Mie nu mi-a placut maniera de arbitraj a lui Salomir, am impresia ca exista un recul acum, dupa ce Gigi a tunat ca Steaua sa nu mai fie furata au aparut contraatacurile care au sustinut ca Steaua e favorizata si am avut impresia ca Salomir a tinut cu tot dinadinsul sa demonstreze ca nu trage cu Steaua. Sportul a prestat un joc destul de dur pentru care meritau ceva cartonase galbene si a beneficiat de cateva lovituri libere fictive dar pana la urma totul e bine cand se termina cu bine...



