FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

O tabela noua...

«12345»
thereau04.09.2006 04:58
Steaua va reveni in Ghencea pe 23 septembrie si tot apar poze cu stadionul,da' nu se vede niciun fel de tabela.Nu apare nici cea veche si nici una noua,moderna.Am citit ca UEFA cere tabela cu reluari la meciurile din UCL,voi ce stiti??Se va monta o tabela noua sau nu??

Deci,Argaseala a spus ca pana la primul meci din CL de pe teren propriu cu Lyon se va monta o tabela noua.

Asta era una dintre cerintele UEFA si se pare ca o vom indeplini.

Avem echipa de 5 stele,vom avea in curand si stadion de cel putin 4 stele :P

Motanu D04.09.2006 05:18

In momentul de fata avem echipa de 3 stele (23 titluri + 1 Liga). Sa speram ca la sfarsitul sezonului vom avea echipa de 4 stele ! :P 8)

Rossoblu04.09.2006 05:25

23 titluri + 1 Liga = 3 stele? cum ai calculat ? :roll:

Bogdan4Steaua04.09.2006 05:36

2 stele pentru campionat(peste 20 de titluri) + o stea pentru castigarea Cupei Campionilor.

c.ronaldo1704.09.2006 05:44

cate discutzi mai facetzi pt o tabela.... ma daca Steaua bate pe Lyon cu 5-0 o sa arate bine si pe vechea tabela...

 

PS: cine vrea reluarile sami zica ca i le dau yo .... :P :wink:

stelist_4_ever9004.09.2006 06:01
Avem în vedere si schimbarea tabelei de marcaj cu una moderna, dar acest lucru nu va fi posibil pâna la primul meci din Liga, de pe teren propriu (n.r. - cel cu Lyon)", ne-a declarat directorul executiv Valeriu Argaseala

 

deci mai trebuie sa asteptam

toxic310004.09.2006 06:04

Nu stiu despre tabela dar ecranul pentru reluari este deja comandat.Oricum intr-o zi il monteaza,il da jos si iar il monteaza,deci nu e asta problema.

Rossoblu04.09.2006 06:18
2 stele pentru campionat(peste 20 de titluri) + o stea pentru castigarea Cupei Campionilor.

 

pai si Real Madrid are 12 stele? :lol:

Bogdan4Steaua04.09.2006 06:28
2 stele pentru campionat(peste 20 de titluri) + o stea pentru castigarea Cupei Campionilor.

 

pai si Real Madrid are 12 stele? :lol:

 

Nu se cumuleaza stelele. Pe echipament sunt trecute cele din campionat. Totusi, se poate spune ca in total avem 3 stele. Si da, dupa acest rationament, Real are 12 stele(9+3). :wink:

Motanu D04.09.2006 06:39
pai si Real Madrid are 12 stele? :lol:

 

De ce nu. Cine spune ca trebuie sa fie o limita ?! :P

skorpio1504.09.2006 07:45
"Una dintre bilele negre puse de UEFA dupã vizita din august la stadionul din Ghencea a fost tabela de marcaj. Standardele forului european cer ca aceasta sã aibã o dimensiune minimã de 150 de metri pãtrați, pe care sã se poatã reda și reluãri din meci", a declarat atunci Viorel Duru, șeful Comisiei de Licențiere din cadrul FRF. Steaua a fãcut deja o comandã în Japonia pentru o tabelã de marcaj, care urmeazã sã fie adusã în România cel mai tîrziu la sfîrșitul lunii octombrie.

 

- stelisti.ro

cmt-steaua04.09.2006 08:24

octombrie... ? pai mai e pana atunci... e macar avem tabela noua si sa lucrat la stadion la aspect.. sincer ma cam enerveaza k unele scaune nu sunt de aceeasi nuantza de rosu sau albastru.. dar orcum la meciuri e lume pe ele asa k :roll:

Imi place cum arata tribuna oficiala si sper k odata marit nr de locuri sa arate asa si restul stadionului :)

FanSteaua4Life04.09.2006 12:56

Nu mai puneti botu la ce zice presa, Argaseala a zis ca pana la meciul cu Lyon va fi pusa tabela...si asa va fi...

_yang04.09.2006 13:09

@FanSteaua4Life

 

Sa speram...

Bogdan4Steaua05.09.2006 13:18

Tocmai au anuntat la Stirile Pro TV ca Steaua a achizitionat o tabela de marcaj contra sumei de 1.2 mil euro(tabela a mai fost folosita la Sydney si pretul de achizitie reprezinta jumatate din cel initial).

 

Tabela va fi functionala la meciul cu Lyon. :wink:

bodanelu05.09.2006 13:19

si are 165 mp :)

Ice_Angel05.09.2006 13:39

Am vazut si yo.Acum e bine:avem echipa,avem stadion ,avem tabela europeana;nu ne mai ramane decat sa vina real k sa-i snopim in bataie(la fotbal,bineinteles)

SteauaToronto05.09.2006 16:15

pe www.fcsteaua.ro la VIDEO NEWS este redata stirea de la Pro TV cu tabela!

Rossoblu05.09.2006 16:34

asta de acum cat e de mare? sa fac asa o comparatie :P

gone05.09.2006 16:38
Am vazut si yo.Acum e bine:avem echipa,avem stadion ,avem tabela europeana;nu ne mai ramane decat sa vina real ca sa-i  snopim in bataie(la fotbal,bineinteles)

 

Nu avem WC-uri, magazine de unde poti cumpara ceva de baut sau de mancat pe stadion si multe altele. O echipe de mijlocul clasamentului in Anglia, Franta, Italia sau Spania are un stadion mai modern decat noi. Dar ce se face acum pe Ghencea e un inceput. Sa speram ca nu se va opri aici.

Ayrton05.09.2006 16:45

Pretul de 1,2 milioane de euro (la jumatate!) mi se pare umflat. Iar din cate stiu, Argaseala a spus ca tabela va fi comandata din Japonia!

MadFroG05.09.2006 17:53

In sfarsit intram si noi in rand cu lumea civilizata.

Am inceput sa modernizam stadionul,si asta este un motiv de sarbatoare.

Plus ca acum patronul,mai incearca o combinatie.Vrea sa se impace cu Tariceanu(i-a si facut loja)ca apoi sa obtina autorizatia de constructie pentru a mari capacitatea stadionului si a-l si acoperi.

Probabil ca in 2-3 ani vom avea unul dintre cele mai moderne stadioane din europa de est.

boggie05.09.2006 18:43

daca se adeveresc spusele celor de la Pro TV, iata imagini cu tabela/ecranul de olimpiada din sydney, de pe la 00:51

 

armanovici06.09.2006 17:37

 

echipe de mijlocul clasamentului in Anglia' date=' Franta, Italia sau Spania au un stadion mai modern decat noi. /quote']

 

???

 

ECHIPE DE DIV IV din Anglia au facilitati ce nu viseaza Steaua!

 

Northampton de ex, are stadion ce poate gazdui partide de UCL , ma duceam la meciuri si puteam sa stau in pauza sa consum un vin fiert, sau sa mananc un hot dog, locurile nu se ocupau de catre altcineva...si era in Liga a IV sez trecut!

AmuntBoy06.09.2006 19:02
daca se adeveresc spusele celor de la Pro TV, iata imagini cu tabela/ecranul de olimpiada din sydney, de pe la 00:51

 

cam patrata aia ,dar e buna

acum vom avea si noi poze de jucatori, emblema klumea pusa si a adversarului etc

Oricum va fi pusa tot la peluza 2, in locul celei vechi

«12345»