FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Comentatorii de pe aNTENA 1

«1456»
just_dany_raku02.11.2006 23:25

DAR DESPRE COMENTARIILE DE PE TVR1 CE PARERE AVETI VI SE PAR IMPARTIALE?,MIE CEL PUTIN ,NU.Daca cei de la antena 1 ii ridica in slavi pe cei de la rapid eu zic ca tvr1 e si mai pe fata cu Dinamo,ascultati-l si voi pe vlad enachescu[dinamovistul infectat de cornelus dinu(catelusul care latra la luna)]cum vrea sa puna in umbra performantele Stelei si vorbind doar la superlativ despre Dinamo........va rog fiti atenti la felul in care vor comenta de aici in colo si cei de la tvr1,dar sincer nu stiu daca se poate urmari un meci fara sa-ti faci draci ascultand ce aberatii pot debita acesti asa zisi comentatori imartiali(dinamovisti)

Bogdan4Steaua03.11.2006 00:02

Ce sa mai zici si de cei de la National TV?....

I.N.Money03.11.2006 13:21

Baietii de la National TV sunt chiar patetici,dupa ce vorbesc prostii,au si o simpatie destul de deplasata fata de cei de la Dinamo.

Momentan cel mai capabil sa comenteze cum trebuie un meci este Gradinescu,restul sunt cam paraleli cu sportul rege.

«1456»