FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

WORLD CUP GERMANY 2006

«15678918»
axl2313.06.2006 18:06

ce PROST a jucat franta! mare dezamagire, Henry si zidane au fost aproape de zero!

Dawson13.06.2006 18:09

Blat ordinar!

Daca n-a fost, atunci Franta e de 2 lei vechi, iar Elvetia e mai solida decat ma asteptam.

Melku13.06.2006 18:16

Foarte slab antrenorul Frantei..

***alex***13.06.2006 18:21

Trezeguet si Maoulida trebuiau sa fie titulari... Si uite asa Franta n-a mai dat gol la Mondiale de 8 ani, fix din finala cu Brazilia.

radusteaua13.06.2006 18:46

franta joaca varza rau multe greseli de calificat se califica ca bat pe togo si pe corea de sud dar mai departe nu cred la cum joaca

forever_STEAUA13.06.2006 18:50

@radusteaua

 

Off topic: pe tastatura ta nu sunt semne de punctuatie?! Nici macar unul ?!

 

On topic: Franta se va califica in optimi... Si apoi vor lua avionul spre casa...

 

Mondialul continua in cateva minute : intra in scena Brazilia.

I.N.Money13.06.2006 19:49

Brazilie care nu prea a stralucit,noroc cu Ricardo Kaka...poate in repriza a 2 a... :arrow:

axl2313.06.2006 19:50

ba mie imi pare ca a jucat binisor prima repriza, emerson e fantastic.

Motanu D13.06.2006 19:53

Brazilia joaca fara atacanti... Ronaldo parca ar fi un hipopotam incercand sa mearga pe sfoara, iar Adriano aduce la joc cu... Mutu.

Pe faza defensiva, culmea, brazilienii au jucat impecabil in frunte cu Emerson. Mijlocul merge la parametrii normali. Sa speram ca se va trezi si atacul.

I.N.Money13.06.2006 19:54

Se putea si mai bine pentru ei.

Se pare,din cate am vazut eu ca intr-adevar piesa de baza a echipei este Emerson,batranul Emerson.

axl2313.06.2006 19:56

ceva de genul emerson ne-ar trebui si la Steaua, la noi doar Paraschiv imi pare ca mai munceste semnificativ la recuperari, si asta cand vrea el.

I.N.Money13.06.2006 20:00

Mai in gluma mai in serios,dupa ce e sanctionata Juve si ramane fara jucatori,poate pune JJ ochii pe el.

Poate el este jucatorul pe care il cauta Steaua la Mondiale :P

Motanu D13.06.2006 20:01

Nu-mi place sa zic asta, dar Emerson e clar prea bun pentru noi. Din pacate... :roll:

axl2313.06.2006 20:05

da nici n-am zis sa vina la Steaua, n-ar fi nimeni de acord, s-ar isca din nou discutii despre cimitirul de elefanti. :D asta ca sa-mi sustin inca o data parerea ca Anca ar fi foarte bun langa Iacob si Dica.

Bogdan4Steaua13.06.2006 21:39

Slab jocul Braziliei. Peste media echipei: Kaka, Cafu si Emerson.

 

Sub media echipei: Ronaldo, Adriano si Lucio.

 

Bine ca nu am pus azi la pariuri.

 

Despre Franta idem. Henry m-a dezamagit complet.

 

Maine sper sa faca Ucraina o figura frumoasa impotriva Spaniei. Mizez de asemenea pe victoria Germaniei in meciul cu Polonia si pe victoria Tunisiei in meciul cu Arabia Saudita.

armanovici13.06.2006 21:45
asta ca sa-mi sustin inca o data parerea ca Anca ar fi foarte bun langa Iacob si Dica.

 

De care Anca vorbesti? 8O 8O

uZy | @nDr3i14.06.2006 02:59

in sfarsit :)..am gasit si eu canal in Chicago asta belit unde sa vad toate meciurile ..si am luat si vacantza

 

ontopic : uitati intrati pe site http://cosmos.bcst.yahoo.com/scp_v3/viewer...458046&lang=enf

 

deci m-am uitat pe site is toate fazele tari golurile si tot si se tot updateaza in fiecare zi..m-am uitat la goluri sunt incredibile...e super campionatul anul asta si foarte echilibrat si plin de faze si surprize...Germania vs Croatia ..ce gol or pe vinclu si multe alte goluri...e super :D...ITalia GO :D

Teoctist14.06.2006 07:24

Brasil

 

148377303ac299017f3ed_512_315_.jpg

 

www.prosport.ro

axl2314.06.2006 07:41

@armanovici

Anca de la CFR. :D:):(

Virgil14.06.2006 12:36

Cele mai tari stiri ale zilei despre mondial :

 

http://www.spt.ro/?section=2&subsection=38...38&articol=9453

 

Astazi 14.06.06 se joaca urmatoarele meciuri :

Spania-Ucraina 16:00

Tunisia-Arabia 19:00

Germania-Polonia 22:00.

ady4steaua14.06.2006 13:20

:D ...mie aseara mi sa parut meciul dintre brz-croatia..fara surprize...cam comun...avand in vedere ca brz...castiga mereu.. :roll:

general_angel14.06.2006 13:40

la cum a jucat Brazilia ieri,eu zic ca nu au nici o sansa sa castige cupa.

forever_STEAUA14.06.2006 15:10

Scor final: Spania - Ucraina 4-0

 

Frumos :D

Agy_2314.06.2006 15:47

Spania cred ca a devenit principala favorita la titlul mondial dupa aceasta prestatie INCANTATOARE . Chiar daca pe ucrainieni i`a cam furat tusierii , Spania a fost mult peste ei .

***alex***14.06.2006 16:15

Frumoasa faza de la ultimul gol!

«15678918»