FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

WORLD CUP GERMANY 2006

«12345618»
Grinch09.06.2006 18:02

Germania - Costa Rica 4-2 . Goluri foarte frumoase , sa speram ca o tine tot asa Campionatul Mondial .

I.N.Money09.06.2006 18:07

Chiar daca au batut cu 4-2,nemtii nu se pot lauda cu un meci fantastic daca au primit 2 goluri din 2 suturi pe poarta.

Pe viitor daca nu corecteaza greselile din defensiva s-ar putea sa paraseasca prematur aceasta competitie.

Melku09.06.2006 18:09

La golul doi al echipei din Costa Rica fundasii centrali germani au gresit flagrant amandoi atacand omul cu mingea lasandu-l total liber pe Wanchope, a fost chiar hilara faza...

armanovici09.06.2006 19:48

Mondialul se discuta pe fcsteaua.ro...in plus aveti un interesant concurs:"Top Gol 5"...votati si aveti sansa de a castiga un dvd cu unul din meciurile europene ale Stelei!

 

http://www.fcsteaua.ro/index/section/artic...es/article/2591

_yang09.06.2006 21:15

Pacat de Costa Rica ... A lasat senzatia ca putea mai mult ! :( De polonezi ce sa mai zicem...??? Au fost surprinsi de jocul extraordinar pe contraatac a Ecuadorului...(mi-am adus aminte de '94)!!!

Dj09.06.2006 21:27

daaa..tot niste tricolori faceau spectacol atunci..

despre polonia.. mi se pare mai slaba k echipa Romaniei...desi nu isi au rost astfel de comparatii

_yang09.06.2006 21:28

Da replica celui care comenta cu "tricolurii" a cam rasucit cutitul... :evil:

uZy | @nDr3i09.06.2006 22:27

si GERMANIA incepe tare :D...GO GO GO ALL TEAMS!!! :D GL la toti cu pariurile si sa castigati multzi bani :P

Bogdan4Steaua10.06.2006 01:00

Am pus azi 200.000 si am scos 380.000(Germania - Costa Rica 1 si Polonia - Ecuador - sub 2.5 goluri).

 

Pe maine:

 

Gol marcat Anglia (1.12)

Argentina - Coasta de Fildes 1 (1.5)

Trinidad si Tobago - Suedia 2 (1.22)

 

Miza: 200.000 Castig: 410.000

 

Lasand pariurile la o parte, am remarcat jocul interesant al Ecuadorului si defensiva destul de fragila a Germaniei. Polonezii nu arata ca o echipa capabila sa iasa din grupe in ciuda ratarii unor ocazii spectaculoase in primul meci.

Dawson10.06.2006 01:03

Pariurile tale, Bogdan, sunt decente. Mai mult ca sigur, maine vei avea 21 de lei mai mult. Tre sa dai de baut! :D

Bogdan4Steaua10.06.2006 01:07

Sa speram. :)

Grinch10.06.2006 05:00

Ecuador promite multe la acest campionat . Paseaza foarte bine , nu prea stiau polonezii unde sa caute mingea .

***alex***10.06.2006 06:15

Cred ca ai tremurat la barile polonezilor, Bogdane! :D

forever_STEAUA10.06.2006 14:07

La pauza: Anglia - Paraguay 1-0 [Gamarra '4 (autogol)]

Bogdan4Steaua10.06.2006 14:21
Cred ca ai tremurat la barile polonezilor, Bogdane!  :D

 

Mi-a stat inima in loc, recunosc. :D

 

Gol marcat Anglia - OK(mai am Argentina si Suedia).

forever_STEAUA10.06.2006 14:30

min 67: Robinson este "eroul" fazei în care a degajat balonul, reuşind performanţa de a lovi ecranul gigant aflat la peste 50 de metri deasupra centrului terennului

 

 

 

:lol: :lol: :lol:

 

prosport.

 

Scor final: Anglia-Paraguay 1-0

 

Multumit, Bogdane? :D

Bogdan4Steaua10.06.2006 16:32

Deocamdata da.

 

Referitor la meci, Anglia nu m-a impresionat. Portar slab, defenisva buna, mijloc solid, insa un atac destul de slab.

forever_STEAUA10.06.2006 16:50

La pauza: Trinidad & Tobago - Suedia 0-0

Bogdan4Steaua10.06.2006 17:11

Da, chiar nu credeam sa reziste cei din Trinidad si Tobago. Sper totusi sa inscrie Suedia.

forever_STEAUA10.06.2006 17:13

Bogdan,

acum au mai mari sanse, Trinidad au ramas in 10

 

In alta ordine de idei, Togo a ramas fara antrenor, Pfister a demisionat...

Bogdan4Steaua10.06.2006 17:17

Daca nu castiga, suedezii se fac de ras.

 

Later edit: M-au mancat suedezii. :cry:

 

Scor final: 0-0.

forever_STEAUA10.06.2006 17:59

Sorry , Bogdane. :(

 

Show must go on! Azi pierzi , maine o sa castigi :D

felix4you200210.06.2006 20:01

lasa bogdane ca ai noroc in dragoste ;)

Ionutdal10.06.2006 22:57

A castigat ARGENTINA , greu dar a castigat .De astazi tin cu ARGENTINA LA WORLD CUP .

weeezer_2011.06.2006 07:36

pt azi,

Serbia - Olanda 2

Mexic - Iran 1

Angola - Portugalia 2

 

cred ca ma duc si io pe la Stanley ca mi-a facut pofta Bogdan :D

«12345618»