FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

O tabela noua...

«1345»
trance_tactics19.03.2007 18:12

A trecut cineva sa o vada si apoi sa postati ? :D

stelist_4_ever9019.03.2007 18:45
Multe planuri s-au evaporat brusc in ultimul timp: transferul brazilianului, tabela, marirea capacitatii stadionului....

 

 Se intampla ceva in sanul conducerii si noi nu stim. Poate ne ajuta Victor....

 

uite ca prinele 2 pana la urma nu s-au evaporat :) sa vedem cu marirea ce facem :)

alice4steauaBUC20.03.2007 11:31

am citit pe undeva ca "pica" si asta momentan...cica ar fi cerut 2.500 de euro sau dolari pentru un singur loc acum nu stiu cat de adevarat e... :roll:

sorin_77721.03.2007 14:32

a ajuns si tabela, dar ceva imagini cu ea nu au aparut pe nicunde...

Ne ajuta cineva???

boggie21.03.2007 20:51

din ce se poate vedea din tramvaiul 41, am observat niste schele montate in dreptul vechii tabele. se prea poate ca si asta sa fie ancorata de cea veche. Schelele sunt acolo de 1-2 saptamani

***alex***31.03.2007 08:59
***alex***05.04.2007 18:42

http://www.fcsteaua.ro/index/section/galle...lbum/album/1363

 

Un album foto cu noua tabela montata.

mircea_zion08.04.2007 09:14

Noua tabela s-a inaugurat cu 4-2 :cry: :(

Wally08.04.2007 09:33

Frumoasa tabela...pacat ca a fost inaugurata cu un scor de rahat! :(

AmuntBoy08.04.2007 11:16

Hmmm...

 

Ce tabela e aia fara timp si marcatori pe ea ??

 

 

Mai trebuie lucrat la soft ca inca scartie ....

In rest e ok!

spiridusu08.04.2007 11:18

Tabela e frumoasa dar de ce nu sta aprinsa tot meciul ? Am vazut ca se stinge de multe ori in timpul meciului :(

costinsteaua11.04.2007 11:21

Borcea a zis ca ar vrea sa inaugureze noua tabela a Stelei cu un 0-2.Ei bine a fost un 2-4.Sper ca Borcea sa nu mai danseze prea curand(adica sa piarda Dinamo).

cRiss4Steaua11.04.2007 13:23

Superba tabela .. ceva uimitor pentru fotbalul romanesc .. ceva mirific! :D spre24

***alex***11.04.2007 15:11

Patronul Stelei a comentat disputa pe care a avut-o cu oficialul dinamovist Cristi Borcea în privința tabelei de marcaj. "L-am întrebat pe Borcea câți metri pãtrați are tabela lor și a spus cã 65 de metri pãtrați, cea mai mare din România, doar cã a noastrã are 130 de metri pãtrați. La mintea lui Borcea, 65 este mai mare decât 130", a explicat Becali.

 

sursa: G.Sp.

c.ronaldo1711.04.2007 15:57

La mintea lui Stadionul Dinamo e cel mai frumos din tara... :roll:

devotee17.04.2007 09:56

Tabela noastra RULLZ, ca sa zic asa. Pacat de scorul de inaugurare... :(

SebaSS17.04.2007 18:01
Tabela noastra RULLZ, ca sa zic asa. Pacat de scorul de inaugurare... :(

 

 

Stai sa vezi inaugurarea in CL pt Dinamo :)) 0-7, 0-6, 0-8 :)) asta in caz in care o sa joace la noi javrele

s_spionul20.04.2007 09:08

as vrea sa pice in grupa cu Manchester, Barcelona , Milan ..desi nu se poate..

dax4720.04.2007 16:55

Interesant cum au gasit momentul sa o inaugureze. Au gandit mult momentul ?

 

Macar sa transmita alte meciuri pe ea, ca la cum joaca Steaua, murim de inima si nervi.

Astristul22.04.2007 09:01
as vrea sa pice in grupa cu Manchester, Barcelona , Milan ..desi nu se poate..

OFF TOPIC: Pai eu as vrea sa nu pice in nicio grupa deloc, adica sa castige Liverpool CL! steagcruce2

«1345»