Steaua-Rapid 2-0. 8)
lol ?cand ?si vezi ca esti off
ontopic: _l_ USA cel mai fericit is ca a luat 3 la 0 ![]()
Steaua-Rapid 2-0. 8)
lol ?cand ?si vezi ca esti off
ontopic: _l_ USA cel mai fericit is ca a luat 3 la 0 ![]()
Ba nu sunt off topic!
Italia = Steaua
Ghana = Rapid
Italia-Ghana 2-0 => Steaua-Rapid 2-0 8)
Australia - Japonia 1SUA - Cehia 2
Italia - Ghana 1
S-a strigat Bingo! :wink:
Bogdane de acum cred ca pariorii de pe forum trebuie sa apeleze la tine cu un sfat :lol: .
Nu mai spune! Ia mai uitati-va voi cate astfel de combinatii au fost azi? 8)
Am nimerit 8 meciuri din 9(singurul meci care m-a usurat de bani a fost T&T - Suedia 0-0).
Si eu am nimerit 7, plus un rezultat exact - la care se mai puteau adauga doua daca nu eram furat de arbitri! ![]()
Coreea - Togo X(meci slab)
Franta - Elvetia 1
Brazilia - Croatia 1
togo foarte aproape de o surpriza conduce la pauza
E, voila Bogdan, ai mai dat o chifla! ![]()
Rezultat final: Coreea de Sud - Togo 2-1
meci foarte slab intre Korea si Togo.
In aceasta grupa Franta si Elvetia pornesc clar cu prima sansa chiar daca Korea deja are 3 pct.
Nu vad cum ar putea s-a se califice Koreeni jucat atat de jalnic cum au aratat-o astazi
Un meci pentru care nu era necesar ca cele doua echipe sa vina pana in Germania ... ![]()
diferenta de la cer la pamant intre Ghana si Togo cu toate ca ambele echipe au pierdut 1meci al lor la cupa mondiala
am vazut ieri o echipa a ghanei foarte ambitioasa care a pus probleme mari Italiei iar azi am vazut o echipa a statului Togo de te doare capu :lol:
:lol: .......Anglia in grafic... :lol: ...Brazilia o sa-i zdrobeasca pe totzi la mondialul asta....
prevad o finala Brazilia - Argentina.......4-1
Ronaldinho, robinho, Cicinho, Lucio, Dida, ........comentarii????????
prost meci-Korea-Togo....si cand te gandeshti ca noi nu neam klifikt, da sau klifikt astea..... :cry: .....................
100% brazilia campioana
@beckam
Si era greu sa folosesti edit-ul?!
Lenea-i mare doamna...
Ce magar realizatorul transmisiei Franta-Elvetia....a stat pe fata lui Ribery sa i se vada cicatricile vreo 25 de secunde asta in timp ce restul au avut prim plan maxim 5 secunde.
Francezi iar cu o echipa de culoare...doar 4 jucatori albi
...latini dracu' ![]()
dupa ca au condus cu 1 0 si dupa aia au incasato cu 2-1 rushine!!!!
joc slab al frantei. joaca prea defensiv.
Franta se pare ca mizeaza pe un 1-0 in meciul cu Togo sa se califice.
Mare maestru este Raymond Domenech,dupa senzationala campanie de calificari cu egaluri cu Irlanda sau Cipru,acum la Mondial isi arata cu adevarat clasa. :roll:
Later edit;Priviti cine arbitreaza,e amicul nostru Ivanov.
Rezultat final: Franta - Elvetia 0-0
Niciodata nu mi-au placut francezii ![]()
poate repeta franta "perfomanta" de acum 4 ani cand a terminat grupa fara sa inscrie :lol: :lol:
Priviti cine arbitreaza,e amicul nostru Ivanov.
Prefer arbitrii din Africa, Caraibe sau Oceania decat pe rusul asta. A stricat prea multe partide !