FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Meciuri amicale

«12349»
boggie30.06.2006 08:09

TV Sport va transmite meciul Steaua – Apollon Limassol inregistrat, duminica 2 iulie la 20:00

Alextds30.06.2006 11:24

Bine si asa decat deloc.

Sper sa fie un scor incurajator care sa ma faca sa ma uit la el dupa 2 zile de cand a fost.

colaps30.06.2006 12:50

ia te uita... in meciul cu Apollon defensivul Oli merge pe un 4-3-3 de fapt un 4-3-1-2 cu Dica in spatele lui Iacob si Badea... cred ca lui Dica i se potriveste locul ala... linia de fund: Nicolitza Goian Ghionea Nesu... la cum alearga Banel o sa faca fatza si in faza ofensiva...

Bogdan4Steaua30.06.2006 13:51

1-0 pentru Steaua din minutul 57. Gol Iacob.

alex_m8730.06.2006 13:54

Ar fi bine daca ar juca de acum incolo in sistemul 4-3-1-2. Cred ca asta o sa fie fomula de start, doar ca Nicolita probabil ca o sa-i ia locul la mijloc lui Bostina, odata cu aducerea unui fundas dreapta... Desi ar fi o solutie sa-l foloseasca pe Banel fundas drepta: are viteza, rezistenta, si ar scapa de multe ori pe contraatac.

 

In a doua repriza vad ca Oli foloseste un 4-4-2..

 

A, si este 1-0 :) Gol Iacob

Alextds30.06.2006 14:07

Cred ca joaca in aceeasi formula Cristocea jucand in spatele varfurilor in locul lui Dica.

Si e 2-0 Oprita.

weeezer_2030.06.2006 14:31

ok, s-a zis pana acuma ca Banel ar putea fi folosit in continuare ca fundash dreapta pt ca poate face si faza ofensiva, are viteza, etc... dar hello, un fundash nu tre in primul rand sa faca faza defensiva?? ce folos ca avem un fundas dreapta care urca in atac, da centrari de gol dar "e facut" lejer de adversari? ma gandesc ca de multe ori o sa fie surprins pe undeva prin jumatatea lor, si dk n-o sa vina un inchizator sau Goian sa-l dubleze... mama mama. ne trebuie un fundash dreapta de meserie pe postul de fundas dreapta!

Bogdan4Steaua30.06.2006 14:36

Scorul este 2-1. Meciul s-a incheiat.

I.N.Money30.06.2006 15:56

Buna ideea lui TV Sport ca da meciurile Stelei,putem observa cum merge echipa,la fel au facut si asta iarna cand am putut sa vizionam turneul din Cipru.

Rossoblu30.06.2006 16:03

da...era mai misto sa le dea in direct.. 8)

***alex***30.06.2006 17:56

Cati o sa-l vada in reluare...

Dj01.07.2006 10:29

eu zic k echipa e pe drumul cel bun.un rezultat excelent...un joc excelent.. un inceput promitator

Agy_2301.07.2006 18:51

Oare de ce Oprita nu da asa si in meciurile oficiale ? :( . Poate ca are dreptate Radoi , sa`i dea lui banderola :lol: :lol:

Melku01.07.2006 18:54

De asta ar trebui sa isi dea seama reputatii psihologi ai echipei - Oli si MM

Tz3pI01.07.2006 21:30

Stie cineva la ce ora se va disputa meciul Steaua - Tavria Simferopol?

adinelus02.07.2006 06:40

am auzit ca duminica la 12.30

bodanelu02.07.2006 09:50

se cam pare ca o furam.. e 2-0 pt ucrainieni!

 

Steaua: Cernea - P. Marin, Goian, Ghionea, Neşu - Nicoliţă, Rădoi, Paraschiv, Cristocea - Iacob, N. Dică

IONUTZ-CIPRIAN02.07.2006 09:54

:evil: >>>Mai este pana la final,putem sa mai luam dar putem sa si dam....in fond este un amical......dar totusi parca nu ma simt prea bine!!>>> :twisted:

Rossoblu02.07.2006 09:57

Steaua - TAVRIA SIMFEROPOL 0-3 la pauza ce plm se-ntampla frate ? :x

IONUTZ-CIPRIAN02.07.2006 09:59

:evil: >>>>Or fii iara "gazati" ca la BORO... :lol: ....vad ca in loc sa dam mai luam sper sa nu o luam asa ca lumea,napsa!!>>> :twisted:

Rossoblu02.07.2006 10:06

Min. 45 - Finalul primei reprize. Bătaie generală, pumni, picioare şi coate în gură pe care jucătorii şi le-au aplicat fără milă

 

 

 

 

 

WTF ? 8O

gone02.07.2006 10:09

Nu suna bine.

cormoranul02.07.2006 10:15

am vazut ca va bucurati, ca echipa e pe drumul cel bun. deschideti ochii si o sa vedeti ca nu avem echipa deloc. zic de vreo luna peste tot ca avem nevoie de jucatori buni. cu astia nu ajungem niciodata in grupe. cred ca o sa avem mari probleme cu gorica daca o echipa de 2lei din ucraina ne calca in picioare.

cormoranul02.07.2006 10:28

este 4-0. este macel. felicit conducerea pentru aceasta echipa cu care ne mandrim si cu care vrem sa intram in grupe.

bodanelu02.07.2006 10:29

0-4... nu shtiu ce se intampla... dar ceva nu e inregula...

«12349»