Pai cehii joaca si fara Koller, si fara Baros, si fara Ujfalusi care e suspendat.. ce-or sa faca, o sa se bazeze iarasi doar pe Rosicky si Nedved in atac? iar apararea... a fost cam vraiste chair si cu Ujifalusi, d-apai acuma... io as merge pe 1 solist la Italia cu Cehia, chiar fara sa forteze italienii...
in plus, daca Ghana va invinge Statele Unite, atunci cu un egal, italienii vor ocupa doar locul al doilea in grupa... si nu-i vad bine, pt ca cel mai probabil, de pe locul doi vor juca mai departe cu Brazilia... asadar cred ca vor face tot ce pot sa treaca de cehi... care cehii dupa parerea mea mai au sanse de calificare doar vreo 20%...