Probabil vor renunta la harmalaia de atacanti pe care o au acum in lot, daca intr-adevar il vor pe Forlan. Pe Terry nu cred ca o sa il aduca, tocmai d-aia s-au reorientat spre Kolo Toure sau spre Gallas.
Pe Terry e incredibil de greu sa il aduci.Eu unul nu cred in asta.Si da , probabil vor mai renunta la atacanti . A plecat Jo probabil urmeaza un imprumut al lui Bojinov.
Asa cum banuiam , City mai renunta la atacanti.Se pare ca Felipe Caicedo va ajunge la Sporting Lisabona.
Tim Borowski s-a intors la Wereder Bremen dupa plecarea de la Bayern Munchen.
http://www.werder.de/aktuelles/news/meldun...fuer-drei-Jahre
Mutarea s-a facut:
Ibrahimovic la Barca si Eto`o plus Hleb la Inter.Mai urmeaza doar semnaturile si examenul medical.
http://www.fcbarcelona.cat/web/catala/noti...0724107725.html
Diego Tristan , liber de contract , a semnat cu Cadiz.
http://www.goal.com/en/news/12/spain/2009/...tan-joins-cadiz
Capitanul lui Olympique Marseille , Lorik Cana s-a transferat la Sunderland pentru 5 milioane de lire.
http://www.goal.com/en/news/9/england/2009...-from-marseille
Portarul Juan Pablo Carizzo a fost imprumutat de Lazio la Real Zaragoza.
http://www.goal.com/en/news/12/spain/2009/...zaragoza-report
Rodrigo Palacio , unul dintre cei mai importanti oameni de la Boca Juniors a semnat cu Genoa.
http://www.goal.com/en/news/10/italy/2009/...noa-move-report
Portarul Morgan de Sanctis a parasit FC Sevilla pentru Napoli.
http://www.goal.com/en/news/10/italy/2009/...is-from-sevilla
Felipe Caicedo a semnat pe un an cu Sporting Lisabona , imprumutat de la Manchester City.
http://www.goal.com/en/news/9/england/2009...icedo-loan-deal
Morientes este foarte aproape de a semna cu OL Marseille!
Ole,Ibrahimovic la Barca...am luat cel mai bun jucator din campionatul Italiei(la momentul asta). ![]()
Samuel Eto`o , oficial la Inter.
Peter Crouch a plecat de la Portsmouth la Tottenham Hotspur, pt 9 milioane de lire.
http://www.tottenhamhotspur.com/news/artic...reed270709.html
Elano, de la City la Galatasaray!
p-astia i-am eliminat noi anul trecut ...si uite cum isi iau ei jucator de nationala braziliei.
Obafemi Martins se pare ca va semna cu Wolfsburg.
Kolo Toure a plecat de la Arsenal la Manchester City.
http://www.mcfc.co.uk/News/Team-news/2009/...olo-joins-Blues
Fernando Morientes , oficial la O.Marseille.
http://www.goal.com/en/news/90/france/2009...n-principle-for
Alvaro Arbeloa de la Liverpool la Real Madrid.
http://www.goal.com/en/news/12/spain/2009/...a-transfer-from
David Rozenhal a lasat Lazio Roma pentru Hamburg SV.
http://www.goal.com/en/news/10/italy/2009/...burg-from-lazio
Olympique Lyon l-a transferat pe super atacantul lui St Etienne , Bafetimbi Gomis!
http://www.goal.com/en/news/90/france/2009...ennes-bafetimbi
Nou promovata in Serie A , Parma l-a imprumutat pentru un sezon de la Manchester City pe atacantul Valeri Bojinov.
http://www.goal.com/en/news/11/transfer-zo...-year-loan-from
Elano, de la City la Galatasaray!
Cei de la City nu stiu sa faca transferuri.Asta e o uriasa greseala!
@Maye
Mie mi se pare un transfer bun Toure. Incetul cu incetul fac o echipa puternica acolo
Mo,nu ma refeream la aducerea lui Toure, pe care o consider o miscare mediocra avand in vedere varsta (adevarata)a lui Kolo cat mai ales forma.
Eu m-am referit la plecarea lui Elano.Un om ca Elano are un rol esential intr-o echipa.tine mijlocul si da goluri + pase.
Foarte buna afacere a facut Lyon cu Gomis... ca de obicei bineinteles!
Inca o data... buna achizitie!
Asta da.
Cu Gomis si cu Lisandro au dat un adevarat tun!
Alexander Hleb a fost imprumutat de Barcelona la VfB Stuttgart.
http://www.fcbarcelona.cat/web/catala/noti...0729107794.html
http://www.vfb.de/de/aktuell/news/2009/32360.php
Sunt curios cum se va descurca Eto`o in alt fotbal decat cel spaniol.

o sa ii mearga si mai bine in Italia
Cei de la City nu stiu sa faca transferuri.Asta e o uriasa greseala!
am facut o treaba mare cu elano...si mai urmeaza ınca 2 transferuri.un aparator si un atacant ın locul lui nonda.
p-astia i-am eliminat noi anul trecut ...si uite cum isi iau ei jucator de nationala braziliei.
tea deranjat ca am luat un jucator de nationala braziliei??? neati eliminat nu zic nimik.felicitari.ati jucat mai bine si ati castigat.dar acuma e un trecut.
tea deranjat ca am luat un jucator de nationala braziliei??? neati eliminat nu zic nimik.felicitari.ati jucat mai bine si ati castigat.dar acuma e un trecut.
Inca va roadeee... ca v'am eliminat ![]()
turcule, lasa-ma frate cu scuzele astea, te-ai cam atacat din cate vad. aia e , v-am facut-o , sper sa va intalnim din nou in grupele UEFA, sa v-o facem din nou.
noi romanii cu turcii oricum nu prea ne impacam, istoria spune multe.
Dupa Bojinov, Parma l'a mai transferat si pe Cristian Panucci!
La 36 de ani nu stiu cat mai poate ajuta echipa...
Mai mult decat sa ajute la salvarea echipei de la retrogradare nu poate sa faca.
Gabriel Heinze a plecat de la Real Madrid la O.Marseille.
http://www.goal.com/en/news/90/france/2009...-Gabriel-heinze
OM e din ce in ce mai tare ![]()
Inca va roadeee... ca v'am eliminat![]()
cred ca pe tine te roade...
turcule, lasa-ma frate cu scuzele astea, te-ai cam atacat din cate vad. aia e , v-am facut-o , sper sa va intalnim din nou in grupele UEFA, sa v-o facem din nou.noi romanii cu turcii oricum nu prea ne impacam, istoria spune multe.
tu nu stii nimik.te faci ca stii dar ai un cap gol.dela fotbal si istorie nu intelegi deloc.nu te mai face de ras.si eu vreau foarte mult sa ne ıntalnim din nou la grupe.nici un meci nu seamana cu celalalt.noi ne ımpcam bine.dar nu cu oamenii ca tine.si eu nu m-am scuzat.am relatii bune cu baietii de aici.dar vad ca tu ıncepi cu nesimtiri.dar ce sa facem asta e caracterul tau.cred ca esti din giulesti.