Un rezultat la care ne asteptam cu totii, joc bun al Stelei, mi-a placut ca am fost mai curajosi si am insistat cu suturi pe poarta, noi de obicei mai mult centram. Un alt castig al meciului ar fi Ochirosii care in cele cateva minute in care a fost pe teren, a jucat bine.
Urmeaza ziua cea mare... Duminica sper sa sarbatorim titlul!
Cine e pe primul loc, Cine e pe primul loc, Steaua Eeeeeee, Steaua Eeeeeeeeee
