ok , da tot nu stiu ce cauti tu pe forumu asta.
scz de offtopic
ok , da tot nu stiu ce cauti tu pe forumu asta.
scz de offtopic
ok , da tot nu stiu ce cauti tu pe forumu asta.scz de offtopic
nu cred ca scria la ınregistrare ca este ınterzis membrii unei echipe straine.
@ gio_stgloria, bodrumdan_barkahan
Va rog nu va mai certati aiurea. Daca, totusi, vreti sa continuati, folositi mesageria privata.
@ gio_stgloria, bodrumdan_barkahan
Va rog nu va mai certati aiurea. Daca, totusi, vreti sa continuati, folositi mesageria privata.
eu numa cert cu nimeni.uitate mai sus o sa vezi ca am dreptate.
Pawel Pogrebniak de la Zenit la VfB Stuttgart.
http://vfb.de/de/aktuell/news/2009/32406.php
Foarte buna mutare facuta de nemti.Marica,deci, ramane rezerva.
Marko Pantelic de la Herta Berlin e liber de contract si e momentan fara club, dupa spusele lui sport.ro. Cine il ia , da lovitura.
Marko Pantelic de la Herta Berlin e liber de contract si e momentan fara club, dupa spusele lui sport.ro. Cine il ia , da lovitura.
Parerea ta ca da lovitura.Eu nu prea sunt de acord.
E jucator de valoare ma .
@Maye
Depinde mult si de echipa care o sa-l ia. O echipa mai mica ar da lovitura
adica cat de mica ? gloria buzau ? avantu crevedia ?
, sa fim seriosi , Steaua actuala n-are fata de un asemenea jucator.
@Maye
Depinde mult si de echipa care o sa-l ia. O echipa mai mica ar da lovitura
O echipa mica si care nu vrea multe.
Are 30 de ani si este iesit din forma.Imi e greu sa cred ca mai are multe de spus.
Gio,eu cred ca o sa joace la o echipa care se bate la retrogradare prin Vest sau Rusia.Si eu unul personal nu cred ca ar avea vreun sens aducerea lui la noi.Si oricum e utopie pentru ca asta nu accepta 10.000 pe luna.
Ce'ati patit ma? ![]()
Ar rupe Liga lu' Mitica in 2 Pantelic daca ar juca la Steaua ![]()
Cred ca o sa-l ia la pachet cu Camus...
Pantelic nu o sa vina in Liga 1, se gaseste vreo echipa in Rusia, Turcia sau chiar Germania(echipele de la retrogradare din Budersliga sau vreo echipa din 2 Bundersliga) care sa ii dea un salariu mult peste cele de la noi
Ce'ati patit ma?Ar rupe Liga lu' Mitica in 2 Pantelic daca ar juca la Steaua
Nu cred.Si da...cred ca Rusia scrie pe el.
M-ati facut curios acum sa vad unde ajunge!
Si Mo...e gata povestea cu Camus...omul e transferat la Genk ![]()
Xabi Alonso a fost inlocuit cu Alberto Aquilani de la AS Roma pentru 20 milioane de lire.
http://www.liverpoolfc.TV/news/drilldown/N...090805-1649.htm
Portarul Marco Amelia s-a trasferat de la Palermo la Genoa.Afacerea a costat un ... portar.Rubinho de la Genoa a plecat la Palermo.
Parerea mea?Palermo a pierdut in toata afacerea asta.
http://www.goal.com/en/news/10/italy/2009/...-amelia-rubinho
Darren Bent de la Tottenham, la Sunderland!
http://www.safc.com/page/LatestNews/0,,10281~1744436,00.html
Darren Bent de la Tottenham, la Sunderland!http://www.safc.com/page/LatestNews/0,,10281~1744436,00.html
Foarte bun transfer.Steve Bruce isi face echipa buna la Sunderland.

Marko Arnautovic a fost imprumutat de la Twente Enschede la Inter pentru 1 an cu optiune de cumparare.
http://www.fctwente.nl/nieuws/index.php?item=8786
Super afacere facuta de Inter.
Joleon Lescott este aproape jucatorul lui Manchester City.
http://www.goal.com/en/news/9/england/2009...-lescott-report
Si City a facut o afacere super-buna. Lescott era unul din favoritii mei. Se pliaza excelent pe Premier League.
Are o echipa destul de tare City acum. Daca ar mai imbunatati putin apararea ar putea sa se bata pentru locurile de CL
Cu transferul lui Lescott , care este un jucator foarte bun,care poate juca pe toata pozitiile din aparare si mai si marcheaza destul de des , spun ca City si-a cam rezolvat problema su cu apararea.Acum o sa depinda de forma omului de langa Lescott fie el Toure , Dunne sau Richards.Dar cu o aparare in forma , de genul Richards-Toure-Lescott-Brigde , City nu ar trebui sa aiba probleme , avand in vedere ca in Shay Given au si un portar foarte bun.
Caceres de la Barcelona la Juventus.
Klaas Jan Huntelaar oficial la AC Milan de la Real Madrid.
http://www.acmilan.com/NewsDetail.aspx?idNews=88566
Hull City a facut o treaba senzatioanala imprumutandu-l pe Jozy Altidore de la Villareal.Pentru cei care urmaresc Premier League o sa vedeti in acest atacant un super jucator.
http://www.hullcityafc.net/page/NewsDetail...1745611,00.html

Milan a facut primul transfer foarte bun din vara asta
Altidore a facut o figura frumoasa la Cupa Confederatiilor. Ramane de vazut daca se va plia pe sistemul de joc din Premier League.
Altidore a facut o figura frumoasa la Cupa Confederatiilor. Ramane de vazut daca se va plia pe sistemul de joc din Premier League.
Cred ca se va plia perfect!