Am asa o presimtire ca Olanda, dar imi doresc sa castige Italia si voi tine cu azurri
... Olanda va castiga pentru ca a fost de prea multe ori nedreptatita de istorie.
Ar fi prea plictisitor sa castige Brazilia .
io zic ca ar putea sa castige si germania ... ca si ei joaca ceva
germania chiar joaca extrem de bine..... pfffff ce am zis-o... daca ar castiga germania ar trebui sa castige si Romania ca i-a batut o data cu 5-2 .... oricum eu vad favorite clar pe brazilia si argentina... si cred ca asta va fi si finala.... poate finala va fi decisa de Ronaldinho si Messi.... e de vazut acest campionat mondial.. cred ca va fi cel mai spectaculos
Brazilia vs. Argentina
Ronaldinho vs. Messi
Forza ARGENTINA ! 8)
germania chiar joaca extrem de bine..... pfffff ce am zis-o... daca ar castiga germania ar trebui sa castige si Romania ca i-a batut o data cu 5-2 .... oricum eu vad favorite clar pe brazilia si argentina... si cred ca asta va fi si finala.... poate finala va fi decisa de Ronaldinho si Messi.... e de vazut acest campionat mondial.. cred ca va fi cel mai spectaculos
5-1
Germania cred ca va castiga Cm2006 pentru ca nimeni nu ii va sta in fata.
Germania si Brazilia nu se pot intalni decat in finala.Iar Brazilia nu va ajunge pana acolo.
Brazilia va iesi din sferturi sau semi-finale mai mult ca sigur.
cred ca finala o va juca Germania cu Italia sau Suedia.
Din grupe cred ca vor merge mai departe urmatoarele formatii:
A:Germania si Polonia
B:Suedia si Anglia
C:Serbia si Olanda
D:Portugalia si Iran
E:Italia si Cehia
F:Brazilia si Croatia
G:Franta si Elvetia
H:Spania si Ucraina
apoi in sferturi vor ramane numai echipele mari:Germania,Suedia,Olanda,Portugalia,Italia,Brazilia,Franta,Spania.
de aici incolo orice se poate intampla dar cred ca Germania va castiga meci dupa meci indiferent de adversar.
mizez p Italia... insa nu's neaparat 100% sigura ca ar castiga cupa ![]()
sunt multe echipe bune.
E curios ca nu a votat nimeni Franta, nici aici si nici la topicul in engleza! Chiar asa nu e nici un fan?
Pentru Zidane ar fi o retragere nemaipomenita...
Atat timp cat Franta are un antrenor ca Raymond Domenech,cred ca e un lucru fantastic daca o sa treaca de grupe.
franta, spania, germania...
au jucatori buni si vedete, dar nu au o ECHIPA! nu au team-chemistry cum e la fifa.
eu unu tin cu 4 echipe.oricare din astea daca ar lua cupa eu m`as bucura : anglia argentina spania si italia ... imi plac jucatorii..englezii pt spiritul lor de lupta...argentina si spania pt tehnica extraordinara a iar italia pt k ma simt cel mai apropiat de ei k natiune...
brazilia..boring..toata lumea tine cu ei..
Brazilia 90% Argentina 10%
brazilia..boring..toata lumea tine cu ei..
Brasil means Football! ![]()
Cu toate ca, la fel ca toata lumea tin cu Brazilia pentru ca e sinonima cu fotbalul spectacol, ar fi frumos ca Olanda sa castige mai ales ca vor fi viitorii nostri adversari din preliminariile CE 2008. Si ce frumos ar fi ca in Ghencea sa vina Campioana Mondiala...
ARGENTINA. si o sa pun si 60ron la pariuri ca sa va demonstrez. De ce zic argentina?simplu: MAXI LOPEX, cruz, Messi ,saviola,crespo(chiar daca e cam batran inca poate face ceva).
Ce are brazilia? Ronaldinho si robinho.
O sa-ti pierzi banii :lol:
O sa vezi ce are Brazilia :wink:
o sa vedeti voi ca italia si olanda vor juca finala...!!!
o sa vedeti voi ca italia si olanda vor juca finala...!!!
si pe ce te bazezi cand zici asta?
exact pe ce te bazezi si tu cind zici ca va cistiga argentina...
stim cu totii ce echipa are brazilia dar sper din tot sufletul sa faca italia o surpriza si sa cistige cupa!
Brazilia are prima sansa,iar Anglia a doua... 8)
Anglia...???
este un rahat de echipa care nici nu va trece de grupe...ai vazut cum joaca???
pacat de cei citiva jucatorii buni pe care-i are...
Brazilia are prima sansa,iar Anglia a doua... 8)
anglia? de ce anglia? il are pe gerard si pe rooney. atata. In rest nu are nimic.
am vazut comentariile voastre si majoritatea dau ca finalista Brazilia. Eu vreau sa zic ca si echipele mici din Africa or sa faca o supriza foarte placuta...