FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Meciuri amicale

«1234569»
Alexandra D03.07.2006 15:29

Nesu asta e mic si rau. Poate ca nu a fost cea mai inspirata idee sa se ia de ala dar ....hmm...am impresia sau nu e la prima abatere? parca a mai facut din astea si in campionatul intern, nu mai stiu exact cu ce echipa.

Dan_BKL04.07.2006 14:37

la ce ora joaca Steaua maine cu groclin?

Virgil05.07.2006 06:51

Steaua - Groclin,5 Iulie 2006,Rosenheim (Germania),ora 17:00.

Horica05.07.2006 09:51

Astia is pe locu 8 in campionatu poloniei. Sper ca si-au revenit ai nostri.

forever_STEAUA05.07.2006 15:21

Steaua - Dyskobolia Groclin 1 - 0

 

 

Min. 61: A marcat Neşu

DTP-Ludacris05.07.2006 15:35

Ha ha ha :))) Nesu ? :lol:

Trebuie neaparat sa vad golul ... :twisted:

Bogdan4Steaua05.07.2006 15:37

Min 85. 2-0. Gol Litu!

Virgil05.07.2006 17:05

Vad ca Litu a inceput sa fie folosit.Si nu degeaba,pentru ca roadele introducerii lui in teren incep sa se vada.Litu va fi un bun atacat in viitorul foarte apropiat.Poate chiar titular pe postul sau.

FanSteaua4Life05.07.2006 17:13

Cand a intrat prima oara intr-un meci oficial la Steaua a jucat vreo 10 min si a avut 2 ocazii uriase dintre care o bara, daca imi aduc bine aminete, sper sa fie de bun augur acest gol pentru el si sa il vedem pe viitor cat mai mult prin teren daca isi merita locul...Forzza Litu... :wink:

sorin_77706.07.2006 06:39

Poate sa imi spuna si mie cineva la cate minute dupa ce a fost introdus in teren a marcat? si in locul cui a evoluat Litu?

 

Mi-a starnit curiozitatea...

Motanu D06.07.2006 06:45

@Sorin:

Conform GSP Litu a intrat pe teren in minutul 75 in locul lui Iacob si a marcat in minutul 88 "cu un șut în vinclu de la 12 metri" .

sorin_77706.07.2006 07:25

Multumesc,

 

deci a avut nevoie de 13 minute ca sa inscrie, si Iacob nu a reusit asta in 75 de minute...

Virgil08.07.2006 03:31

@ sorin_777

 

Irelevant.Deocamdata.

 

 

12 iulie 2006 este data primului joc al Stelei,programat la Mierlo,in care va intalni formatia turca Rizespor.

 

Rizespor a terminat pe locul 9 din 18 echipe,campionatul trecut.Un fel de Poli Timisoara.Echipa de mijlocul clasamentului.

Probabil ca va fi un joc echilibrat,asa cum sunt in general meciurile noastre cu Poli,in care Steaua nu va avea voie sa piarda.Pentru simplul fapt ca nici in fata lui Poli nu pierde...

Caykur Rizespor este infiintat in 1953.Are in lot si 1 bulgar(portarul Zdravko Zdravkov),1 brazilian(Allyson-aparator),1 egiptean,1 armean,etc.

Papp10.07.2006 09:39

Cam asa o sa arate si Steaua: 1 portughez, 1 brazilian, 1 egiptean...Brazilianu vine imediat.

weeezer_2010.07.2006 15:19

e Ronaldinho, nu?

 

pe bune, care-i brazilianul? sry dk m-am facut de ras cu intrebarea asta, recunosc ca postez aici inainte sa fi verificat presa sportiva de azi...

e vb de Junior de la Tavria?

forever_STEAUA12.07.2006 16:10

Steaua - Rizespor

Echipa de start a Stelei: Carlos - Saban, Goian, Ghionea, P. Marin - Nicoliţă, Lovin, Paraschiv, Boştină - Dică, Iacob

Virgil12.07.2006 16:16

Interesant.In primul "11" apare pentru prima data Klemi(parca asa scrie pe tricou).Apare si Bostina,in ciuda oricaror asteptari.Nu apare insa Badea.

Stryker12.07.2006 17:05

Nasol fara Mirel la mijloc, uite aici era bun Cadu, dar de, ce sa-i faci..lasa ca ne intarim cu Strool... :evil:

forever_STEAUA12.07.2006 17:24

Steaua - Rizespor 1-0

 

Nicoliţă (44)

Virgil12.07.2006 17:34

E final ?

forever_STEAUA12.07.2006 17:35

Din cate stiu eu nu. Meciul a inceput la ora 19.

Virgil12.07.2006 17:36

Merci frate.Deci mai avem de dat. :wink:

forever_STEAUA12.07.2006 18:04

Steaua - Rizespor 1-1

 

Altan (77) egaleaza dupa ce Nicolita a deschis scorul in minutul 44.

Ayrton12.07.2006 18:12

Incredibil!

Pe OLS se spune ca e 1-1 Goluri Nicolita 42' si Altan 77'!

Pe GSP este 3-1 Nicoliţă (44), Goian (65), Dică (71) / Altan (60)... :lol: :lol:

 

Update: Pe OLS au revenit la realitate!

Si s-a mai marcat un gol: Opriţa (75).

focus12.07.2006 18:16

Numai Iacob nu vrea sa inscrie...

«1234569»