTP-Ludacris15.07.2006 18:50

Steaua - Zwarte Leeuw 0-0 (rezultat final)

 

 

no COMMENT ! :evil:

sorin_77715.07.2006 19:24

si Radoi accidentat... viitorul nu suna deloc bine...

 

Ce ne-a aratat acest meci sau mai EXACT rezultatul lui:

 

1. nu avem atacanti.

2. Nu avem mijlocas la constructie.

3. Este posibil sa nu avem nici mijlocas la inchidere.

 

Ce e inbucurator este faptul ca avem rezerva de portar: nu am luat gol...

:D

 

Revin cu un anunt care ma linisteste si pe mine:

 

"Olãroiu: "Rãdoi are 95% șanse sã joace în Ligã"

"Rãdoi are doar o tendinitã. I-am spus sã nu forțeze și sã mã anunțe atunci cînd simte ceva pentru a putea fi schimbat. Cred cã are 95% șanse sã joace în Ligã", a declarat antrenorul stelist Cosmin Olãroiu imediat dupã meciul amical cu echipa belgianã Zwarte Leeuw, scor 0-0" sursa GSP.ro

Motanu D15.07.2006 19:44

Daca Mirel ar putea sa centreze si sa dea tot el cu capul ar fi bine...

Treaba nu merge prea bine...

iancu dragosh15.07.2006 19:49

motane, treaba nu merge prea bine inca din primavara anului trecut. Singurul meci bun cu Oli la conducere a fost repriza a doua cu Betis la Sevilla. Sincer, sper sa ma insel, insa in conditiile unui lot mai slab valoric si mai uzat nu cred ca vom juca mai bine decat am facut-o in primavara.

Ayrton15.07.2006 20:42

Dragosh,

 

Cred ca cea mai buna repriza a fost cea din meciul cu raped (prima repriza din giulesti)

 

In rest ai dreptate! Pacat ca nu vad si cei care ne conduc!

sorin_77715.07.2006 21:54

Hai ca usor usor o sa ii gasim lui Oli mai multe reprize bune... Si eu vreau sa zic ca cel mai bun meci a fost cel cu Hereennven din deplasare... :lol:

FanSteaua4Life15.07.2006 22:21

Sau prima repriza cu Poli...

DTP-Ludacris15.07.2006 23:33

Primele 20 min din meciul cu Poli ... :lol:

Ayrton15.07.2006 23:48

De acolo o repriza, de dincolo 20 min...

Pana la urma se strange de 1-2 meciuri... :lol:

weeezer_2016.07.2006 10:50

bai. Saban a jucat fundas stanga? sunt curios cum s-o fi descurcat...

LoveNesta16.07.2006 11:37

0-0:"frumos" si fara cuvinte.... :(

Poate altadata.Dar ce s-a intamplat de nu am dat nici macar un gol?Nu pot sa cred....

Virgil16.07.2006 11:45

Olaroiu zice ca :"Ratam incredibil, în meciurile oficiale nu poți rata atât"

iancu dragosh16.07.2006 11:55

primul lucru care m-a deranjat la Oli a fost capacitatea nemarginita de a gasi scuze. Mai grav este faptul ca de multe ori isi fabrica scuzele, inca inainte de a avea loc evenimentul. Cu alte cuvinte, inaintea meciurilor importante si chiar inaintea sezonului, fie el de primavara sau de toamna, domnul Olaroiu isi construieste alibiuri.

Virgil17.07.2006 05:24

In meciul cu belgienii din Liga a treia,

Steliștii au evoluat ofensiv, reușind sa-si creeze peste 10 ocazii clare de gol, dar nu au reusit sa concretizeze nici macar una. Chiar daca au avut posesia pe toata durata partidei, stelistii au stat foarte prost la capitolul finalizare. Badea, Litu, Drida si Ochirosii s-au întrecut în a rata ocazii imense, spre nemultumirea lui Cosmin Olaroiu.

 

 

"Nu sunt suparat pe ei dupa acest joc, singura problema care ma nemultumeste si la care mai trebuie sa lucrãm este finalizarea care înca lasa de dorit."

Cosmin

Sursa:Gazeta Sporturilor

sorin_77717.07.2006 06:16

Virgil este foarte grav cand nu iti iese finalizarea cu o echipa de amatori... Poate unii spun ca lipsa de concentrare e de vina dar eu zic ca macar un gol si tot trebuie sa marchezi oricat de relaxat ai fi...

Motanu D17.07.2006 09:01

Pai atunci Olaroiu ar trebui sa-l puna pe Carlos in poarta si pe atcanti sa traga la poarta din toate pozitiile. Daca nici lui Carlos nu-i dau gol atunci mai bine sa-i zica lui Gigi sa-i vanda si sa aduca altii ! :x :x :x

 

Fac eu haz de necaz da' problema asta e veche !!!

weeezer_2017.07.2006 09:26

=))))))

poate asa mai apara si Carlos ceva... si poate reusesc si atacantii sa marcheze. si gata, am rezolvat si pb portarului, care apara, si a atacantilor, care marcheaza :))))

FanSteaua4Life17.07.2006 12:49

Pai daca e asa, portarul sau atacantii au avea de suferit, portarul daca ia prea multe goluri de la atacanti nu e bine, si atacanti daca rateaza sau apara Carlos tot nu e bine... :lol:

forever_STEAUA18.07.2006 16:29

Steaua - NAC Breda 2-0

 

 

 

Steaua începe în formula Carlos - Petre Marin, Goian, Ghionea, Neşu - Nicoliţă, Lovin, Paraschiv, Boştină - Dică, Iacob.

 

MIN. 20: Dică înscrie cu un lob superb din 16 metri!

 

MIN. 30: 2-0 ! Victoraş Iacob trimite pe lîngă portar şi majorează scorul !

weeezer_2018.07.2006 16:44

asta parca mai seamana a Steaua... dar staaaaai... Boro - Steaua 0-2, a fost la un moment dat, nu? oricum, ar fi bine pt moral sa-i rupem p-astia, inaintea supercupei cu milogii

forever_STEAUA18.07.2006 16:50

@weeezer_20

 

Hai sa fim seriosi. Nu incerca sa vezi in toate adversarele noastre pe Boro. A fost, a trecut. Nu putem sa ne temem la fiecare meci ca se va repeta acel trist episod.

Dan_BKL18.07.2006 18:02

meciul s-a incheiat scor final 2-1 pentru Steaua.

«1456789»