TV Sport va transmite meciul Steaua – Apollon Limassol inregistrat, duminica 2 iulie la 20:00
TV Sport va transmite meciul Steaua – Apollon Limassol inregistrat, duminica 2 iulie la 20:00
Bine si asa decat deloc.
Sper sa fie un scor incurajator care sa ma faca sa ma uit la el dupa 2 zile de cand a fost.
ia te uita... in meciul cu Apollon defensivul Oli merge pe un 4-3-3 de fapt un 4-3-1-2 cu Dica in spatele lui Iacob si Badea... cred ca lui Dica i se potriveste locul ala... linia de fund: Nicolitza Goian Ghionea Nesu... la cum alearga Banel o sa faca fatza si in faza ofensiva...
1-0 pentru Steaua din minutul 57. Gol Iacob.
Ar fi bine daca ar juca de acum incolo in sistemul 4-3-1-2. Cred ca asta o sa fie fomula de start, doar ca Nicolita probabil ca o sa-i ia locul la mijloc lui Bostina, odata cu aducerea unui fundas dreapta... Desi ar fi o solutie sa-l foloseasca pe Banel fundas drepta: are viteza, rezistenta, si ar scapa de multe ori pe contraatac.
In a doua repriza vad ca Oli foloseste un 4-4-2..
A, si este 1-0
Gol Iacob
Cred ca joaca in aceeasi formula Cristocea jucand in spatele varfurilor in locul lui Dica.
Si e 2-0 Oprita.
ok, s-a zis pana acuma ca Banel ar putea fi folosit in continuare ca fundash dreapta pt ca poate face si faza ofensiva, are viteza, etc... dar hello, un fundash nu tre in primul rand sa faca faza defensiva?? ce folos ca avem un fundas dreapta care urca in atac, da centrari de gol dar "e facut" lejer de adversari? ma gandesc ca de multe ori o sa fie surprins pe undeva prin jumatatea lor, si dk n-o sa vina un inchizator sau Goian sa-l dubleze... mama mama. ne trebuie un fundash dreapta de meserie pe postul de fundas dreapta!
Scorul este 2-1. Meciul s-a incheiat.
Buna ideea lui TV Sport ca da meciurile Stelei,putem observa cum merge echipa,la fel au facut si asta iarna cand am putut sa vizionam turneul din Cipru.
da...era mai misto sa le dea in direct.. 8)
Cati o sa-l vada in reluare...
eu zic k echipa e pe drumul cel bun.un rezultat excelent...un joc excelent.. un inceput promitator
Oare de ce Oprita nu da asa si in meciurile oficiale ?
. Poate ca are dreptate Radoi , sa`i dea lui banderola :lol: :lol:
De asta ar trebui sa isi dea seama reputatii psihologi ai echipei - Oli si MM
Stie cineva la ce ora se va disputa meciul Steaua - Tavria Simferopol?
am auzit ca duminica la 12.30
se cam pare ca o furam.. e 2-0 pt ucrainieni!
Steaua: Cernea - P. Marin, Goian, Ghionea, Neşu - Nicoliţă, Rădoi, Paraschiv, Cristocea - Iacob, N. Dică
:evil: >>>Mai este pana la final,putem sa mai luam dar putem sa si dam....in fond este un amical......dar totusi parca nu ma simt prea bine!!>>> :twisted:
Steaua - TAVRIA SIMFEROPOL 0-3 la pauza ce plm se-ntampla frate ? :x
:evil: >>>>Or fii iara "gazati" ca la BORO... :lol: ....vad ca in loc sa dam mai luam sper sa nu o luam asa ca lumea,napsa!!>>> :twisted:
Min. 45 - Finalul primei reprize. Bătaie generală, pumni, picioare şi coate în gură pe care jucătorii şi le-au aplicat fără milă
WTF ? 8O
Nu suna bine.
am vazut ca va bucurati, ca echipa e pe drumul cel bun. deschideti ochii si o sa vedeti ca nu avem echipa deloc. zic de vreo luna peste tot ca avem nevoie de jucatori buni. cu astia nu ajungem niciodata in grupe. cred ca o sa avem mari probleme cu gorica daca o echipa de 2lei din ucraina ne calca in picioare.
este 4-0. este macel. felicit conducerea pentru aceasta echipa cu care ne mandrim si cu care vrem sa intram in grupe.
0-4... nu shtiu ce se intampla... dar ceva nu e inregula...