Yo m-am uitat la amicalul cu Ungaria si mia placut cum joaca...vom vedea noi dak trece sau nu de grupe...eu zic ca DA !
Yo m-am uitat la amicalul cu Ungaria si mia placut cum joaca...vom vedea noi dak trece sau nu de grupe...eu zic ca DA !
Yo m-am uitat la amicalul cu Ungaria si mia placut cum joaca...vom vedea noi daca trece sau nu de grupe...eu zic ca DA !
Eu presimt o semifinala...are cei mai buni mijlocasi centrali din lume,daca isi revin Rooney va fi o candidata serioasa!
Yo m-am uitat la amicalul cu Ungaria si mia placut cum joaca...vom vedea noi daca trece sau nu de grupe...eu zic ca DA !
Eu presimt o semifinala...are cei mai buni mijlocasi centrali din lume,daca isi revin Rooney va fi o candidata serioasa!
Servus armanovici . long time no see. Deci pana la urma pe cine pot fi sigur ca o sa castige campionatul mondial ca sa stiu pe cine sa pun la pariuri?
Salutare stimate general_angel...multumim pentru prezenta!....am avut si eu un mic concediu ![]()
@general_angel
Nu ai de unde sa stii, si tocmai in asta sta frumusetea acestei competitii. Sunt cateva echipe care pornesc, ca favorite, dar... Vor fi si surprize...
@general_angel
Nu ai de unde sa stii, si tocmai in asta sta frumusetea acestei competitii. Sunt cateva echipe care pornesc, ca favorite, dar... Vor fi si surprize...
pai io sunt impartit intre argentina ,brazilia anglia, si ca surpriza spania.
Si uite ca Anglia a dat 6-0 azi cu Jamaica. Peter Crouch si "robotul" lui au devenit celebri.
eu zic clar ca Brazilia castiga
..are echipa foarte buna..probleme in aparare dar eu atac de nota 10 ![]()
Am vazut imaginile cu Cisse cand s-a produs accidentarea si pot sa spun ca mi s-a rupt sufletul, un moment TRAGIC comparabil cu momentul in care i-a sarit genunchiul lui Ronaldo in primul meci de la Inter dupa accidentarea lunga suferita.
Era mai demult un film pe gsp,intitulat K1 horror.
Accidentarile lui Djibril cred ca sunt printre cele mai groaznice vazute vreodata. ![]()
Ce pacat! ![]()
Un fotbalist exceptional Djibril - si numai de ghinioane are parte... Si acum, pentru ce? Pentru un rahat de amical cu China!!! 8O
Pacat de Cisse ... avea sansa de de a ii demonstra lui Benitez ca-si merita locul la Liverpool!!!
EU tin cu fotbalul european si mi-as dori o castigatoare din Europa, favoritele mele sunt Franta si Spania.
Pacat de Cisse ... avea sansa de de a ii demonstra lui Benitez ca-si merita locul la Liverpool!!!
Nu mai avea ce sa demonstreze, era in tratative cu OM, dar acum se pare ca nu va mai ajunge nici acolo... ![]()
Let the show begin.
AZI ora 17.00 GMT incepe cel mai grandios bal al planetei...spectacolul suprem, Cupa Mondiala la Fotbal.
in deschidere Germania-Costa Rica.
Germania - Costa Rica in deschiderea campionatului mondial.
chiar ca vom avea spectacol.ma astept la cel putin 3 goluri de la nemti.e un meci pe care se poate paria multi bani pe germania fara nici o indoiala.
Costa Rica poate face surpriza (chiar pariez pe asta) !!!
Cea mai mare surpriza pe care o poate face Costa Rica in fata Germaniei e sa ia doar un gol :lol:
Singura surpriza ar fi sa faca Germania cel mai mare scor din istoria CM...
Mai vedem la sfarsit...
Apropo de pariuri la meciul asta am pus ca Costa Rica nu va inscrie.
LET THE WELTMEISTERSCHAFT BEGIN!!!
V-a placut deschiderea ? Pe mine sincer nu prea m-a impresionat .
A inscris Costa Rica. E 2-1 pentru Germania.
Apropo de pariuri la meciul asta am pus ca Costa Rica nu va inscrie.
LET THE WELTMEISTERSCHAFT BEGIN!!!
Bine ai facut, inspiratule :lol:
Mda... si daca stau mai bine sa ma gandesc a cam fost ofsaid la ambele goluri, era cu un mic pas in fata Wanchope. Wanchope care ar putea Steaua sa se intereseze de el, joaca la Herediano in Costa Rica, face 30 de ani vara asta, e inalt, tehnic, stie sa se demarce. ![]()
Frumos inceput de CM!