FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

WORLD CUP GERMANY 2006

«14567818»
uZy | @nDr3i12.06.2006 21:15
Steaua-Rapid 2-0.  8)

 

lol ?cand ?si vezi ca esti off

 

ontopic: _l_ USA cel mai fericit is ca a luat 3 la 0 :D

Dawson12.06.2006 21:28

Ba nu sunt off topic!

Italia = Steaua

Ghana = Rapid

Italia-Ghana 2-0 => Steaua-Rapid 2-0 8)

Bogdan4Steaua12.06.2006 21:54
Australia - Japonia 1

 SUA - Cehia 2

 Italia - Ghana 1

 

S-a strigat Bingo! :wink:

I.N.Money12.06.2006 22:01

Bogdane de acum cred ca pariorii de pe forum trebuie sa apeleze la tine cu un sfat :lol: .

Dawson12.06.2006 22:08

Nu mai spune! Ia mai uitati-va voi cate astfel de combinatii au fost azi? 8)

Bogdan4Steaua12.06.2006 22:29

Am nimerit 8 meciuri din 9(singurul meci care m-a usurat de bani a fost T&T - Suedia 0-0).

Dawson12.06.2006 22:49

Si eu am nimerit 7, plus un rezultat exact - la care se mai puteau adauga doua daca nu eram furat de arbitri! :D

http://www.totalsport.ro/forum/showthread.php?t=10968

Bogdan4Steaua13.06.2006 13:15

Coreea - Togo X(meci slab)

Franta - Elvetia 1

Brazilia - Croatia 1

radusteaua13.06.2006 13:53

togo foarte aproape de o surpriza conduce la pauza

Dawson13.06.2006 14:56

E, voila Bogdan, ai mai dat o chifla! :D

forever_STEAUA13.06.2006 15:10

Rezultat final: Coreea de Sud - Togo 2-1

Dan_BKL13.06.2006 15:16

meci foarte slab intre Korea si Togo.

In aceasta grupa Franta si Elvetia pornesc clar cu prima sansa chiar daca Korea deja are 3 pct.

Nu vad cum ar putea s-a se califice Koreeni jucat atat de jalnic cum au aratat-o astazi

forever_STEAUA13.06.2006 15:21

Un meci pentru care nu era necesar ca cele doua echipe sa vina pana in Germania ... :D

Dan_BKL13.06.2006 15:33

diferenta de la cer la pamant intre Ghana si Togo cu toate ca ambele echipe au pierdut 1meci al lor la cupa mondiala

am vazut ieri o echipa a ghanei foarte ambitioasa care a pus probleme mari Italiei iar azi am vazut o echipa a statului Togo de te doare capu :lol:

beckam13.06.2006 15:37

:lol: .......Anglia in grafic... :lol: ...Brazilia o sa-i zdrobeasca pe totzi la mondialul asta....

prevad o finala Brazilia - Argentina.......4-1

Ronaldinho, robinho, Cicinho, Lucio, Dida, ........comentarii????????

beckam13.06.2006 15:41

prost meci-Korea-Togo....si cand te gandeshti ca noi nu neam klifikt, da sau klifikt astea..... :cry: .....................

beckam13.06.2006 15:47

100% brazilia campioana

forever_STEAUA13.06.2006 15:52

@beckam

 

Si era greu sa folosesti edit-ul?!

armanovici13.06.2006 15:58

Lenea-i mare doamna...

 

Ce magar realizatorul transmisiei Franta-Elvetia....a stat pe fata lui Ribery sa i se vada cicatricile vreo 25 de secunde asta in timp ce restul au avut prim plan maxim 5 secunde.

 

 

Francezi iar cu o echipa de culoare...doar 4 jucatori albi :D...latini dracu' :P

beckam13.06.2006 16:52

dupa ca au condus cu 1 0 si dupa aia au incasato cu 2-1 rushine!!!!

alex ripper13.06.2006 17:09

joc slab al frantei. joaca prea defensiv.

I.N.Money13.06.2006 17:21

Franta se pare ca mizeaza pe un 1-0 in meciul cu Togo sa se califice.

Mare maestru este Raymond Domenech,dupa senzationala campanie de calificari cu egaluri cu Irlanda sau Cipru,acum la Mondial isi arata cu adevarat clasa. :roll:

 

Later edit;Priviti cine arbitreaza,e amicul nostru Ivanov.

forever_STEAUA13.06.2006 17:55

Rezultat final: Franta - Elvetia 0-0

 

Niciodata nu mi-au placut francezii :D

alex ripper13.06.2006 17:56

poate repeta franta "perfomanta" de acum 4 ani cand a terminat grupa fara sa inscrie :lol: :lol:

Motanu D13.06.2006 17:57
Priviti cine arbitreaza,e amicul nostru Ivanov.

Prefer arbitrii din Africa, Caraibe sau Oceania decat pe rusul asta. A stricat prea multe partide !

«14567818»