A trecut cineva sa o vada si apoi sa postati ? ![]()
A trecut cineva sa o vada si apoi sa postati ? ![]()
Multe planuri s-au evaporat brusc in ultimul timp: transferul brazilianului, tabela, marirea capacitatii stadionului....
Se intampla ceva in sanul conducerii si noi nu stim. Poate ne ajuta Victor....
uite ca prinele 2 pana la urma nu s-au evaporat
sa vedem cu marirea ce facem ![]()
am citit pe undeva ca "pica" si asta momentan...cica ar fi cerut 2.500 de euro sau dolari pentru un singur loc acum nu stiu cat de adevarat e... :roll:
a ajuns si tabela, dar ceva imagini cu ea nu au aparut pe nicunde...
Ne ajuta cineva???
din ce se poate vedea din tramvaiul 41, am observat niste schele montate in dreptul vechii tabele. se prea poate ca si asta sa fie ancorata de cea veche. Schelele sunt acolo de 1-2 saptamani
Iata si primele imagini cu noua tabela:
http://[site din caracatita Gazetei Sporturilor]/index/FOTO__Vezi_cu...abela_de_m.html
Noua tabela s-a inaugurat cu 4-2 :cry: ![]()
Frumoasa tabela...pacat ca a fost inaugurata cu un scor de rahat! ![]()
Hmmm...
Ce tabela e aia fara timp si marcatori pe ea ??
Mai trebuie lucrat la soft ca inca scartie ....
In rest e ok!
Tabela e frumoasa dar de ce nu sta aprinsa tot meciul ? Am vazut ca se stinge de multe ori in timpul meciului ![]()
Borcea a zis ca ar vrea sa inaugureze noua tabela a Stelei cu un 0-2.Ei bine a fost un 2-4.Sper ca Borcea sa nu mai danseze prea curand(adica sa piarda Dinamo).
Superba tabela .. ceva uimitor pentru fotbalul romanesc .. ceva mirific!
spre24
Patronul Stelei a comentat disputa pe care a avut-o cu oficialul dinamovist Cristi Borcea în privința tabelei de marcaj. "L-am întrebat pe Borcea câți metri pãtrați are tabela lor și a spus cã 65 de metri pãtrați, cea mai mare din România, doar cã a noastrã are 130 de metri pãtrați. La mintea lui Borcea, 65 este mai mare decât 130", a explicat Becali.
sursa: G.Sp.
La mintea lui Stadionul Dinamo e cel mai frumos din tara... :roll:
Tabela noastra RULLZ, ca sa zic asa. Pacat de scorul de inaugurare... ![]()
Tabela noastra RULLZ, ca sa zic asa. Pacat de scorul de inaugurare...![]()
Stai sa vezi inaugurarea in CL pt Dinamo
0-7, 0-6, 0-8
asta in caz in care o sa joace la noi javrele
as vrea sa pice in grupa cu Manchester, Barcelona , Milan ..desi nu se poate..
Interesant cum au gasit momentul sa o inaugureze. Au gandit mult momentul ?
Macar sa transmita alte meciuri pe ea, ca la cum joaca Steaua, murim de inima si nervi.
as vrea sa pice in grupa cu Manchester, Barcelona , Milan ..desi nu se poate..
OFF TOPIC: Pai eu as vrea sa nu pice in nicio grupa deloc, adica sa castige Liverpool CL! steagcruce2