FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

WORLD CUP GERMANY 2006

«13456718»
general_angel11.06.2006 09:41
pt azi,

Serbia - Olanda 2

Mexic - Iran 1

Angola - Portugalia 2

 

cred ca ma duc si io pe la Stanley ca mi-a facut pofta Bogdan :D

Acelasi bilet l-am pus si io. 20 ron miza. am 90 ron castig.

I.N.Money11.06.2006 13:45

Pacat de Coasta de Fildes ca nu a facut ceva dupa Cupa Africii si au continuat sa il foloseasca pe acest "ras de portar",Jean Jaques Tizie.

Poate cu un portar adevarat aveau sansa sa iasa din grupa asta atat de grea din care fac parte.

axl2311.06.2006 14:04

mi-aduc aminte de zambetul tampit al portarului de mai sus cand a realizat ca a dat gol la penalty in finala cupei africii. eu cel putin am ras o saptamana de meciul ala.

***alex***11.06.2006 14:27

Pana acum nici o echipa nu a aratat a campioana : nemtii au probleme in aparare, englezii s-au chinuit cu paraguayenii, Argentina a avut 2 ocazii si a inscris, Olanda se cam chinuie si ea cu Serbia si Muntenegru... sa vedeti ce diferenta cand apare Brazilia :D

 

M-a scos si pe mine Suedia... :(

Numai ca eu pun pe bilet meciuri din 2 zile consecutive si nu bag atatia bani :D

forever_STEAUA11.06.2006 14:59

Rezultat final: Serbia - Olanda 0-1

Dawson11.06.2006 15:29

Sa stiti ca mie mi-a placut Argentina! Astia au fata de campioni! Joc spectaculos, destul de riguros, bine gandit. Echipa sta foarte bine in teren, plus ca individualitatile sunt extraordinare, fara a uita de jocul colectiv.

weeezer_2011.06.2006 17:25
Olanda se cam chinuie si ea cu Serbia si Muntenegru...

 

bine da stai asa ca totusi Serbia-Muntenegru nu e Andorra... au terminat preliminariile cu un singur gol primit, nu-i de colo...

 

oricum dupa mine, favorite sunt 3, Brazilia, Argentina si Olanda (ca sa pun si pe cineva din Europa...). Anglia? cred ca o sa fie din nou doar o gluma buna :)

axl2311.06.2006 19:37

ma uit la angola-portugalia si figo asta imi pare extraordinar!

ady4steaua12.06.2006 00:23

Binenteles..cupa mondiala va fi castigata de Brazilia....parerea mea 8) :!:

Bogdan4Steaua12.06.2006 01:01

Ieri o zi fara surprize. Olanda, Portugalia si Mexic s-au impus.

 

Sa vedem daca vom avea parte de surprize azi.

Minimus12.06.2006 05:47

Nush cum vedeti voi mondialul , dar pentru mine e clar ca printre petardele care se perinda pacolo (vezi Iran , angola si chiar Mexic) aveau loc si mamaligile noastre ... ne-am fi facut de rusine in mod cert dar asta nu e nimic nou sub soare , suntem obisnuiti cu asta :)

 

Portocalia trateaza la fute-i masa meciul cu amatorii din Angola , Anglia da un gol din lovitura libera si porma nu mai juaca nimic , Olanda se chinuie la fel ca Anglia iar Suedia se face de ras cu Trinidad Tobago jucand o repriza intreaga in superioritate numerica si nereusind sa inscrie, de Polonia nu mai zic nimic , au zis ei totul pe teren ... Sincer va spun ca aveam si noi loc printre petardele astea ...

 

Asta e , pacat ca oamenii nostri se preocupa mai mult de tzigari , bautura si femei . Iar in pauze de dat cu tifla poporului si aratand cat de vedete "e" ei ... :(

 

Una peste alta ... pana acum mi s-a parut un mondial slab valoric fata de anii trecuti , pana acum cel putin . Sa vedem Brazilia marti , dar am vaga impresie ca si ei o sa fie o mare dezamagire ...

bodanelu12.06.2006 06:15
Ieri o zi fara surprize. Olanda, Portugalia si Mexic s-au impus.  

 

 Sa vedem daca vom avea parte de surprize azi.

 

SUA o sa fie surpriza azi!

ady4steaua12.06.2006 07:10

...sa vedem ce se mai intampla astazi la cupa m.......ce surprize ne mai rezerva :P :lol:

***alex***12.06.2006 07:31
Ieri o zi fara surprize. Olanda, Portugalia si Mexic s-au impus.  

 

 Sa vedem daca vom avea parte de surprize azi.

 

Sa inteleg ca ai castigat :D

weeezer_2012.06.2006 08:14

SUA - Cehia io zic ca e meci de 1x2... cu multe goluri

***alex***12.06.2006 08:47

2 sau 3 goluri, cota 1.92 la Stanley :D

weeezer_2012.06.2006 09:04

mi-e ca se dau mai multe... as pune pe "cel putin 2 goluri"... da are macar 1.4 cota, acolo? :P

Bogdan4Steaua12.06.2006 11:18

Australia - Japonia 1

SUA - Cehia 2

Italia - Ghana 1

Agy_2312.06.2006 12:31

Eu vad o finala Croatia - Ecuador :lol: :lol: :lol:

I.N.Money12.06.2006 13:34

Ciudata decizia arbitrului de a valida golul japonezilor.

Niponii au jucat mai bine,nu era cazul sa valideze un asemenea gol,acum din pacate arbitrul risca sa aibe un meci tensionat.

weeezer_2012.06.2006 14:43

A EGALAT AUSTRALIAAAAAAAA!!

AM PRIMS EGALUUUUUL :)))))

weeezer_2012.06.2006 14:48

rahat, am pierdut 20 roni... :(

 

later edit: mdeah, acuma poa' sa dea inca 20 din partea mea... :roll:

***alex***12.06.2006 20:51

Italia - Ghana 2-0, cel mai frumos meci de pana acum... pacat de africani meritau mai mult, au ratat prea mult la 0-0. De remarcat portarul acestora Richard Kingston.

iancu dragosh12.06.2006 21:06

Frumos jocul din aceasta seara. S-a jucat neasteptat de deschis si ceea ce este si mai greu de crezut Italia a ratat cu nemiluita. Cred ca au avut peste 10 ocazii de gol. Sunt intr-o dilema totala: favorita mea dintotdeauna Italia, super mijlocul Angliei sau geometria lui Riquelme?

Dawson12.06.2006 21:08

Steaua-Rapid 2-0. 8)

«13456718»