FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Comentatorii de pe aNTENA 1

«12346»
I.N.Money04.06.2006 19:55

Din pacate daca Steaua nu prea poate sa ii opreasca sa ne transmita meciurile.

Revenim la vechea probleme a drepturilor de televiziune,in care Liga isi baga coada... :roll: .

felix4you200204.06.2006 19:58
Din pacate daca Steaua nu prea poate sa ii opreasca sa ne transmita meciurile.

Revenim la vechea probleme a drepturilor de televiziune,in care Liga isi baga coada... :roll: .

nu cred ca Steaua nu are drept de veto in privinta televiziunii care transmite meciurile ei, daca impune interdictie de televizare acelor indivizi fara scrupule. cred ca ar putea refuza a1 si lasa acest drept altor televiziuni CARE DEMONSTREAZA CA sunt OBIECTIVI IN COMENTARII. nu avem nevoie de comentatori pro-Steaua, dar preferam sa nu mai fim comentati in stilul jegosilor
Motanu D04.06.2006 20:04

Putem sa refuzam banii pentru transmiterea meciurilor de catre A1 si gata. Si sa-i dam afara de pe stadion.

Or sa sufere suporterii dar nici asa nu se mai poate.

felix4you200204.06.2006 20:06
. Si sa-i dam afara de pe stadion.

Or sa sufere suporterii dar nici asa nu se mai poate.

nu au de ce sa sufere suporterii. sunt si alte televiziuni mult mai capabile sa transmita meciurile Stelei si care au comentarii impartiale.
Minimus04.06.2006 20:08

Eu unul prefer oricand TVR :) are si acoperire nationala si are si COMENTATORI. S-a mai zis , nu vrem comentatori PRP-Steaua , vrem comentatori IMPARTIALI.

I.N.Money04.06.2006 20:29

Incepe Meme sa ii puna la punct la Recurs..

Bogdan4Steaua04.06.2006 20:29

A inceput Recursul Etapei. A inceput si tirada lui Meme impotriva celor de la Antena1. Bravo Meme!

***alex***04.06.2006 20:43

Bine Memeeeeeeee... a zis ****!!! :lol: :lol: :lol:

Ionutdal04.06.2006 20:51

ASA MM , este cazul sa ii punem pe milogi cu botul pe labe , ar fi trbuit sa insiste mai mult cu comportamentul galeriei milogilor care au injurat Steaua tot meciul in loc sa-si incurajeze milogii din teren , si sa il suspende pe D Niculae (un gunoi de altfel) cel putin 5 etape .

Bogdan4Steaua04.06.2006 21:03

Aoleo! Ultima editie a recursului etapei din acest an va fi moderata de Cosmin Baleanu si Alin Buzarin. Asteptati-va la spectacol. :wink:

I.N.Money04.06.2006 21:05

Mi-a placut ca nu l-au lasat pe analfabetul ala de Gigi Corsicanu`,cum se autointituleaza,sa intre in direct.

Au o bila alba... :P

Ionutdal04.06.2006 21:05

Bogdan @@

 

Dar nu te intrebi daca se mai uita cineva ? . Atunci o sa fim la UNiversitate sa sarbatorim titlul 23

Bogdan4Steaua04.06.2006 21:06

Sa dea Dumnezeu! :wink:

manuela04.06.2006 21:21

Cred ca devin fan Meme.Le-o zise exact cum simteam. :lol: Da` faza cu .uie fu foarte tare

I.N.Money04.06.2006 21:22

A venit Lucescu JR.Incepe show-ul adevarat....

Ionutdal04.06.2006 21:23

Castiga si milogii titlul la sms : hahaha ah ahah aha ha . a venit IL-muce jr .

manuela04.06.2006 21:24

Ma apuca nervii numai cand il vad. cica suntem rasisti dc zicem ceva......Tac...Dar de-abia ma abtin!!!!NU IL SUPOOOOOOORTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!111 :evil:

***alex***05.06.2006 05:38

Mi-a placut de Meme cand i-a zis mucho, macho astea se folosesc la tine :lol:

 

Legat de Antena 1, in afara de Recurs, Divertis si emisiunea de dimineata, restul programului e varza! Au cei mai penibili prezentatori de stiri, comentatori, prezentatori de emisiune... etc. Abia astept recursul cu cei doi B :D

Minimus05.06.2006 06:05

sincer din toata prestatia lui MM de aseara am ramas cu un singur lucru :

 

"La noi la Steaua , EU ma implic in disputele murdare ale clubului , nu Oli , e treaba mea sa apar clubul de murdarii si nu a antrenorului! "

 

Reproducere mai mult sau mai putin exacta dar cred ca a durut si a lovit fix acolo unde trebuie :) In rest putea sa fie mai incisiv , sa isi faca temele mai bine si sa atace mai vehement scandarile injurioase ale ufCRApid.

forever_STEAUA05.06.2006 15:32

MM a facut foarte bine ca nu a insistat pe faza cu scandarile rapidiste. A spus atat cat trebuia sa spuna in legatura cu subiectul asta. Nu multi "oficiali" au curajul sa reproduca scandarile de pe stadioane la o emisiune, in direct.

I.N.Money05.06.2006 16:50

Lasa ca le-a facut rau Antenei 1,chit ca era ora 23,poate intra CNA-ul pe fir sa le dea o amenda ca merita :lol: .

Bogdan4Steaua07.06.2006 19:53

A inceput Recursul Etapei cu Buzarin si Baleanu. Va fi show-ul frustratilor.

 

Edit: Da, a inceput spectacolul. Tolontan ne spune ca Steaua a castigat pe blaturi iar Rapid este un club curat ca lacrima. :lol: :lol:

Melku07.06.2006 20:05

Multi tampiti vor sa iasa in fata contestand acum pe Steaua, pe mine nici nu ma intereseaza, TITLUL ESTE LA NOI (LA STELISTI). :lol:

iancu dragosh07.06.2006 22:17

Imediat dupa meciul cu Sportul am incetat sa mai citesc Gazeta Sporturilor si am vazut-o ca pe o optiune personala. insa de acum incolo pot sa afirm clar si raspicat: cine cumpara sau intra pe site-ul GSp aproape se descalifica din postura de suporter stelist. Stiu ca un astfel de boicot este greu, ca microbsiti suntem dependenti de ziarul de sport insa trebuie sa facem acest efort. Despre CM puteti citi pe site-uri straine, despre Steaua puteti citi pe acest site (pe aceasta cale rog admini sa puna accent foarte mare pe articole informative si pe editoriale). Fiecare zi in care nu mai cititi acest ziar este o zi in care va dovediti dragostea fata de Steaua

sorin_77707.06.2006 22:28

M-a impresionat Mitica Dragomir care nu l-a lasat pe Buzarin sa intrerupa transmisia din Ghencea cu decernarea trofeului... A fost o interventie care a facut SAH-MAT Antena 1... Voiculescule esti un om hulit de cel putin 5 mil de oameni din tara asta :lol: :lol: :lol:

«12346»