FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FCM Bacau - Steaua 0-2

«123456»
axl2317.05.2006 09:20

pai eu nu-i blamez pe cei care se apara cu indaratnicie, asta e frumusetea jocului astuia, poti sa faci orice in limita regulamentului. daca vrei sa-ti bagi autobuzul in poarta, o expresie tampita, pe care o urasc, n-ai decat, Steaua ar trebui sa dea goluri oricum, de-aia e o echipa de valoare, sa inscrie indiferent de apararea adversa.

vlad7517.05.2006 09:30

Chiar daca au pus toti pe primul loc prietenia dintre Gigi si Seche,tot jucatorii sunt pe teren.Si ma intreb de ce n-ar veni Rapidul cu o "promisiune publica de recompensa" pentru jucatorii Bacaului sau Giovani n-ar face promisiuni unor jucatori cu transferuri bomba pe la mari echipe din est-est.Asa ca oameni buni banu-i ochiul dracului si totul este posibil.

Steaua fii atenta si nu-i subestima pe "Tauri".Forza Steaua!

redandblue17.05.2006 09:33

chiar daca le dai cite 10 mii de dolari la fiecare astia nu ne pot bate la ce echipa au...

ce dracu' am ajuns sa ne fie frica de bacau o echipa care in 11 meciuri a luat doar un pct...

axl2317.05.2006 09:36

pai poate lucreaza pe sistemul numeric binar, la al doispelea meci li se scurtcircuieaza hardul pentru ca nu-l recunosc pe doi. :D:D:D

Lari_FrzSt17.05.2006 13:29
daca analizam putin prestatia bacauanilor in ultimele 10 jocuri o sa ajungem la concluzia ca nici dc jucam la 2 noaptea nu pot sa ne bata...

o sa trecem pe primul loc acolo unde ne e locul!!!

FORZA Steaua!

Dap, ai dreptate, o singura obiectie: Daca Steaua joaca la 2 noaptea inseamna ca si Bacaul la fel, asta inseamna ca sansele amandurora s-ar diminua :D (asta numai daca ar juca la ore dif, dar ma indoiesc)

@me_online

Da u ce cautai pe siteul FCM Bacau? :roll: Aham, de dragul meseriei...

spre_2417.05.2006 14:13

maaa e 5 si nu e meciu..pe ce program e ? sau cand ?

forever_STEAUA17.05.2006 14:25

@spre_23

 

De la 18 pe tvr2

spre_2417.05.2006 14:27

ca ms ca la inceput scrie de la 17 :|

***alex***17.05.2006 14:33

Se pare ca sunt ceva incidente la Bacau, suporterii Stelei le-au luat bannerele celor de la FCM Bacau si acum astia ii cauta pe stelisti prin oras sa-i bata! :D

forever_STEAUA17.05.2006 14:34

@***alex***

 

Vezi ca il zapacesti de tot pe spre_23... :twisted: :twisted:

Mai e o jumatate de ora pana incepe meciul.

***alex***17.05.2006 14:36

Steaua incepe cu urmatoarea formula de start: Carlos - Balan, Ghionea, Baciu, P. Marin - Nicolita, Lovin, Radoi, Bostina - Cristea, Dica

 

Sursa : stelisti.ro

alexia_radoi17.05.2006 14:38

ar fi culmea sa il deranjeze sechelariu pe prietenul lui...o sa fie lejer....nu vad ce rost are topicul asta...oricum se stie ce se va intampla... :)

Teoctist17.05.2006 14:45

Situatie incordata la Bacau :

Seful galeriei bacauane, Robert Olandezul, a declarat: "Nesimtitii suporteri ai Stelei ne-au furat bannerele. Va promit ca va fi moarte de om pe stadion."

In centrul orasului, la restaurantul Parc si la stadion, au avut loc incidente intre fanii Bacaului si grupurile razlete de fani ai Stelei. Fanii Bacaului ii cauta prin oras pe cei ai oaspetilor pentru a-i bate, din cauza bannerelor furate de bucuresteni. Jandarmii au intrat in alerta si patruleaza prin oras.

 

In premiera pentru stadionul din Bacau, nu s-au deschis portile. Organizatorii au decis sa nu lase spectatorii sa intre pana in momentul in care se va suplimenta numarul de jandarmi. La tribuna oficiala 1500 de oameni asteapta sa li se permita accesul.

 

Delegatia Stelei a plecat mai tarziu spre stadion din cauza lui Olaroiu, care a prelungit sedinta tehnica. La iesirea din hotel, jucatorii au refuzat sa dea autografe. Singurul care a acceptat sa faca o poza a fost Carlos, acesta fotografiindu-se cu fata lui Liviu Goian.

[site din caracatita Gazetei Sporturilor]

cristian01417.05.2006 14:54

In loc sa-si fi incurajat echipa in momentele grele si sa puna umarul la salvarea de la retrogradare, Olandezu' asta Zburator vrea sa fie 'm.o.a.r.t.e.' de om' pe stadion.Bai moldovene, te crezi zeu ?

 

Se pare ca sunt ceva incidente la Bacau, suporterii Stelei le-au luat bannerele celor de la FCM Bacau si acum astia ii cauta pe stelisti prin oras sa-i bata!  :D

 

Oare de ce le-or fi luat saracilor moldoveni nadragii ?

forever_STEAUA17.05.2006 14:57
ar fi culmea sa il deranjeze sechelariu pe prietenul lui...o sa fie lejer....nu vad ce rost are topicul asta...oricum se stie ce se va intampla... :)

 

Mentalitate de turma...

 

Nu are nici o legatura prietenia celor doi. Va castiga Steaua pentru ca este mai buna. Pt ca are un titlu de castigat.

lordandrey0017.05.2006 15:01

Nu prea am timp sa citesc asa ca pun o intrebare: Cand se pun in vanzare biletele pentru sportul-Steaua??

DTP-Ludacris17.05.2006 15:20

Doamne ce se zbate Dica..fuge din aparare in atac Non-Stop... :evil:

***alex***17.05.2006 15:25

Sa mai zica careva ca e blat... sau ca nu e bun Carlos...

Lari_FrzSt17.05.2006 15:25

Bai da mie mi se vede oribil la TV. Numai purici si linii aiurea. Nu are leg cu TV-u`(chiar daca ii de n`spe mii de ani) :? Cum sa vezi un meci asa... :? (asta e o intrebare retorica pt cei care s-au gandit sa imi scrie 10000 de posturi cu eventualele solutii)

DTP-Ludacris17.05.2006 15:39

In sfarsit ...1-0 gol Cristea

***alex***17.05.2006 15:39

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL CRISTEEEEEEAAAAAAAA! Cadou de ziua lui de nastere

Lari_FrzSt17.05.2006 15:40

1-0 :P 8) :D

twist3r17.05.2006 15:41
DECI CHIAR SUNTEM PENIBILI !!!!  

Dar sa stau calm........offff...

 

nu crezi ca te-ai cam grabit cu caracterizarea asta ?

DTP-Ludacris17.05.2006 15:43

Doamne cat de lenes e Dica...nu a putut sa faca el 2 pasi sa traga.. :evil:

M@rmota17.05.2006 15:43

gooooool uraaaa

 

Forza STEAUAAA :D

«123456»