FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FCM Bacau - Steaua 0-2

«12346»
***alex***15.05.2006 08:03

A zis si Seche ca de ce nu ar bate Steaua pe Bacau, echipa cu un singur punct in retur...

 

P.S. Aici pe site scrie ca meciul este la ora 17 pe TVR2, pe gsp scrie ca e la ora 18 pe TVR1, pe LPF inca nu e stabilita ora! :roll:

Hassan15.05.2006 08:23

Sunt si eu de acord. Chiar daca speculatii vor fi ca de obicei din partea rivalilor (de genu hotzu striga "hotzii") eu cred ca Steaua nu are cum sa se impiedice la bacau. Echipa bacauana este foarte slaba, a pierdut acasa la mai toata lumea, si nici in deplasare nu prea s-a descurcat. Sunt sigur ca vor lupta, vor sari cu autobaza (cum au facut si cu Dinamo si rapid), dar ii vom invinge!

 

FORZA Steaua!! SPRE 23!!!

***alex***15.05.2006 08:46

Arbitru: Vasile Bratu

BandiT15.05.2006 09:31

sa nu uitam ca suntem intr-o situatie excelenta prin faptul ca nu depindem de nimeni: daca baietii nostri se mobilizeaza si castiga cele 4 meciuri ramase => suntem campioni.

deci principalii nostri adversari suntem chiar noi , de aceea nu trebuie indusa baietilor ideea ca la bacau o sa fie usor.

la bacau o sa fie greu , si toate celelalte meciuri o sa fie grele..asa ca atentie si ambitie+inspiratie.

lupta Steaua.

emilian1st15.05.2006 12:42

cine stie cu ce si cand se face plecarea spre bacau?de unde putem procura bilete?in ce sector vom sta?

Dj15.05.2006 14:00

poate joaca si 2-3 rezerve(sa nu zic cuvantul asta...sa zic cei care au evoluat mai putin :))...as vrea sa`l vad pe Litu...nu neaparat de la inceput...dar macar spre final.. is tare curios daca e intradevar o speranta sau deja e depasit...

bog_stelistu15.05.2006 14:04

nu cred caq mai exista indoiala cu privire la castigatoarea meciului......Steaua va castiga insa mai important este meciul cu Sportul la care trebuie sa i sustinem pe stelisti pt ca au nevoie de noi...de aceea trebuie sa fim cati mai multi la meciul din Regie.....FOOOOORZAAAAAAA STEEAAAAAAAAUUUUAAAAAA :lol:

Virgil15.05.2006 16:32

Nici sa nu te gandesti ca stadionul din Regie nu o sa fie full la meciul nostru cu Sportul.Nu are decat 12.000 de locuri.

radusteaua15.05.2006 16:36

nu cred ca o sa fie plin la ce preturi au pus pe bilete cel mai eftin este 200 de mi la peluze

hooltras15.05.2006 16:47
nu cred ca o sa fie plin la ce preturi au pus pe bilete cel mai eftin este 200 de mi la peluze

 

asta e pretu' de la tr. a II-a , cica peluzele nu ni le da :?

manuela15.05.2006 19:03

on-topic:2-0 sau 3-0... :mrgreen:

off-topic:care ati vazut stirile pe tvsport...ca eu l-am vazut pe Meme plangand in timpul meciului... :?:

Agy_2315.05.2006 19:29

Baietii nu ar trebui sa se gandeasca la castigarea campionatului si sa`si faca planuri cum vor ajunge in UCL. FIECARE meci sa il joace ca si cum ar fi o finala , ca si cum numai de acel meci ar depinde totul . Daca vor putea face lucrul asta , vor fi campioni.

cannavaro15.05.2006 20:14

Dupa cum spunea si sechelariu ..nu a putut CFR Cluj sa invinga Steaua si reuseste bacaul? Sa fim seriosi ... Poate printr-un miracol sa nu luam cele 3 puncte la bacau ca altfel nu vad cum.

Dj15.05.2006 22:18
Poate printr-un miracol sa nu luam cele 3 puncte la bacau ca altfel nu vad cum.

 

nu miracol..cosmar :P

DTP-Ludacris15.05.2006 22:44

pff...luam cele 3 puncte si mai mult...cred ca batem la scor.. :lol: de la 3 -0 in sus... :twisted:

 

HAI Steaua ! :twisted:

clubdumonde16.05.2006 02:06
pff...luam cele 3 puncte si mai mult...cred ca batem la scor.. :lol: de la 3 -0 in sus... :

 

O victorie la scor ar fi buna pt moral.

Dar eu ma multumesc cu o victorie punct

***alex***16.05.2006 07:17

Si pana la urma pe ce post e meciul si la ce ora?

radooku_steaua16.05.2006 08:35

e cam penibila treaba... declaratiile lui sechelariu ca bacau pierde sigur cu Steaua , ca e imposibil sa puna probleme, ca singura problema e cu cat iau bataie .... ne fac mult rau... am mai citit intr-un ziar ca banii promisi sportului au ramas la bacau... vorba aia daca si cu bacau ne suspecteaza idiotii de blat.... pey ar fi chiar culmea sa platim o echipa care a platit 11 meciuri aksa sa piarda si cu noi.... jenant...

spre_2416.05.2006 08:37

mda..aiurea...io sper doar sa ii batem ! atat ! nik mai mult !

gabi_stelistu16.05.2006 10:40
cine stie cu ce si cand se face plecarea spre bacau?de unde putem procura bilete?in ce sector vom sta?

sunt cam dezamagit , vad ca doar o singura persoana se intereseaza de deplasarea la bacau.avem 3 trenuri in seara asta la 9 accelerat, rapid la 10, si maine dimineata rapid la ora 11.inca nu sa hotarat dc asta de 9 sau cel de maine de la 11.sper sa veniti in numar cat mai mare la bacau.forza Steaua!

me_online16.05.2006 10:45

P.S. Aici pe site scrie ca meciul este la ora 17 pe TVR2, pe gsp scrie ca e la ora 18 pe TVR1, pe LPF inca nu e stabilita ora! :roll:

 

da si pe site la fcm bacau scrie ca e la 18 si p tvr....la noi scrie 17...pana la urma cum e????

gabi_stelistu16.05.2006 11:44
P.S. Aici pe site scrie ca meciul este la ora 17 pe TVR2' date=' pe gsp scrie ca e la ora 18 pe TVR1, pe LPF inca nu e stabilita ora! :roll:[/quote']

 

da si pe site la fcm bacau scrie ca e la 18 si p tvr....la noi scrie 17...pana la urma cum e????

e la 18

redandblue16.05.2006 11:46

stati si voi pe faza si o sa vedeti maine la ce ora si pe ce post este meciul!!!

forever_STEAUA16.05.2006 12:41

Steaua nu a solicitat teren de antrenament la Bacau

2006-05-16 15:00:00

 

Steaua va pleca in aceasta dupa-amiaza spre Bacau, urmand sa ajunga in jurul orelor 19. Delegatia Stelei se va caza la hotelul Dumbrava. Un fapt interesant este ca nu a fost solicitat teren de antrenament in vederea partidei de maine pe care Steaua o va sustine de la ora 17.

 

sursa:gsp

 

dar pe tvr.ro

 

18.00 FOTBAL * FCM Bacău - Steaua, meci din Divizia A, etapa a 23-a. Transmisiune directă

 

la fel si pe site-ul oficial al Stelei

 

17 Mai 2006 18:00

fortzasteaua200616.05.2006 13:25

FCMu' n-are SANSE Hai Steaua

«12346»