cred ca CFR pitesti sau Timisoara near putea lua titlu....Dinamo si Rapid au jucat ca niste sarmale![]()
Sper ca nu ai vorbit serios, Cr.Ronaldo... Pitesti sa joace la titlu ? Deocamdata (dupa cum recunostea si Grigorie), nici Poli nu se poate bate la titlu. Steaua va fi campioana cu cel putin 5 etape inainte de final.
