FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Transferuri internationale

«1910111213»
gio_stgloria31.07.2009 13:02

ok , da tot nu stiu ce cauti tu pe forumu asta.

scz de offtopic

bodrumdan_barkahan31.07.2009 13:10
ok , da tot nu stiu ce cauti tu pe forumu asta.

scz de offtopic

nu cred ca scria la ınregistrare ca este ınterzis membrii unei echipe straine.

MoWeed31.07.2009 13:13

@ gio_stgloria, bodrumdan_barkahan

 

Va rog nu va mai certati aiurea. Daca, totusi, vreti sa continuati, folositi mesageria privata.

bodrumdan_barkahan31.07.2009 16:59
@ gio_stgloria, bodrumdan_barkahan

 

Va rog nu va mai certati aiurea. Daca, totusi, vreti sa continuati, folositi mesageria privata.

eu numa cert cu nimeni.uitate mai sus o sa vezi ca am dreptate.

Maye02.08.2009 17:35

Pawel Pogrebniak de la Zenit la VfB Stuttgart.

http://vfb.de/de/aktuell/news/2009/32406.php

 

Foarte buna mutare facuta de nemti.Marica,deci, ramane rezerva.

gio_stgloria05.08.2009 15:57

Marko Pantelic de la Herta Berlin e liber de contract si e momentan fara club, dupa spusele lui sport.ro. Cine il ia , da lovitura.

Maye05.08.2009 16:07
Marko Pantelic de la Herta Berlin e liber de contract si e momentan fara club, dupa spusele lui sport.ro. Cine il ia , da lovitura.

Parerea ta ca da lovitura.Eu nu prea sunt de acord.

gio_stgloria05.08.2009 16:08

E jucator de valoare ma .

MoWeed05.08.2009 16:08

@Maye

 

Depinde mult si de echipa care o sa-l ia. O echipa mai mica ar da lovitura

gio_stgloria05.08.2009 16:16

adica cat de mica ? gloria buzau ? avantu crevedia ?:)) , sa fim seriosi , Steaua actuala n-are fata de un asemenea jucator.

Maye05.08.2009 16:19
@Maye

 

Depinde mult si de echipa care o sa-l ia. O echipa mai mica ar da lovitura

O echipa mica si care nu vrea multe.

Are 30 de ani si este iesit din forma.Imi e greu sa cred ca mai are multe de spus.

Gio,eu cred ca o sa joace la o echipa care se bate la retrogradare prin Vest sau Rusia.Si eu unul personal nu cred ca ar avea vreun sens aducerea lui la noi.Si oricum e utopie pentru ca asta nu accepta 10.000 pe luna.

Daniel-Ionut05.08.2009 16:29

Ce'ati patit ma? :blink:

Ar rupe Liga lu' Mitica in 2 Pantelic daca ar juca la Steaua :oleole:

MoWeed05.08.2009 16:31

Cred ca o sa-l ia la pachet cu Camus...

 

Pantelic nu o sa vina in Liga 1, se gaseste vreo echipa in Rusia, Turcia sau chiar Germania(echipele de la retrogradare din Budersliga sau vreo echipa din 2 Bundersliga) care sa ii dea un salariu mult peste cele de la noi

Maye05.08.2009 16:40
Ce'ati patit ma? :blink:

Ar rupe Liga lu' Mitica in 2 Pantelic daca ar juca la Steaua :oleole:

Nu cred.Si da...cred ca Rusia scrie pe el.

M-ati facut curios acum sa vad unde ajunge!

 

Si Mo...e gata povestea cu Camus...omul e transferat la Genk :naughty:

 

Xabi Alonso a fost inlocuit cu Alberto Aquilani de la AS Roma pentru 20 milioane de lire.

http://www.liverpoolfc.TV/news/drilldown/N...090805-1649.htm

Portarul Marco Amelia s-a trasferat de la Palermo la Genoa.Afacerea a costat un ... portar.Rubinho de la Genoa a plecat la Palermo.

Parerea mea?Palermo a pierdut in toata afacerea asta.

http://www.goal.com/en/news/10/italy/2009/...-amelia-rubinho

Daniel-Ionut05.08.2009 17:23

Darren Bent de la Tottenham, la Sunderland!

http://www.safc.com/page/LatestNews/0,,10281~1744436,00.html

Maye05.08.2009 20:51
Darren Bent de la Tottenham, la Sunderland!

http://www.safc.com/page/LatestNews/0,,10281~1744436,00.html

Foarte bun transfer.Steve Bruce isi face echipa buna la Sunderland.

0,,10281~6841656,00.jpg

Maye06.08.2009 09:11

Marko Arnautovic a fost imprumutat de la Twente Enschede la Inter pentru 1 an cu optiune de cumparare.

http://www.fctwente.nl/nieuws/index.php?item=8786

Super afacere facuta de Inter.

Joleon Lescott este aproape jucatorul lui Manchester City.

http://www.goal.com/en/news/9/england/2009...-lescott-report

Ronnie06.08.2009 09:15

Si City a facut o afacere super-buna. Lescott era unul din favoritii mei. Se pliaza excelent pe Premier League.

MoWeed06.08.2009 09:18

Are o echipa destul de tare City acum. Daca ar mai imbunatati putin apararea ar putea sa se bata pentru locurile de CL

Maye06.08.2009 09:42

Cu transferul lui Lescott , care este un jucator foarte bun,care poate juca pe toata pozitiile din aparare si mai si marcheaza destul de des , spun ca City si-a cam rezolvat problema su cu apararea.Acum o sa depinda de forma omului de langa Lescott fie el Toure , Dunne sau Richards.Dar cu o aparare in forma , de genul Richards-Toure-Lescott-Brigde , City nu ar trebui sa aiba probleme , avand in vedere ca in Shay Given au si un portar foarte bun.

Ronnie06.08.2009 18:17

Caceres de la Barcelona la Juventus.

Maye06.08.2009 18:20

Klaas Jan Huntelaar oficial la AC Milan de la Real Madrid.

http://www.acmilan.com/NewsDetail.aspx?idNews=88566

Hull City a facut o treaba senzatioanala imprumutandu-l pe Jozy Altidore de la Villareal.Pentru cei care urmaresc Premier League o sa vedeti in acest atacant un super jucator.

http://www.hullcityafc.net/page/NewsDetail...1745611,00.html

0,,10338~6844710,00.jpg

 

MoWeed06.08.2009 21:02

Milan a facut primul transfer foarte bun din vara asta

**alex**07.08.2009 16:14

Altidore a facut o figura frumoasa la Cupa Confederatiilor. Ramane de vazut daca se va plia pe sistemul de joc din Premier League.

Maye07.08.2009 19:53
Altidore a facut o figura frumoasa la Cupa Confederatiilor. Ramane de vazut daca se va plia pe sistemul de joc din Premier League.

Cred ca se va plia perfect!

«1910111213»