FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Comentatorii de pe aNTENA 1

«123456»
UltraSS09.06.2006 11:21

se cere o coregrafie frumoasa cu antena 1 la primul meci pe Ghencea:)

:lol: :lol: :lol: :lol:

_yang09.06.2006 14:08
Prin repriza a doua parea extrem de dezamagit ca nu se mai joaca asa tare...

 

 

Oare cum vroia sa se joace la 0-3 ??? 8O

IONUTZ-CIPRIAN09.06.2006 14:10

:evil: >>>>Stiti prea bine celebrele cuvinte ale lui Gigi la adresa acestui post de televiziune cat si a patronului lor,aceleasi urari le transmit si eu dar aici nu pot,oricum in privinta comentariului sunt sub orice critica,mai bine si-ar da foc decat sa vb despre Steaua sau fotbal!!! :twisted:

milan_nikolov18.06.2006 08:55

De ce Antena 1 este codat cand transmit mecule din Devizia a prin satelite? Numai ultimul mec Jiul- Rapid nu iera codat.

Este transmitia interna si nu trebvue fi codat.

spre_2424.06.2006 21:12

nam ce sa zic praf si comentatorul si antena 1 si Dinamo si rapid :)

_yang25.06.2006 11:50
nam ce sa zic praf si comentatorul si antena 1 si Dinamo si rapid :)
si Poli AEK ... :D:D:D
Dawson25.06.2006 14:15
si Poli AEK ...  :D   :D   :D

Fulgerul Rocar Bragadiru!!! :lol: :lol: :lol:

Virgil25.06.2006 14:19

Fulgerul "Rocar" Bragadiru = o echipa care si-a castigat dreptul de a evolua in Divizia A.

sorin_77717.07.2006 13:33

in primele 5 etape, de 4 ori vom fi obligati sa suportam (cine se uita la TV si nu poate sa ajunga pe stadion) comentariile de doi bani ale celor de la A1.

 

S-a afisat programul televizarilor primelor 5 etape:

 

ETAPA 1

TVR 1

FC National – FC Dinamo, duminica, 30.07.2006, ora 20.30

ANTENA 1

FCU Poli Timisoara – FC Steaua, sambata, 29.07.2006, ora 21.00

NATIONAL TV

FC Ceahlaul – CF GLORIA 1922 Bistrita, vineri, 28.07.2006, ora 20.00

TVR 2

FC "U" Craiova – FC Vaslui, sambata, 29.07.2006, ora 17.00

ANTENA 1

FC Otelul GALATI – CFR ECOMAX Cluj, duminica, 30.07.2006, ora 17.00

NATIONAL TV

FC Sportul Studentesc – FC RAPID, duminica, 30.07.2006, ora 18.00

Telesport

FCM UTA – FC Farul Constanta, vineri, 28.07.2006, ora 17.00

AFC Unirea Urziceni – FC Poli Iasi, sambata, 29.07.2006, ora 17.00

CS Jiul Petrosani – FC 2005 S.A. Arges, duminica, 30.07.2006, ora 18.00

 

ETAPA A 2-A

TVR 1

FC Dinamo 1948 – FC Sportul Studentesc, duminica, 06.08.2006, ora 20.30

ANTENA 1

FC Steaua – FC UNIV. Craiova, sambata, 05.08.2006, ora 21.00

NATIONAL TV

FC Farul Constanta – FC Otelul GALATI, vineri, 04.08.2006, ora 20.00

TVR 2

FC 2005 S.A. Arges – FCU Poli Timisoara, sambata, 05.08.2006, ora 17.00

ANTENA 1

FC Poli Iasi – FC Ceahlaul, duminica, 06.08.2006, ora 17.00

NATIONAL TV

FC RAPID – CS Jiul, sambata, 05.08.2006, ora 18.00

Telesport

CF Gloria Bistrita – FC National 2000 S.A., vineri, 04.08.2006, ora 18.00

FC Vaslui – FCM UTA, sambata, 05.08.2006, ora 18.00

CFR ECOMAX Cluj – FC Unirea Urziceni, duminica, 06.08.2006, ora 18.00

 

ETAPA A 3-A

TVR 1

FCU Poli Timisoara – FC RAPID, duminica, 13.08.2006, ora 20.30

ANTENA 1

FC National 2000 S.A. – FC Poli Iasi, sambata, 12.08.2006, ora 21.00

NATIONAL TV

FC "U" Craiova – FC 2005 S.A. Arges, sambata, 12.08.2006, ora 20.00

TVR 2

FC Ceahlaul – CFR ECOMAX Cluj, sambata, 12.08.2006, ora 17.00

ANTENA 1

FCM UTA – FC Steaua, duminica, 13.08.2006, ora 17.00

NATIONAL TV

CS Jiul Petrosani – SC Dinamo 1948, duminica, 13.08.2006, ora 18.00

Telesport

AFC Unirea URIZICENI – FC Otelul GALATI, vineri, 11.08.2006, ora 18.00

FC Sportul Studentesc – CF Gloria Bistrita, sambata, 12.08.2006, ora 18.00

FC Vaslui – FC Farul Constanta, duminica, 13.08.2006, ora 18.00

 

ETAPA A 4-A

TVR 1

FC Dinamo 1948 – FCU Poli Timisoara, duminica, 20.08.2006, ora 20.30

ANTENA 1

FC RAPID – FC "U" Craiova, sambata, 19.08.2006, ora 21.00

NATIONAL TV

FC Steaua – FC Vaslui, sambata, 19.08.2006, ora 19.00

TVR 2

CFR ECOMAX Cluj – FC National 2000 S.A., sambata, 19.08.2006, ora 17.00

ANTENA 1

FC 2005 S.A. Arges – FCM UTA Arad, duminica, 20.08.2006, ora 17.00

NATIONAL TV

FC Farul – FC Unirea Urziceni, vineri, 18.08.2006, ora 20.00

Telesport

CF Gloria Bistrita – CS Jiul Petrosani, vineri, 18.08.2006, ora 18.00

FC Poli Iasi – FC Sportul Studentesc, sambata, 19.08.2006, ora 18.00

FC Otelul GALATI – FC Ceahlaul P. NEAMT, duminica, 20.08.2006, ora 18.00

 

ETAPA A 5-A

TVR 1

FC "U" Craiova – FC Dinamo 1948, duminica, 27.08.2006, ora 20.30

ANTENA 1

FC Steaua – FC Farul, sambata, 26.08.2006, ora 21.00

NATIONAL TV

FCU Poli Timisoara – CF Gloria Bistrita, vineri, 25.08.2006, ora 20.00

TVR 2

FC Sportul Studentesc – CFR ECOMAX Cluj, sambata, 26.08.2006, ora 17.00

ANTENA 1

FC National 2000 S.A. – FC Otelul GALATI, duminica, 27.08.2006, ora 17.00

NATIONAL TV

FCM UTA – FC RAPID, duminica, 27.08.2006, ora 18.00

Telesport

FC Ceahlaul P. NEAMT – AFC Unirea Urziceni, vineri, 25.08.2006, ora 19.00

FC Vaslui – FC 2005 S.A. Arges, sambata, 26.08.2006, ora 18.00

CS Jiul Petrosani – FC Poli Iasi, duminica, 27.08.2006, ora 17.00

Bogdan4Steaua17.07.2006 14:00

Nasoala treaba. Va trebui sa ii suportam pe cei de la A1 trei etape la rand.

 

O recomandare generala pentru toti stelistii: urmariti meciurile fara sonor. ;)

sorin_77717.07.2006 14:04

Eu stiam ca A1 are a doua obtiune. De unde si pana unde FCU Poli - Steaua intra la a doua optiune?

Bogdan4Steaua17.07.2006 14:05

Probabil ca in urma "bombelor" date pe piata transferurilor, Dinamo reprezinta acum prima optiune. :)

IONUTZ-CIPRIAN17.07.2006 14:39

:evil: >>>Bai iara o sa ma bruieze aia la creier,cine naiba le da la aia drepturile TV,macar daca ar schimba comentatorii aia!!!>>> :twisted:

rareeslh17.07.2006 15:43

Heh.....lasa ca pentru Steaua suntem dispusi chiar sa urmarim comentariile de la Antena 1(de parca aia de la TVR1 erau mari stelisti)

 

eu tot nu inteleg cumde nu are Steaua prima optiune la televizari.....Avem titlul, calificare in Cl(speram), cel mai valoros lot, in timp ce catelusii au locul 3, o Cupa UEFA din care o sa zboare repede si un lot carpit...is de-a dreptul uimit!!!

Alex1417.07.2006 15:44
Nasoala treaba. Va trebui sa ii suportam pe cei de la A1 trei etape la rand.

 

 O recomandare generala pentru toti stelistii: urmariti meciurile fara sonor. ;)

 

Recomandare pt stelistii din provincie... cei din Bucuresti sa faca "efortul" de a venii pe stadion!!!

Bogdan4Steaua17.07.2006 16:12

Si pentru cei din provincie e valabila recomandarea ta. Nu chiar pentru toti, dar pentru o anumita parte. ;)

UltraSS17.07.2006 21:23

pe gsp TOLONTAN despre Carlos dinou s-au dat pe fata...

Bogdan4Steaua17.07.2006 21:36

Au dat magaria si la stiri, reproducand ironic editorialul lui Tolontan. Cei de la Antena 1 sunt penibili. Si se mai mira de ce le sunt retrase acreditarile.

 

Antena 1 = Rapid TV.

 

Se mai si lauda ca 4 din primele 5 meciuri ale Stelei sunt pe canalul lor visiniu de doi lei. Ar trebui protestat. Niste bannere anti-Antena 1 ar fi excelente.

sorin_77718.07.2006 07:17

Ar fi excelente niste bannere anti Antena 1 dar fac prinsoare ca nu va aparea nici unul in cadru cand vor transmite analfabetii aia de la A1... Toti sunt niste comunisti si ma intreb oare de ce meciurile Stelei reprezinta optiunea 2... Eu credeam ca un meci Poli - Steaua intra la optiunea 1 mai bine decat ar intra un meci National-Dinamo si care e transmis de TVR1... ceva imi miroase a putred aici... :evil: :evil: :evil:

_yang18.07.2006 08:21

Ideea cu bannerele e foarte buna ! Chiar daca nu le dau la TV ele vor aparea pe alte posturi si poate Voiculescu va intelege ca nu ne dorim sa ii ascultam acoliti in timp ce joaca Steaua !!!

focus18.07.2006 10:22
Eu stiam ca A1 are a doua optiune. De unde si pana unde FCU Poli - Steaua intra la a doua optiune?

 

Steaua e nevoita sa joace sambata din cauza meciului din Liga Campionilor care se desfasoara marti sau miercuri.Si cum TVR da meciul de duminica am ajuns la A1.Singurul meci pe care il avem duminica e cel cu UTA dar dupa el nu urmeaza joc de Liga.Rapidul si Dinamo joaca joi in UEFA si de asta sunt transmise duminica meciurile lor.

sorin_77718.07.2006 15:31

Dar cine ii asigura pe ei ca vom juca meciuri in turul III de Liga Campionilor?

Virgil18.07.2006 15:35

@ Sorin

 

Mai ales ca slovenii incep sa faca furori in Europa :

 

NK Maribor a invins simbata seara in Cupa Intertoto pe semifinalista Champions League, FC Villarreal, chiar pe terenul acesteia, cu scorul de 2-1. Rezultatul confirma precautia manifestata de ros-albastrii cu privire la meciul cu ND Gorica si la valoarea campionatului sloven. In ultima intilnire dintre cele doua echipe, ND Gorica a trecut de Maribor cu scorul de 4-1, consolidindu-si pozitia de lider. Maribor a incheiat ultimul sezon pe locul patru.

www.spt.ro/?section=1&subsection=20&articol=10234

weeezer_2018.07.2006 16:04

si? daca un lucru rarisim tocmai s-a intamplat, sansele sa se intample din nou curand sunt minime, ele crescand cu timpul care va trece dupa aia. ceea ce incer io sa zic e ca accidente de genul asta n-or sa se intample de 2 ori. cel putin nu cu aceleasi 2 echipe. ma repet, in cazul asta, din Tavria - Steaua ce concluzie tragem? din pct meu de vedere nici una decat ca a fost un accident, si ca dk jucam cu ei meciuri oficiale, in 8 din 10 trecem fara pb. villareal are prima sansa la calificare.

focus18.07.2006 16:09
Dar cine ii asigura pe ei ca vom juca meciuri in turul III de Liga Campionilor?

 

Trebuia sa ne luam masuri de precautie, atat timp cat televizarile se stabilesc odata o data pentru 4-5 etape.

«123456»