FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

O tabela noua...

«12345»
AmuntBoy29.09.2006 14:04

tabela asta de imprumut va mai fii si la meciul cu real , cred ca si la meciurile din campionat pana atunci nush sigur :?

dar aia care am cumparat-o noi este a noastra si va fi pusa in locul celei comuniste la meciul mcu dynamo Kiev

Sper sa fie la fel ca asta poate si mai marfa 8)

ktalyn29.09.2006 18:15

sa recunoastem ca e altceva cu o tabela ca asta...sper k e mai mare aia de la Sidney...ar fi si mai marfa !!!

bodanelu29.09.2006 21:07

e mult mai mare.. CCA 165 mp. asta are doar 70 daca nu 100

Virgil30.09.2006 03:28

Aceleasi dimensiuni le va avea si cealalta : 10m x 7m = 70 mp.

bodanelu30.09.2006 04:14

eu stiam ca este mai mare.. :)

Celtic01.10.2006 06:16

Eu stiam ca cea adusa din Australia are dimensiuni de 16 x 10. Fata de cea veche si asta imprumutata este super.

1on11.10.2006 05:45

Eu sper sa o puna la peluza aialalta. Sa pastreze si tabela veche ca un simbol.

sorin_77711.10.2006 06:20

:lol: Cred ca o tabela nu poate fi numita un simbol decat in pozele care afiseaza victorii stralucitoare ale Stelei... :)

^Cody13.02.2007 08:01

Na ca o sa avem tabela noua la meciul cu Sevilia...

Virgil13.02.2007 08:15

Nu tocmai noua.E deja folosita,dar se prezinta în bune conditiuni.Ce parca stadionul e nou ? Nu ?

^Cody13.02.2007 08:26

Na ca asta nu o mai stiam... E deja folosita?? Nu as avea nimic impotriva, dar parca era de ultima generatie... Vad ca Becali a inceput sa se zgarceasca...

Bogdan4Steaua13.02.2007 15:06

De aceasta tabela se vorbea de la inceput. Nu s-a schimbat nimic. Tabela a fost folosita la jocurile olimpice de la Sydney.

alpopa13.02.2007 22:18

Unde ati auzit de noua tabela ? Au instalat-o ?

AmuntBoy13.02.2007 23:20

ati vazut-o voi?

ca eu stiu ca inca nu a ajuns?

se stie ceva?

alex_4u_200414.02.2007 00:32

fular-campionii steagsimplu steag2 steagsahmic

 

 

tot ce conteaza acum este sa se mareasca capacitatea stadionului sa putem intra toti suporterii

sa ne incurajam echipa indiferent de rezultat chiar daca dau sau primesc goluri noi suporterii ar trebui sa cantam si sa facem o atmosfera de infern de care adversarii sa se sperie si daca se reuseste si se aduce o noua tabela si mai bine cu toate ca nu o tabela face o echipa steagsimplu steagcruce2 fularsteau2 steag2

Bogdan4Steaua14.02.2007 14:40

Deocamdata lucrurile sunt intr-un oarecare impas. Becali a primit proiectul propus de cei care au venit in Romania acum cateva saptamani si toata afacerea l-ar costa 120 mil Euro. Suma i s-a parut prea mare si a cerut alt proiect, cu costuri mult reduse(20-30 mil Euro - atat este dispus acesta sa investeasca). In aceste conditii, cred ca ar trebui sa ne multumim cu o arena de 40.000 locuri bazandu-ne pe posibilitatea construirii la costuri mai mici, respectiv pe darnicia lui Gigi. :)

alpopa14.02.2007 15:34

Bine, bine, dar tabela ?! Unde e tabela ?!

Dani200514.02.2007 16:44

e pe vine :lol:

Ana-Maria18.02.2007 16:38

Ete na,mai aveti si pretentii..

 

Pai daca o sa aduca astia tabela aia mult promisa,unde pisici o sa mai fumeze gagica aia de schimba scoru'? :lol:

 

Ca na,tabela asta de pe vremea lu' nea Nicu are aerisire :lol:

***alex***18.02.2007 17:44

Daca aveam acea tabela (promisa de multe luni) la meciul cu Sevilla am fi vazut reluari la golul anulat si la greseala lui Cernea si in prima repriza spectatorii nu mai erau asa nervosi pe arbitrii.

Neavand-o, publicul a aruncat cu diverse obiecte in asistent si riscam sa fim suspendati, iar jucatorii au preluat starea publicului si nu s-au mai concentrat pe finalul primei reprizei cand a fost cheia meciului.

Yoyoyoi18.02.2007 18:40

Hai ma....am ajuns sa punem vina pe lipsa unei tabele moderne, pt faptul ca am pierdut cu Sevilla :)

 

Este necesara acea tabela, dar doar pt imaginea clubului si pt mandria echipei si a suporterilor.

AmuntBoy18.02.2007 22:18

As pune pariu ca vor avea inaintea noastra 3-4 echipe o tabela moderna

asa de slabi suntem la capitolul asta

Bogdan4Steaua18.02.2007 22:21

Multe planuri s-au evaporat brusc in ultimul timp: transferul brazilianului, tabela, marirea capacitatii stadionului....

 

Se intampla ceva in sanul conducerii si noi nu stim. Poate ne ajuta Victor....

silviandsi18.02.2007 22:29

as vre o tabela noua pe care sa srie : Steaua 5 - 0 Dinamo ! :lol:

***alex***19.03.2007 17:48

Echipa din Bulevardul Ghencea va inaugura noua tabelã electronicã la meciul contra lui Dinamo. Tabela, care a costat peste un milion de euro, a fost adusã din Japonia, iar finisarea montajului are loc în aceste zile.

 

stelisti. ro

 

In sfarsit! A ajuns dupa vreo 6 luni.

«12345»