Steaua va reveni in Ghencea pe 23 septembrie si tot apar poze cu stadionul,da' nu se vede niciun fel de tabela.Nu apare nici cea veche si nici una noua,moderna.Am citit ca UEFA cere tabela cu reluari la meciurile din UCL,voi ce stiti??Se va monta o tabela noua sau nu??
Deci,Argaseala a spus ca pana la primul meci din CL de pe teren propriu cu Lyon se va monta o tabela noua.
Asta era una dintre cerintele UEFA si se pare ca o vom indeplini.
Avem echipa de 5 stele,vom avea in curand si stadion de cel putin 4 stele ![]()
