FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FCM Bacau - Steaua 0-2

«123456»
marele16.05.2006 13:55

Bacaul lasa meciul Stelei pentru ca e deja retrogadata. Asa ca vom fi din nou pe primul loc :D

gabi_stelistu16.05.2006 14:24
Bacaul lasa meciul Stelei pentru ca e deja retrogadata. Asa ca vom fi din nou pe primul loc :D

se pleak maine ... cu singuru tren care este ... la 10 in gara

axl2316.05.2006 14:28

la sondaj ar mai trebui adaugata o optiune de raspuns: blat. :D:D:D

Virgil16.05.2006 14:45

Goian si Nesu nu vor juca pentru cumul de cartonase.

Melku16.05.2006 14:46

Nici Iacob avand inca o etapa de suspendare.

Bogdan^^^16.05.2006 15:21

daca la bacau nu batem eu zic ca nu mai avem sanse la titlu.ar trebui sa incercam sa marcam mai repede(in prima repriza :lol: )nu trebuie sa luam gol.ar fi un mare dezastru sa pierdem cele 3 puncte de la bacau.

axl2316.05.2006 15:59

nu gandi prostii, n-avem cum sa pierdem. treaba cu tavalugul din prima repriza e buna, asa ar trebui incepute toate partidele.

FanSteaua4Life16.05.2006 17:14

Vorba lui Jiji, singurul mod de a demonstra ca nu e blat e sa nu ne prezentam la meci :lol:

***alex***16.05.2006 17:45
stati si voi pe faza si o sa vedeti maine la ce ora si pe ce post este meciul!!!

 

Nu pot sa stau pe faza ca trebuie sa stiu la ce ora sa fiu maine acasa! :lol:

Agy_2316.05.2006 19:15
stati si voi pe faza si o sa vedeti maine la ce ora si pe ce post este meciul!!!

 

Nu pot sa stau pe faza ca trebuie sa stiu la ce ora sa fiu maine acasa! :lol:

Pe TVR2 la orele 18:00

Dj16.05.2006 19:18

am niste emotii la meciu asta..vai doamne..

o avancronica a spectacoului barca-arsenal ..victorii la scor ros-albastre :lol: :lol:

Alex1416.05.2006 19:20

Se merge cu trenul? S-a interesat cineva la ce ora avem tren la intoarcere? Yo am gasit abia la 1:50 un accelerat spre Bucuresti

korynna16.05.2006 19:34

o sa facem un 2-0 zic eu,cel putin :lol: Steaua a inceput sa-si mai revina si ultima victorie a contat mult!Sa o tinem tot asa!FORZA Steaua!Spre 23!!!

andreea_s16.05.2006 19:54

Parerea mea e ca n-avem cum sa pierdem cu Bacaul.Baietii s-au descatusat la meciul cu CFR iar acum va fi mult mai usor pt ei. Mi-a placut de Sechelariu cand a zis: " Steaua este pe val şi nu se va încurca la Bacău". :D:D:D

Sincera sa fiu, chiar la meciul asta nu am emotii.

 

HAI Steaua!

gabi_stelistu16.05.2006 20:28
Se merge cu trenul? S-a interesat cineva la ce ora avem tren la intoarcere? Yo am gasit abia la 1:50 un accelerat spre Bucuresti

da se merge cu trenu,acela e trenu de intoarcere.se pleak maine cu cel de 11 fiti si voi mai devreme in gara.am inteles ca vom fi multi ultrasu,sudu si alte brigazi.

axl2316.05.2006 20:59

drum bun si multa bafta, baieti! sper sa fiti cat mai multi!

Kamikze17.05.2006 04:43

Avand in vedere ca Bacau a luat doar un meci in 2006...nu cred ca o sa avem probleme...la scor o dam...ashea urat de tot

PySSiCuTza17.05.2006 05:51

Avand in vedere faptul ca BACAU a pierdut si in deplasare si acasa si nu a mai castigat de mult in acest campionat Steaua sigur va castiga cu 0:2 sau dak nu,cu un scor mai mare....SO Forza Steaua! :P

boby dan17.05.2006 05:55

baieti nu va faceti griji vom castiga campionatul daca va juca cum a jucat cu clujul ii facem praf pe toti iar sportul se va pierde cand va juca cu o campioana ca SSSSSSSSSTTTTTEEEEAAAAAUUUUAAAA

poisonsnakebite200217.05.2006 07:52

cred ca ar trebui pus.....BACAU-Steaua 0-3, 0-2 la pauza.....marcheaza Radoi,si Banel de 2 ori.salutari

axl2317.05.2006 07:56

asta e un meci in care Banel ar trebui sa-si dea in petec, poate face primul hat-trick la Steaua.

antonika17.05.2006 08:07

daca nu castigam.... Doamne fereste..... pur si simplu nu meritam titlu..... dar imi vine fffffoarte greu sa cred ca nu-i batem la scor...

plus ca bacaul na castigat de 10 etape....

IONUTZ-CIPRIAN17.05.2006 08:08

:evil: >>>Bai baieti nu va mai ganditi la prostii!!>>> :twisted:

Virgil17.05.2006 09:07

@ antonika

 

Pentru ce doresti mare scor cand sunt suficiente doar cele 3 puncte.Doar asa de amorul artei ?

A cazut teoria conform careia diferenta de goluri arata diferenta de valoare,de pregatire,de mentalitate.

Acum fotbalul,cel putin in campionatul nostru,e in general un joc in care o echipa ataca permanent,iar cealalta se apara cu indaratnicie sa nu primeasca gol.

Probabil ca asa va fi si la Bacau.Sau cine mai stie.Necunoscute sunt caile Domnului. :wink:

redandblue17.05.2006 09:13

daca analizam putin prestatia bacauanilor in ultimele 10 jocuri o sa ajungem la concluzia ca nici dc jucam la 2 noaptea nu pot sa ne bata...

o sa trecem pe primul loc acolo unde ne e locul!!!

FORZA Steaua!

«123456»