Si mai ziceau unii ca face ture aparare-atac... ca l-a vazut el cu ochii lui pe Dica facand asta :roll:
Si mai ziceau unii ca face ture aparare-atac... ca l-a vazut el cu ochii lui pe Dica facand asta :roll:
Sa nu uitam ca Dica a jucat integral toate meciurile sezonul asta. Rolul lui nu e neaparat sa fuga, ci sa dea pase si goluri. Au fost meciuri (nu azi) cand a si alergat mult. Bine ca nu joaca oprita 8O
o fi el mai lenes cateodata dar ce bine e cand da goluri fara de care am fi pierdut multe meciuri ...?!
jucam slab...poate pentru k jucam contra unei echipe slabe..nu stiu ce sa zic
bravo, strutule, si tocmai impotriva bacaului! si de ziua ta! bravo!
si-mi pare ca Dica n-a lasat mingea, a vrut sa dea cu calcaiul, mai bine ca nu i-a iesit.
in rest, ori jucam noi slab, ori joaca aia bine...
E bine suntem pe locul 1 , inca 3 goluri dupa pauza si urmeaza Sportu ... :lol:
Eu greu sa joci fotbal in 6 !!!
E incredibil ca Steaua conduce cu 1-0 jucand numai in 6! :roll:
Sa nu uitam ca Dica a jucat integral toate meciurile sezonul asta. Rolul lui nu e neaparat sa fuga, ci sa dea pase si goluri. Au fost meciuri (nu azi) cand a si alergat mult. Bine ca nu joaca oprita 8O
Asa e! :? [/b]
GOOOOOOL Lovin! S-au rezolvat fostii bacauani!!!!!! BRAVOO BAHHH!
Na bine mah carcotasilor e 2-0! Jucam in 11 nu in sase. Intrati voi si jucati mai bine. Doar de carcotit sunteti buni. :evil:
si ma rog care sunt ceilalti 5 care nu joaca????
avem 2-0 si ocaziile curg...
Steaua va castiga fara discutie acest meci.Pentru cei care vor spune ca va fi blat va spun cateva lucruri pe care trebuie sa le aveti in vedere :
1.FCM Bacau este pe ultimul loc (cu 16 goluri date si 49 primite) fata de Steaua care cu toate meciurile jucate ar fi pe primul loc (38 date, 15 primite).
3.Steaua e semifinalista UEFA din sezonul asta in timp ce FCM Bacau este cea mai slaba din Divizia A (sezonul asta).
2.FCM Bacau este 95 % retrogradata deci ei vor juca fara obiectiv,un punct sau trei pentru ei nu inseamna absolut nimic.
orice meci in conditiile in care se disputa pe teren este de 1,X,2...indiferent de statistici..de data aceasta este meci de 2 clar... mai ales ca bacau s-a chinuit si in tur sa rateze penaltyu ala ca sa nu ne supere...
Sincer sa va zic am avut emotii foarte mari la acest meci...Gata sunt usurat acum 2-0 avem (goluri fostii bacauani) si se apropie FINALA Sportul - Steaua!
de data aceasta este meci de 2 clar... mai ales ca bacau s-a chinuit si in tur sa rateze penaltyu ala ca sa nu ne supere...
Asculta mah! Nu stiu daca esti fata sau baiat, sau poate nu ai nici un sex. Ca minte sigur nu ai. Alexia, inainte sa mai deschizi gura, vezi ca se arde ciorba pe foc.
Ne-am asigurat cele 3 puncte... cam ciudate schimbarile facute de Oli... Motanu si la meciul cu Gloria era suparat si o tinea pe a lui ca nu ne-a furat Serea... se pare ca si atunci cand castigam lumea nu e multumita, desi cel mai important e TITLUL!!!
offtopic de moderator:
este offtopic dar nu pot sa nu va spun ceva... Eram in drum spre casa de la munca si intru la Metrou la Stefan cel Mare (era finalul primei reprize cu Bacaul), nimeresc in mijlocul rapizilor care se duceau la finala (fac ceva pe finalala lor: Hai Nationalul!!!) si suna telefonul exact in urmatoarea statie (MARE GHINION) am Scooter pe telefon... Deodata se face liniste in toata zarva aia creeata de rapizi... Ma uit la unul care ma ochise cu o privire urata si il intreb in timp ce ma pregateam sa raspund: "Ce e?"... Ceilalti raman masca... Pana la Iancului am stat cu inima cat un purice... daca nu era aglomerat si de oameni obisnuiti care veneau de la munca cred ca o furam rau de tot... Acum rasuflu usurat... Forza Steaua!!!
Sorine ai bagat frica in ei, numai cu privirea! :lol:
Ce vorbesti ca ma rugam sa treaca mai repede de Muncii (am crezut ca acolo vor cobora) dar cand am vazut ca au coborat la Iancului am zis ca am luat pe Dumnezeu de picior... :lol: :lol: :lol:
Debuteaza Ochirosii.
gooooooooool fratilor asta e acum suuntem pe p[rimul loc asta e bravo Lovin si Cristea ii felicit pt ca merita bravo baieti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Debuteaza Ochirosii.
si nu joaca rau absolut deloc... Ma bucur ca l-am vazut si eu... Daca marca la sutul acela peste ... avea un debut frumos... pacat... Promite baiatu...
acum trebuie sa ne gandim la meciul de duminica cu sportul sper sa castigam si acolo daca vom castiga putem zice ca suntem campioniii eu am incredere in baieti si cred ca vom castiga atunci trebuie sa ii sustinem pe baieti sai incurajam ca au nevoie de noi mai ales acum la sfarsit de campionat FOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOORZA Steaua
Bun acest Ochirosii,sper insa sa nu fie "o dinamita fara fitil" cum a fost si Litu,care a debutat la fel de bine.
Mirel Radoi omul meciului...nota 10,este un jucator incredibil d bun 8O