O noua gafa marca Baleanu, de data asta impreuna cu Dan Negru : Ii zice Baleanu lui Negru cica stii ca exista si o alta Poli Timisoara in divizia B, la care Negru o fi Poli Timisoara II! :lol: :lol:
O noua gafa marca Baleanu, de data asta impreuna cu Dan Negru : Ii zice Baleanu lui Negru cica stii ca exista si o alta Poli Timisoara in divizia B, la care Negru o fi Poli Timisoara II! :lol: :lol:
:evil: >>>Astia dupa mine sunt degeaba la toate capitolele,incepand de dimineata cand apare tatoasa aia,si pana seara la stirile de la ora 23,nu stiu cine urmareste postul la astia,mai naspa e ca fac dintr-un meci o varza mare de tot din care nu intelegi nimik,asa cum a fost si aseara,ba antenistilor mai lasatine cu transmisiunile voastre de 2 lei comentariul!!>>> :twisted:
"tu oancea..tu si Dan voiculescu.." nu merita posturile noastre.
si anul asta o sa fim campionii....sho o sa avem un parcurs cat mi lung in grupele LC
__________________________________
17+3 NU E EGAL CU 23 :twisted:
Ar fi singura modalitate prin care le-am inchide gura (o perioada scurta de timp) celor de la rapid.TV
''Doi golani netalentaţi'' asa SE INTITULEAZA TITLUL DIN GAZETA SPORTURILOR.............bineinteles ca este scris de nimeni atul decat Tolontan..acest nesimtit impreuna cu ziarul mincinos jigneste suporteri si conducerea Stelei
_____________________________________________________
______17+3 nu e egal cu 23___________________________
nu cumparati gsp nu intrati pe siteul lor de kkt...
La meciul cu Craiova, pe la mijlocul primei reprize : "Da, si acum Bostina avanseaza in partea stanga...". :lol:
..pe cand Bostina nu stia sa lustruiasca banca de rezerve mai bine..cu dosul. :lol:
Ce sa le ceri acestor 2 comentatori imbecili care nu stiu nici macar la ce meci se uita, sau care sunt titularii.
Aceeasi greseala cu Bostina a facut-o si Gradinescu la meciul cu Liege, dar pe el il intelegem..a mai avut probleme si cu "Banica" de multe ori..probabil Andreea. :lol:
Ma uit acum la "Procesul epavei", emisiunea de 2 lei vechi a lui Gheonoaia ... jalnic nene. Buzarin isi roteste ochii aia de peste mort incercand de zor sa gaseasca ceva rau de zis despre Steaua ( cica a vazut el nu stiu ce contact la nu stiu ce faza din UTA-Steaua ). Un stelist da un telefon tocmai din Detroit, Gheonoaia nu gaseste altceva mai bun de facut decat sa-l intrebe daca nu cumva sunt si multi rapidisti pe acolo.
Impresioneaza frecventa si precizia cu care limbile celor 2 ating direct sau indirect posteriorul milogilor de sub pod. Lingailor, vedeti sa nu va pierdeti limba sau nasul pe-acolo .....
Venind vorba de comentatori,dar de data asta cei de la TVR,in timpul meciului Poli Timisoara-Rapid,Cosmescu sesiza problemele avute de rapidisti la Targu Jiu la meciul cu Pandurii,in acel moment colegul sau,Emil Gradinescu a inceput sa cante in mod ironic: " Suntem peste tot acasa..." :lol:
aveti careva nr de telefon sa ii sun din partea noastra?
Campania "Hai sa ridicam milogii de sub podul Grant in slavi" continua in forta la "Procesul epavei". Se bat campii ca Rapid trebuia sa primeasca penalty la 2 faze din meciul cu Timisoara .... dupa ce in prealabil s-a afirmat ca Steaua a fost "iertata" de penalty. Mah cersetorilor, de-asta va bate Sarajevo. In UEFA nu se da nimic la astfel de faze. Nu degeaba vi se zice "milogi".
PS : Mr Gheonoaia, vedeti ca ati intrat cu cap cu tot in .... nu spun ca se cenzureaza. :lol: :lol: Eu propun ca urmatoarele 10 minute sa fie declarate "minute de plans pe umarul Rapidului", pt ca oamenii neinteresati de subiect sa poata da in alta parte si sa se intoarca atunci cand terminati sedinta de milogeala.
Venind vorba de comentatori,dar de data asta cei de la TVR,in timpul meciului Poli Timisoara-Rapid,Cosmescu sesiza problemele avute de rapidisti la Targu Jiu la meciul cu Pandurii,in acel moment colegul sau,Emil Gradinescu a inceput sa cante in mod ironic: " Suntem peste tot acasa..." :lol:
Cea mai penala faza pe care am auzit-o de la Gradi ! :lol: :lol:
Un stelist da un telefon tocmai din Detroit, Gheonoaia nu gaseste altceva mai bun de facut decat sa-l intrebe daca nu cumva sunt si multi rapidisti pe acolo.
Ar putea fi o problema de nuanta aici. Detroit este unul din orasele cu cea mai mare concentratie de substante niggers pe metrul patrat... :wink:
baleanu este de kko
ba da ce ghinion avem !! sa ia a1 multe meciuri cu noi, bine ca la meciul cu Vaslui ma doare undeva ca voi fi pe stadion sa nu mai ascult milogul asta de kkt
Apropo de Gradinescu, tot in timpul meciului de la Timisoara a amintit de faza cand Sapunaru a lovit cu capul un fundas de la Jiul, apoi spunand : "Or fi intrat comisiile in vacanta?" :lol:
Baleanu spunea ca sunt prezenti la meciul UTA - Steaua in jur de 15.000 de spectatori,in timp ce capacitatea maxima a stadionului e de 8000 de locuri.
Bravo Emil! In sfarsit ai luat atitudine in direct fata de mizeria visinie.
Baleanu era penal inca de acum 10 ani, cand comenta la TVR schi, atletism si alte cele. Ridicol.
@ Zama
Faci pe misteriosul ? Daca ai de spus ceva,spune ! Ce nivel ai tu mai Zama ?
Am avut tot timpul senzatia ca vorbim la modul serios pe acest forum.
Daca vrei sa para gluma,pune si tu un emoticon sau fii mai putin subtil.
In plus daca iti plac atat de mult glumele,avem un topic special la sectiunea DISCUTII LIBERE.
Multumesc oricum ca m-ai lamurit.
in timpu' meciului UTA-Steaua Baleanu a zis la un moment da ceva de genu' "Carlos il faulteaza pe Carlos", e inadmisibil asa ceva eu cred ca asta vine beat sa comenteze !
:lol: !
Nu e nevoie sa vina beat, atata poate el :wink:
Incep sa va dau dreptate in privinta comentatorilor Antenei 1...
niste dobitoci. Un comentator trebuie sa fie impartial, (la ora meciului) nu sa tina cu rapid, Dinamo, Poli sau orice adv al Stelei...
Comentatorii, sefii si Copos...m*ie la toti! :x
Antena 1 - televiziunea javrelor si ciorilor. :x
Aproape toate meciurile Stelei sunt transmise de cretinii aia.
hmmm doar acuma v-ati dat seama cat de rapidisti pot fi cei de la antena 1?.......va rog urmariti cu atentie in ce fel este comentat un meci al Stelei pe antena 1 si in ce fel sunt comentate meciurile rapidului,cu cata pasiune pot fi comentate meciurile acestora,ma mir ca nu si-a schmbat antena 1 si sigla in culorile rapidului sa fie totul pe fata........rusine sa le fie......Forza Steaua!!!!!!!!!!!