pt azi,Serbia - Olanda 2
Mexic - Iran 1
Angola - Portugalia 2
cred ca ma duc si io pe la Stanley ca mi-a facut pofta Bogdan
Acelasi bilet l-am pus si io. 20 ron miza. am 90 ron castig.
pt azi,Serbia - Olanda 2
Mexic - Iran 1
Angola - Portugalia 2
cred ca ma duc si io pe la Stanley ca mi-a facut pofta Bogdan
Acelasi bilet l-am pus si io. 20 ron miza. am 90 ron castig.
Pacat de Coasta de Fildes ca nu a facut ceva dupa Cupa Africii si au continuat sa il foloseasca pe acest "ras de portar",Jean Jaques Tizie.
Poate cu un portar adevarat aveau sansa sa iasa din grupa asta atat de grea din care fac parte.
mi-aduc aminte de zambetul tampit al portarului de mai sus cand a realizat ca a dat gol la penalty in finala cupei africii. eu cel putin am ras o saptamana de meciul ala.
Pana acum nici o echipa nu a aratat a campioana : nemtii au probleme in aparare, englezii s-au chinuit cu paraguayenii, Argentina a avut 2 ocazii si a inscris, Olanda se cam chinuie si ea cu Serbia si Muntenegru... sa vedeti ce diferenta cand apare Brazilia ![]()
M-a scos si pe mine Suedia... ![]()
Numai ca eu pun pe bilet meciuri din 2 zile consecutive si nu bag atatia bani ![]()
Rezultat final: Serbia - Olanda 0-1
Sa stiti ca mie mi-a placut Argentina! Astia au fata de campioni! Joc spectaculos, destul de riguros, bine gandit. Echipa sta foarte bine in teren, plus ca individualitatile sunt extraordinare, fara a uita de jocul colectiv.
Olanda se cam chinuie si ea cu Serbia si Muntenegru...
bine da stai asa ca totusi Serbia-Muntenegru nu e Andorra... au terminat preliminariile cu un singur gol primit, nu-i de colo...
oricum dupa mine, favorite sunt 3, Brazilia, Argentina si Olanda (ca sa pun si pe cineva din Europa...). Anglia? cred ca o sa fie din nou doar o gluma buna ![]()
ma uit la angola-portugalia si figo asta imi pare extraordinar!
Binenteles..cupa mondiala va fi castigata de Brazilia....parerea mea 8) :!:
Ieri o zi fara surprize. Olanda, Portugalia si Mexic s-au impus.
Sa vedem daca vom avea parte de surprize azi.
Nush cum vedeti voi mondialul , dar pentru mine e clar ca printre petardele care se perinda pacolo (vezi Iran , angola si chiar Mexic) aveau loc si mamaligile noastre ... ne-am fi facut de rusine in mod cert dar asta nu e nimic nou sub soare , suntem obisnuiti cu asta ![]()
Portocalia trateaza la fute-i masa meciul cu amatorii din Angola , Anglia da un gol din lovitura libera si porma nu mai juaca nimic , Olanda se chinuie la fel ca Anglia iar Suedia se face de ras cu Trinidad Tobago jucand o repriza intreaga in superioritate numerica si nereusind sa inscrie, de Polonia nu mai zic nimic , au zis ei totul pe teren ... Sincer va spun ca aveam si noi loc printre petardele astea ...
Asta e , pacat ca oamenii nostri se preocupa mai mult de tzigari , bautura si femei . Iar in pauze de dat cu tifla poporului si aratand cat de vedete "e" ei ... ![]()
Una peste alta ... pana acum mi s-a parut un mondial slab valoric fata de anii trecuti , pana acum cel putin . Sa vedem Brazilia marti , dar am vaga impresie ca si ei o sa fie o mare dezamagire ...
Ieri o zi fara surprize. Olanda, Portugalia si Mexic s-au impus.
Sa vedem daca vom avea parte de surprize azi.
SUA o sa fie surpriza azi!
...sa vedem ce se mai intampla astazi la cupa m.......ce surprize ne mai rezerva
:lol:
Ieri o zi fara surprize. Olanda, Portugalia si Mexic s-au impus.
Sa vedem daca vom avea parte de surprize azi.
Sa inteleg ca ai castigat ![]()
SUA - Cehia io zic ca e meci de 1x2... cu multe goluri
2 sau 3 goluri, cota 1.92 la Stanley ![]()
mi-e ca se dau mai multe... as pune pe "cel putin 2 goluri"... da are macar 1.4 cota, acolo? ![]()
Australia - Japonia 1
SUA - Cehia 2
Italia - Ghana 1
Eu vad o finala Croatia - Ecuador :lol: :lol: :lol:
Ciudata decizia arbitrului de a valida golul japonezilor.
Niponii au jucat mai bine,nu era cazul sa valideze un asemenea gol,acum din pacate arbitrul risca sa aibe un meci tensionat.
A EGALAT AUSTRALIAAAAAAAA!!
AM PRIMS EGALUUUUUL
)))
rahat, am pierdut 20 roni... ![]()
later edit: mdeah, acuma poa' sa dea inca 20 din partea mea... :roll:
Italia - Ghana 2-0, cel mai frumos meci de pana acum... pacat de africani meritau mai mult, au ratat prea mult la 0-0. De remarcat portarul acestora Richard Kingston.
Frumos jocul din aceasta seara. S-a jucat neasteptat de deschis si ceea ce este si mai greu de crezut Italia a ratat cu nemiluita. Cred ca au avut peste 10 ocazii de gol. Sunt intr-o dilema totala: favorita mea dintotdeauna Italia, super mijlocul Angliei sau geometria lui Riquelme?
Steaua-Rapid 2-0. 8)