FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

WORLD CUP GERMANY 2006

«1234518»
DTP-Ludacris03.06.2006 11:50

Yo m-am uitat la amicalul cu Ungaria si mia placut cum joaca...vom vedea noi dak trece sau nu de grupe...eu zic ca DA !

armanovici03.06.2006 14:20
Yo m-am uitat la amicalul cu Ungaria si mia placut cum joaca...vom vedea noi daca trece sau nu de grupe...eu zic ca DA !

 

Eu presimt o semifinala...are cei mai buni mijlocasi centrali din lume,daca isi revin Rooney va fi o candidata serioasa!

general_angel03.06.2006 14:25
Yo m-am uitat la amicalul cu Ungaria si mia placut cum joaca...vom vedea noi daca trece sau nu de grupe...eu zic ca DA !

 

Eu presimt o semifinala...are cei mai buni mijlocasi centrali din lume,daca isi revin Rooney va fi o candidata serioasa!

Servus armanovici . long time no see. Deci pana la urma pe cine pot fi sigur ca o sa castige campionatul mondial ca sa stiu pe cine sa pun la pariuri?

armanovici03.06.2006 14:27

Salutare stimate general_angel...multumim pentru prezenta!....am avut si eu un mic concediu :P

forever_STEAUA03.06.2006 14:29

@general_angel

 

Nu ai de unde sa stii, si tocmai in asta sta frumusetea acestei competitii. Sunt cateva echipe care pornesc, ca favorite, dar... Vor fi si surprize...

general_angel03.06.2006 14:35
@general_angel

 

Nu ai de unde sa stii, si tocmai in asta sta frumusetea acestei competitii. Sunt cateva echipe care pornesc, ca favorite, dar... Vor fi si surprize...

 

pai io sunt impartit intre argentina ,brazilia anglia, si ca surpriza spania.

***alex***03.06.2006 17:13

Si uite ca Anglia a dat 6-0 azi cu Jamaica. Peter Crouch si "robotul" lui au devenit celebri.

uZy | @nDr3i07.06.2006 02:53

eu zic clar ca Brazilia castiga :)..are echipa foarte buna..probleme in aparare dar eu atac de nota 10 :)

Melku08.06.2006 20:03

Am vazut imaginile cu Cisse cand s-a produs accidentarea si pot sa spun ca mi s-a rupt sufletul, un moment TRAGIC comparabil cu momentul in care i-a sarit genunchiul lui Ronaldo in primul meci de la Inter dupa accidentarea lunga suferita.

I.N.Money08.06.2006 20:08

Era mai demult un film pe gsp,intitulat K1 horror.

Accidentarile lui Djibril cred ca sunt printre cele mai groaznice vazute vreodata. :(

Dawson08.06.2006 21:15

Ce pacat! :(

Un fotbalist exceptional Djibril - si numai de ghinioane are parte... Si acum, pentru ce? Pentru un rahat de amical cu China!!! 8O

_yang08.06.2006 22:21

Pacat de Cisse ... avea sansa de de a ii demonstra lui Benitez ca-si merita locul la Liverpool!!!

Cristinet8609.06.2006 05:17

EU tin cu fotbalul european si mi-as dori o castigatoare din Europa, favoritele mele sunt Franta si Spania.

***alex***09.06.2006 06:40
Pacat de Cisse ... avea sansa de de a ii demonstra lui Benitez ca-si merita locul la Liverpool!!!

 

Nu mai avea ce sa demonstreze, era in tratative cu OM, dar acum se pare ca nu va mai ajunge nici acolo... :(

armanovici09.06.2006 12:04

Let the show begin.

 

AZI ora 17.00 GMT incepe cel mai grandios bal al planetei...spectacolul suprem, Cupa Mondiala la Fotbal.

 

in deschidere Germania-Costa Rica.

Dan_BKL09.06.2006 12:13

Germania - Costa Rica in deschiderea campionatului mondial.

chiar ca vom avea spectacol.ma astept la cel putin 3 goluri de la nemti.e un meci pe care se poate paria multi bani pe germania fara nici o indoiala.

_yang09.06.2006 14:10

Costa Rica poate face surpriza (chiar pariez pe asta) !!!

Melku09.06.2006 14:19

Cea mai mare surpriza pe care o poate face Costa Rica in fata Germaniei e sa ia doar un gol :lol:

Motanu D09.06.2006 14:21

Singura surpriza ar fi sa faca Germania cel mai mare scor din istoria CM...

_yang09.06.2006 14:23

Mai vedem la sfarsit...

***alex***09.06.2006 14:36

Apropo de pariuri la meciul asta am pus ca Costa Rica nu va inscrie.

 

LET THE WELTMEISTERSCHAFT BEGIN!!!

Grinch09.06.2006 15:44

V-a placut deschiderea ? Pe mine sincer nu prea m-a impresionat .

Bogdan4Steaua09.06.2006 16:23

A inscris Costa Rica. E 2-1 pentru Germania.

armanovici09.06.2006 17:44
Apropo de pariuri la meciul asta am pus ca Costa Rica nu va inscrie.

 

LET THE WELTMEISTERSCHAFT BEGIN!!!

 

Bine ai facut, inspiratule :lol:

***alex***09.06.2006 17:59

Mda... si daca stau mai bine sa ma gandesc a cam fost ofsaid la ambele goluri, era cu un mic pas in fata Wanchope. Wanchope care ar putea Steaua sa se intereseze de el, joaca la Herediano in Costa Rica, face 30 de ani vara asta, e inalt, tehnic, stie sa se demarce. :D

 

Frumos inceput de CM!

«1234518»